lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mnie najbardziej martwi to że nie zagra Alves i Abidal.Będziemy mieć gołe flanki
0
ElPistolero
popieram Cie w 100%
0
Nie chcę krakać ale bez Andresa nie wygramy z ManU:/
Bądźmy jednak dobrej myśli
0
Pique wyrasta nam powoli na nowego Puyola
0
Asenjo mówił w jednym z wywiadów że nie odejdzie do klubu w którym będzie tylko rezerwowym.Tak więc u nas się nie pojawi.
0
DETRONIZACJA!ADIOS MADRID!
0
Najlepszy z obrońców to piQue.niech real dziękuje Bogu że nie ma dwu-cyfrówki dla nas bo mamy multum sytuacji!
Vamos Barca!
0
patrykbarca
gdybyś ty był na miejscu Valdesa to uciekłbyś z bramki jakbyś widział szarżę Drogby.A Victor w swoim stylu wyczekał do ostatniej chwili i obronił to co powinno wpaść.
0
Dokładnie.Trzeba popracować nad strzałami z dystansu i nad rzutami wolnymi.Nie pamiętam kiedy ostatnio Barca strzeliła coś w wolniaka.Może się mylę ale ten ostatni raz był chyba w meczu z Malagą (1-4) na La Rosaleda i zdobył ją Xavi.
0
Wreszcie redakcja doceniła Valdesa.Brawo!
0
najlepszy z obrońców był Pique.Złapał forme.
0
Nie wiem czemu ale najsłabszym obrońcą w naszej pace jest dziś puyol:/
przeszkodził VV w wyłapaniu wrzutki i w ogóle gra nie pewnie.Trzeba zejść na ziemie,wiecznie nie bedziemy wygrywać po 5-0.myśle że będzie 3-2 dla nas.VAMOS!
0
ramon59
Irytujący jesteś ty z tym że czekasz az VV puści gola
0
Chociaż w jednym Marcelo jest dobry:D
na ich nieszczęście nie są to umiejętności piłkarskie
VAMOS BARCA PO MISTRZA!!!
0
Ja stawiam że wygramy 3-0 a real dzis przegra 2-1 z sevilla:D
I w ten sposób zostaniemy mistrzami na Brenabeu
0
co z tym karnym?casillas obronił?bo nie oglądam meczu
0
no niestety real to real,zawsze fuxa ma:P
0
Zaryzykuje stwierdzenie że mamy 9 pkt na realem
0
Grafite bardzo zaimponował mi bramką w meczu z Bayernem (5-1) którą zdobył po efektownym rajdzie
0
VV jest zawsze zbyt nisko oceniany!Kiedy najbardziej prestiżowe gazety dają mu za takie mecze 7 to u nas zawsze VV jest oceniany tak nisko:/
Moim skromnym zdaniem powinno się zmienić kryteria ocen i dla bramkarzy powinny być one osobne
Pozdrawiam
0
ostrzeżenie
mod
0
Moim zdaniem to najlepszy sędzią w La Liga
0
Mamy Messiasza & company to powinniśmy ich rozbić.Stawiam skromnie 2-0 dla nas
0
Javi'ego Varas'a z formą można porównać do naszego Jorquery.Obaj są wychowankami i obaj przez całą kariere krążą między kadrami B a ławką
0
Stojković jest Serbem;]
0
Moim zdaniem tylko stałe framgmenty mogą nam zagrozić.O reszte jestem spokojny.Jeżeli Chelsea zagra z nami tak jak z LFC to stawiam 3-0 dla nas na Camp Nou
pozdro
0
teraz Barca będzie mieć jazdę.Zostały same koksy.Valencia,Sevilla Chelsea Villarreal i (s)real
0
Ale mamy pecha.powinniśmy prowadzić z 3-0
0
KoksCules
Co to chłopie gadasz?! jaki Doni?jaki Gomes albo Curci?!
z jakiej wysokości spadłeś? he
0
hehe w (s)realu mówią że Barca się potknie,może mają racje,ale skąd pewność że oni wygrają wszystkie mecze?!
Ja stawiam skromnie 3-1 dla nas:D
Vamos