0

mnie najbardziej martwi to że nie zagra Alves i Abidal.Będziemy mieć gołe flanki

0

ElPistolero

popieram Cie w 100%

0

Nie chcę krakać ale bez Andresa nie wygramy z ManU:/

Bądźmy jednak dobrej myśli

0

Pique wyrasta nam powoli na nowego Puyola

0

Asenjo mówił w jednym z wywiadów że nie odejdzie do klubu w którym będzie tylko rezerwowym.Tak więc u nas się nie pojawi.

0

DETRONIZACJA!ADIOS MADRID!

0

Najlepszy z obrońców to piQue.niech real dziękuje Bogu że nie ma dwu-cyfrówki dla nas bo mamy multum sytuacji!

Vamos Barca!

0

patrykbarca

gdybyś ty był na miejscu Valdesa to uciekłbyś z bramki jakbyś widział szarżę Drogby.A Victor w swoim stylu wyczekał do ostatniej chwili i obronił to co powinno wpaść.

0

Dokładnie.Trzeba popracować nad strzałami z dystansu i nad rzutami wolnymi.Nie pamiętam kiedy ostatnio Barca strzeliła coś w wolniaka.Może się mylę ale ten ostatni raz był chyba w meczu z Malagą (1-4) na La Rosaleda i zdobył ją Xavi.

0

Wreszcie redakcja doceniła Valdesa.Brawo!

0

najlepszy z obrońców był Pique.Złapał forme.

0

Nie wiem czemu ale najsłabszym obrońcą w naszej pace jest dziś puyol:/

przeszkodził VV w wyłapaniu wrzutki i w ogóle gra nie pewnie.Trzeba zejść na ziemie,wiecznie nie bedziemy wygrywać po 5-0.myśle że będzie 3-2 dla nas.VAMOS!

0

ramon59

Irytujący jesteś ty z tym że czekasz az VV puści gola

0

Chociaż w jednym Marcelo jest dobry:D

na ich nieszczęście nie są to umiejętności piłkarskie

VAMOS BARCA PO MISTRZA!!!

0

Ja stawiam że wygramy 3-0 a real dzis przegra 2-1 z sevilla:D

I w ten sposób zostaniemy mistrzami na Brenabeu

0

co z tym karnym?casillas obronił?bo nie oglądam meczu

0

no niestety real to real,zawsze fuxa ma:P

0

Zaryzykuje stwierdzenie że mamy 9 pkt na realem

0

Grafite bardzo zaimponował mi bramką w meczu z Bayernem (5-1) którą zdobył po efektownym rajdzie

0

VV jest zawsze zbyt nisko oceniany!Kiedy najbardziej prestiżowe gazety dają mu za takie mecze 7 to u nas zawsze VV jest oceniany tak nisko:/

Moim skromnym zdaniem powinno się zmienić kryteria ocen i dla bramkarzy powinny być one osobne

Pozdrawiam

0

ostrzeżenie

mod

0

Moim zdaniem to najlepszy sędzią w La Liga

0

Mamy Messiasza & company to powinniśmy ich rozbić.Stawiam skromnie 2-0 dla nas

0

Javi'ego Varas'a z formą można porównać do naszego Jorquery.Obaj są wychowankami i obaj przez całą kariere krążą między kadrami B a ławką

0

Stojković jest Serbem;]

0

Moim zdaniem tylko stałe framgmenty mogą nam zagrozić.O reszte jestem spokojny.Jeżeli Chelsea zagra z nami tak jak z LFC to stawiam 3-0 dla nas na Camp Nou

pozdro

0

teraz Barca będzie mieć jazdę.Zostały same koksy.Valencia,Sevilla Chelsea Villarreal i (s)real

0

Ale mamy pecha.powinniśmy prowadzić z 3-0

0

KoksCules

Co to chłopie gadasz?! jaki Doni?jaki Gomes albo Curci?!

z jakiej wysokości spadłeś? he

0

hehe w (s)realu mówią że Barca się potknie,może mają racje,ale skąd pewność że oni wygrają wszystkie mecze?!

Ja stawiam skromnie 3-1 dla nas:D

Vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?