lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej się ten wieczor nie mógł zakończyć
0
diego
bardzo podobało mi się to co napisałeś:D Zgadzam się w 100% i podpisuje się pod tym obiema rękami
0
patryk
masz racje.Umiejętność wyprowadzania piłki ma Pique i Mraquez
0
brzosto
Już ci powiem kiedy to było.Raz w sparingu w tamtym sezonie a drugi raz w pucharze konfederacji gdzie puścił 2 szmaty w środek bramki.
0
andkro
w tym sezonie widać jaką mamy dobrą obronę.Błąd pogania błąd!Valdes jest obok Palopa najlepszy.Casillas sie w tym sezonie już tyle razy ośmieszył ze dramat. Trzeba też obalić mit że VV ma mniej strzałow od Ikera.w tym sezonie real ma nie dosc ze lepszą obrone to jeszcze Iker w ostatnich 8 meczach miał mniej strzałów na bramke
0
socios16
zgadzam się z tym co napisałeś.Ale... w kwestii Fabregasa ma odmienne zdanie.Xavi musi mieć zmiennika,jak sobie pomyśle że w zeszłym roku zagrał łącznie ponad 70 meczy to aż mi go żal.Cesc musi się zjawić w najbliższe wakacje w Barcy.Trzeba szybko doprowadzić do końca jego sprawe zanim go nam ktoś sprzątnie.Ibrahimović powinien usiąść na ławce bo zbyt pewnie się czuje.Ja bym postawi na Bojana.Podoba mi się kiedy gra,gdyż angażuje się w grę i walczy cały czas.
0
real sie rozegrał.lepiej grają.mam nadzieje że remis Sevilla utrzyma
0
No to Iker pokazał że jest święty! i nikt mi nie powie teraz że broni lepeij niż VV.Victor w całej karierze nie puścił tyle szmat co Iker w tym sezonie!
Visca Barca!
0
bartekg24
out na RM.pl !!! będe się za Cb modlił.Tylko czy to coś da...[*]
0
Ale przymierzył!!! to jest MESSIasz
0
Kiedy będzie Valdes & Jorquera?? bo najbardziej mnie ten odcinek interesuje
0
Własnie.Ibra nie jest typem "lisa pola karnego" tylko takim asystentem.Jak ma okazje to strzela a jak widzi kogoś lepiej ustawionego to podaje.Denerwuje mnie jednak to że wszystko musi kończyć pięknym zagraniem zamiast użyć prostszych ale bardziej skutecznych środków.Gra też dużo wolniej niż Sammy z którym można było zagrać szybką klepe i zdobyć gola.I tak sobie myśle że co z tego że ma super technike jak nie ma zwrotności bo jest tak wielki i masywny.Kolejna sprawa to jego gra głową.Jak na jego warunki to spisuje się gorzej w powietrzu od "naszego" Grzesia i nie wydaje mi się żeby w tym aspekcie robił dla nas przewage w polu karnym
0
jest szansa że powiększymy przewage przy ewentualnym zwycięstwie z Almerią gdyż Madryt gra z Sevillą:D ciekawy weekend się zapowiada:D
0
za 30 mln to można marzyć ze go Bayern kupi.Chelsea nas może przebić i to dwukrotnie.Moim zadaniem jeżeli miałby przyjść to za ok 40 mln i to by była bardziej realna opcja kupienia go.To samo z Cesc'iem-tbrzeba będzie sypnąć kasą żeby go wyrwać
0
jetzu
ale palnąłeś z tą szybkością Reiny:D on waży 95 kg i już widze jego szybkość:D
0
hehe moim zdaniem on się sprzeciwił żeby VV nie grał w reprze.Dogadali się z Del Bosque.To samo było w Realu za Calderona gdy miał bronić Lopez a nie on.Casillas jest bardzo dobry,ale jak dla mnie VV jest obecnie lepszy i to on powinien być nr 1 w La Furia Roja
0
widzew wiedzew łódzki widzew... :P
Kraków górą!
0
tak z innej beczki.Del Bosque nie powołał VV! nie mam pytań do tego gościa
0
VV 9.Bohater meczu
0
Wreszcie Ibra się starał.Walczył.Gol troche fuxem strzelony bo taka setka powinna wpaść od razu a nie na raty ale liczy się wynik.Wreszcie Ibra zaczął coś robić a nie tylko stać i czekać.Podobało mi się też gdy wstawił się za Messim gdy Argentyńczyk został faulowany po solowej akcji.Wyróżnić warto wkład VV bo uratował nam punkty,kolejny mecz który powinien utwierdzić Del Bosque o wyjazd VV na mundial.
0
Ale ich Barca leje.Tak samo jak w noge:D
0
Barcelonista87
nie gdyby nie Ibra, bo Alves podał mu piłke na złotej tacy i nawet ślepy by strzelił z 8 metrów
0
_bob_
Też wolałbym Ville.Ibra nawet jak gra dobrze to...zwalnia akcje.Nie wygląda to tak jak było to z Eto'o.Z drugiej strony liczy się skuteczność i jeżeli Ibra będzie trafiał i się STARAŁ a nie stał przez cały mecz to nie powiem na niego złego słowa
0
Andres ze style przypomina mi Zidane'a.Ta gracja w ruchach i lekkość i być może nie długo łysina:P
boski Andres!
0
kretoszczur
nie są megagwiazdami?! Jeśli oni nie są to kto jest???
To są najlepsi pomocnicy świata
0
Casillas pokazuje[*] najlepszy na świecie na pewno nie jest.
Visca Valdes!
0
Nie lubie MU.Ale do Rooneya mam wielki szacunek.Dziś licze na ACM.Z Dinho w składzie dadzą rade.
0
Kuba1899
Silva byby ok tylko...czy jest sens kupowania go za grubą kase tylko po to żeby zagrał 20 meczy w lidze.Moim zdaniem Silva jest super tylko że jego wada jest duża podatność na kontuzje
0
Nie ma ludzi nie do zastąpienia,są tylko ci których jest trudno zastąpić:D
Abidal ma super forme.przez długi czas był niedoceniany a teraz zamyka usta tym którzy go krytykowali
0
za rok lub dwa będzie na szczycie.faktycznie Buffon się nie popisał wczoraj.Popełnił większy błąd niż VV.