lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolejny mistrzowski popis sędziego
0
sciah
zgadzam się z Tobą.Sport.es ocenił VV na 6 a tutaj 4?! bronił dobrze a przy golu nie miał szans bo strzal byl z 4 metrow,poza tym Alves zgubił krycie i zostawił gościa samego.Gdzie wy znaleźliście błąd po którym Puyol nas uratował? chodzi wam o to co Carles wybil piłke z linii?? gdzie tam byl błąd Valdesa? dobrze skrócil kąt a w takiej sytuacji bramkarz stara się zostać trafiony a strzał Rossiego był precyzyjny więc ja tu błędu nie widze.Zbyt surowo panowie
0
real i tak nie bylby liderem bo miałby tyle pkt co my a liczy sie bezprośredni mecz
0
daje jaja ten Busquets.Yaya lepszy
0
szkoda że Titi nie trafił bo byłby piękny gol
0
Dla mnie: Kahn-R>Carlos,Puyol,Maldini,Cafu-Xavi,Gerrard,Zidane,Figo-Ronaldo( ten grubszy) i Ronaldinho
Cristiano Ronaldo i Messi od niedawna są na topie więc ich tam nie może być.Wg mnie zestawianie w tej 11 Luisa Figo jest całkiem na miejscu,zdobył on bowiem nagrode fifa i złotą piłkę i pchal ten real do przodu w LM.Był moim idolem do czasu przejścia do realu
0
misiek112
Mówisz chyba o Valdesie ale z przed 4 lat.teraz Victor popełnia rzadko błędy-2 na sezon.Pamiętam gdy VV wchodził do bramki i w swoim pierwszym sezonie był jednym z bohaterów odradzającej się Barcy.Potem również był bardzo dobry i nawet w sezonie 2006/07 który byl najgorszy w karierze Valdesa,Victor uratowal wiele punktów Barcelonie,tyle że utarło się że puszcza szmaty bo jego błędy wpływały na wynik.Od sezonu 2007/08 jest pewny w swoich interwencjach i pokazał to świetnie broniąc (a przecież Barca była kompletnie bez formy) cod tego czasu jest pewnym punktem i jeżeli już popełnia błędy to są one nie tak ważne jak kiedyś gdzie podawał on do Villi
0
Barcacrew
każdy ma swoje zdanie i nie masz żadnego prawa nikogo nazywać debilem.
Witam w wszystkich w 2010,część pewnie jeszcze śpi ale ja już doszedłem do siebie:P
0
maxweil
to zobacz dlaczego doszło do tego woleja ,bo Pepe wypuścił prostą piłkę przed siebie.A ten wolej t bardziej go trafił niż Reina to obronił:) Poza tym nie jest on w najwyższej formie.Nie dawno puścił 2 gole z zerowego konta w śmieszny sposób.Oglądam mecze L'poolu to wiem
0
biera8
idź sobie na strone realu i tam wygłaszaj takie mowy.Nie mówiłbyś tak gdybyś nie zazdrościł że VV jest w lepszej formie niż Casillas.Moim zdaniem Iker będzie bronił ale tylko za zasługi bo teraz patrząc obiektywnie to drugi słaby rok z rzędu Ikera.A Valdes? no cóż błędów od 2 lat popełni mniej niż Ikera,a zagrał więcej meczy(real odpadł tradycyjnie szybko z pucharów).Uratował mase punktów ze słabszymi drużynami jak i z wielkimi ManU,Chelsea i...Real w Gran derbach 2x.Dużo tego było.I nie wychwalajcie casillasa za mecz z Sevillą bo VV też miał taką samą interwencje w meczu z Sportingiem Lizbona w LM!
0
Reina w LFC gra w kratke.Jego słabą stroną jest gra na przedpolu.Często wychodząc do centry sie mija z piłka,a druga jego słabą stroną jest chwyt a raczej jego brak,w meczu z Aston Villa o mało nie kosztowało to strate pkt przez LFC.Wg mnie VV jest dużo lepszy obecnie niż Reina.
0
Oby Del Bosque nie skończył tylko na gadaniu i powołał Victora
0
Najpierw niech przejdą 1/8:D hehe bo od paru lat to strasznie im to ciężko idzie
0
Soltyz
czemu nic nie komentowałeś kiedy VV bronił w KMŚ lub po meczu z Espanyolem???
0
jakoś tabela tego nie potwierdza.Nie widzę żeby real był ex aequo z nami na pierwszym miejscu.A i w pucharze króla tez nie widziałem żeby im jakoś specjalnie szło xD
0
ale Valdes wyciąga piły.Del Bosque musi go powołać!
0
Pytane do moderatorów: czemu gość piszący real,real nie dostal jeszcze bana.Takie coś psuje innym nerwy...a mamy czas do świętowania!
