lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
marcin_114
jeżeli sezon 2004/05 jest dla ciebie nie dawno to pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia:)
0
Koriolan
podoba mi się Twoje określenie Albeldy jako vice rzeźnika.faktycznie godnie zastąpił Marchene.Szkoda że Pedro zagrał tak samolubnie bo Keita miałby strzał na pustą.Proponuje trenerowi Del Bosque obejrzeć mecz Barcy i wreszcie powołać Valdesa,bo naprawde na to sobie zasłużył
0
Coś nam nie idzie tak jakbyśmy chcieli.trzeba zmienić Pedro na Ibre i powinno grać.a Messi na skrzydło
0
jakby się nie udało to można by spróbować kupić Ashleya Younga
0
Jeśli Arsenal sprzeda Francesca to na pewno nie wzmocni on żadnego angielskiego klubu.To byłaby głupota z ich strony zbroić rywala własnym kosztem.Myśle że Fabregas odejdzie poza wyspy i mam nadzieje że to będzie Barca
0
Zawsze można na niego liczyć.jest bezbłędny,gra jak profesor,czasem nawet lepiej niż Carles,którego ja uważam za najlepszego obrońce.Nie mam żadnych wątpliwości że Gerard przedłuży umowę
0
Ja tam z seniora Laporty jestem zadowolony.Świetnie prowadzi klub,gramy najlepiej w historii.Czego chcieć więcej??? Moim zdaniem Laporta jest bardzo reprezentacyjną osobą.a tak poza.. to każdy może się zdenerwować:D
0
Moim skromnym zdaniem to co piłkarz robi po meczu/treningu nie powinno nikogo interesować.To jego prywatny czas który może wypełniać jak tylko chce.
0
Robinho owszem,byłby mile widziany ale oddać Puyola i Abidala to przegięcie
0
anbiel
zgadzam się z Toba w 100%
0
Nikt nie mówi o tym że to VV ma być nr 1 w bramce Hiszpanii,tylko o tym że ma byc w kadrze.Albo na 2 albo chociaż 3
0
tez myśle ze inter zrobil lepszy interes niz my.Ale cieszy mnie fakt ze wreszcie mamy wysokiego,silnego i technicznego napastnika.Ibra jest bardziej wszechstronny niz Sammy i to mnie cieszy najbardziej
0
AC Milan powinien wprowadzić dyscypline jak w rzymskich legionach,wtedy bedzie szansa na powrot R10 tzn R80 do formy.Inaczej bedzie dalej robił co chcial.Ja za takie cos bym go do rezerw dal na 1 mecz lub 2 i myśle ze byłby spokoj
0
katalonczykjoe
Co ty chłopie gadasz?! real się nie zamknie w swojej szesnastce i nie bedzie wybijał piłek do przodu.Najtrudniejsze mecze gra się z tymi drużynami które bronią się caly czas i wyprowadzają nieliczne kontry
0
Xavi.Jak zwykle klasa sama w sobie.Ma takie gadane ze mogłby byc rzecznikiem prasowym:p
0
Chciałbym żeby Puyol był takim Maldinim Barcy,żeby pograł chociaż do 40-stki
0
Lewa obrona nie może grać tak jak prawa!!! nie w Barcy.jeżeli Crica poleci do przodu razem z Alvesem to kto bedzie na obronie?? Abidal jest lepszy niż Maxwell i tego jestem pewien na 100%
0
Skład dokładnie taki jak typowałem:) widze że Pep myśli tak samo jak ja:P
0
Messi nie umie strzelać głową??? w zeszłym sezonie strzelił chyba 4 bramki a 1 w finale gdzie udowodnił że jest królem futbolu.Jedyne czego Messi może pozazdrościć Crisowi to rzutów wolnych.Tyle.
0
oscp
Też widziałbym tak skład na Dynamo ale z jednym wyjątkiem:Abidal na lewej obronie a nie Maxwell.Eric jak dla mnie jest lepszy.Wszyscy mówia że nie gra on ofensywnie ale nikt nie popatrzy na to że gdyby on i Alves hasaliby sobie z przodu to zostałoby tylko 2 obrońców.
0
Dobry pomysł żeby wszystkie skróty były w jednym pliku;D
pozdro dla autora
0
pisze się Vitor Baia bo tak się nazywa były bramkarz Barcy
0
spocast channel 65179
mi śmiga idealnie
0
spocast channel 65179
mi śmiga elegancko
0
Jednak Alves to nie Ronaldinho który nawet w swoim ostatnim sezonie dla Barcy strzelił kilka bramek z wolniaków
0
Powinien był powiedzieć: Nie rywalizuję z Messim bo jest poza moim zasięgiem.Prawda jest taka że z Messim na dzień dzisiejszy i wierze że jeszcze przez jakiś czas nikt nie może się równać
0
kielbik
Coś Ci się pomyliło.Iniesta to gracz pierwszej 11!którego zastępuje Keita gdy Andres ma kontuzję.Iniesta ma grać z Xavim na środku a nie na boku.
0
Ja się dziwie bo pierwszy raz widze żeby powoływać do reprezentacji piłkarza drużyny rezerw
0
Xavi pokazał swój geniusz gdy Barce objął Frank Rijkaard.Dla wiadomości "sezonowców" Xavi strzelił bramkę już w debiucie,ale prawdziwym odkrywcą jego talentu był Rijkaard bo to on zmienił go z defensywnego na ofensywnego pomocnika
0
Henry zostawił forme po wygraniu CL.Lubie go ale myśle że powinien mieć godnego zmiennika.Wtedy podniosłoby to rywalizacje i zmotywowało francuza do lepszej gry.Ja proponuje sprowadzić Capela z Sevilli