0
Gdzie są przeciwnicy Victora Valdesa ?! Soltyz i inni
0
Doping dla Barcy i Victora gdyby były karne!!!
0
Oglądam mecz Liverpoolu i Reina puścil 2 szmaty z ostrego kąta
0
Tots units fem forca
0
szechorm
Casillas ma już slabszy okres przez dwa sezony! i nie opowiadaj jaki jest świetnybo o jego świetności można mówic ale w czasie przeszlym.VV nawet w tych sezonach gdzie popełniał błędy to w następnych meczach odwdzięczał się bardzo dobra gra.Kto oglądał mecze to możne potwierdzić.Czlowieku ty o Reinie mowisz ale chyba z sezonu 2006/7.Bo w zeszlym sezonie Reina udowodnił mi ze jest w kadrze za zasługi.W tym sezonie jego gre moze podkreślić statystyka 23 goli puszczonych w 17 meczach przy ktorych Reina nie był bez winy.W ostatnim meczu z Wigan popelnił fatalny błąd który nie został wykorzystany gdyż piłkarz Wigan z 4 metrów trafił w tyke.
0
W tym sezonie Casillas nic nie pokazał.Oprócz meczu z Sevillą gdzie obronil strzał który powinien wpaść ale miał szczęście i piłka akurat go trafiła;w takiej gdy jest nie możliwe by obronić piłke bramkarz stara się być trafiony-kazdy kibic tym się podnieca ale VV w meczu LM ze Sportingiem Lizbona obronił dokładne identyczną piłke tyle ze zrobił to głową a strzał byl z 2 metrów.I nikt po tym nie robił wielkiego halo.Podejrzewam że gdyby Victor był tak medialną postacią jak Iker to za ostatni sezon znalazłby sie na liście złotej piłki.Casillas sie tam znaazł ale chyba tylkoza zasługi w poprzednich atach bo rok temu to wpuścił więcej szmat niż VV przez całą kariere i będąc obiektywny powiem że w tym sezonie Victor zawalil gola z dynamem a Iker ma na swoim koncie 4;5 błędów po których padły bramki dla przeciwników (oglądam mecze realu)
0
o Valdesie mówi bo chce się wytłumaczyć jego zwolennikom.Moim zdaniem nie powoła go bo mógłby zagrozić "świętemu" Ikerowi
0
Wesol03
Faktycznie,czas sie pokrywa:D
Blaugrana15 to kolejny prowokator.Jak można być tak ciemny żeby nie widziec tego jak broni VV i jak można być tak glupim żeby czekac tylko na jego błąd.VV choćby nie popełnił żadnego błędu to i tak nie przekona do siebie Szpakowskiego i innych "znawców". Powiem więcej nawet gdy piłkarzowi idzie źle to jego kibice powinni go wspierac a nie linczować go przy każdej okazji.Dobrym przykladem jest Enke który wpad w depresje go publicznie skrytykował go Frank de Boer a ak się to skonczyło kazdy widział.Victor jest na szczęście niesamowicie odporny na krytyke i choć rzadko popełnia błędy jest często krytykowanych przez nie rzyczliwych i pseudokibiców.Pozdro
0
Blaugrana15
gdyby nie rykoszet to wyglądałoby to całkiem inaczej.To był jeden z nie licznych błędów.Lepiej ty sobie przypomnij mecz w Rosji z Rubinem z Valencią i Realem w lidze a najlepiej jeszcze mecze z zeszłego sezonu i zobaczymy kto ma racje:]
0
Blaugrana15
gdyby nie rykoszet to wyglądałoby to całkiem inaczej.To był jeden z nie licznych błędów.Lepiej ty sobie przypomnij mecz w Rosji z Rubinem z Valencią i Realem w lidze a najlepiej jeszcze mecze z zeszłego sezonu i zobaczymy kto ma racje:]
0
...chyba, że Valdes popełni jakieś błędy a życiową formę będzie miał Hleb,ale to mało realne.
Valdes w ważnych meczach nie popełnia błędów.Błędy popełnia bardzo rzadko nie wiem w ogóle co miał znaczyć twoj tekst
0
Antybarca2
Masz racje.Zdarzały sie takie rzeczy ze słabszy wyeliminował teoretycznie mocniejszego.Dobry będzie tu przykład Alcorcon którzy ośmieszyli chłopców Pereza który szalał z transferami za pożyczone sianko.mam nadzieje że po tym sezonie będe mógł powiedzieć:
Madrid Carbon salud el campeon.
VeB!
0
Nienawidzę realu ale kbicuje im w LM pod warunkiem że nie zagrają przeciwko Barcy.Mam już dośc gdy kumple chwalą się ligą angielską i mówią że hiszpańska nie dorasta jej do pięt. Obstawiam że jednak real przejdzie Lyon ale w następnej turze się potknie i podtrzyma tradycję porażek w play-offach LM