0

off topic

Wielki mecz Jose Pinto! Brawo dla niego że pozbierał się po krytyce i udowodnił że jest zagrożeniem dla pozycji Victora

0

tregi

Ja bym nie przesadzał z tym że Pirlo jest tak dobry na defa.Przypominam że Xavi na początku kariery też był defem i wywiązywał się bardzo dobrze ze swoich zadań.MI w Pirlo podoba się jego uderzenie.To jest niesamowite jak takie chucherko tak mocno kopie piłke.Byłby wreszcie ktoś dobry na strzał z wolnego bo Xavi zawsze kopie w mur a Dani Alves nad bramką:D:P -takie moje powiedzenie odnośnie strzałów z wolnych oddawanych przez 'naszych'

najważniejsze żeby tanio skóry Ibry nie sprzedać:D

0

to byłby dobry transfer.Andrea to taki troche gorszy Xavi:P

0

Jeśli by odszedł to nie kupować napastnika tylko dać szanse młodzieży którą mam zaje.istą! kupić Senne na rok i bedzie grać

0

błąd ktory popełnił Jose jest błędem z braku ogrania.Da mnie nawet gdyby Pinto puścił 2 takie gole w meczu byłby bardzo dobrym bramkarzem.Przypominam że gdyby nie on to nie byłoby 6 pucharow w jednym roku! Co do Mino to jest utalentowany ale jak na bramkarza ktory ma 21 lat to nie jest to cos nie zwykłego,zważywszy że puscil szmate z Valerengą

Ciesze się z formy Messiasza,drugi gol to taki a'la Henry

Brawa dla Leo!

0

nie przesadzajcie z tym Mino bo jeden dobry mcz nie robi z niego piłkarza world class.W meczu z Valerengą puścił szmate wiec bez podjary takiej:P

0

szkoda że Ibra nie strzelił.Jeśli teraz nie trafia to kiedy to będzie?

0

Culé a muerte

być może masz racje ale... od kilku tysięcy at istnieje coś jak łapówka i tego nigdy nie udowodnisz że tak znana firma była uczciwa

0

Jednak dobrze mówiłem że Rosell coś kręci z tymi długami bo Sala i Martin zaprzeczył temu sprawozdaniu. Po prostu Sandro wynajął firme,zapłacił jej żeby oczerniła Laporte i na koniec sezonu on wyszedł na mesjasza-zbawce Barcy prze długami!

0

choćby to nawet była prawda to czemu oni te brudy piorą publicznie?! ciekawe jak oni zarobią na to żeby się pozbyć tych długów?! nie wiem czy to w ogóle jest prawda co gada Rosell i jego zarząd.Wydaje mi się że to może być gra o to żeby pozbawić Laporte autorytetu i umniejszyć jego zaslugi

0

Dawid_Łętu_Vill

co ty gadasz?! już od czasów Rijkaarda Henry grał na skrzydle,tylko ze czasem zmieniał się pozycjami z Samu,Przypomnij sobie jego wypowiedzi po sezonie jak zaczął się tłumaczyć że dlatego strzelił tylko 16 goli bo grał na skrzydle

0

tzn miałem na myśli że on nie gra w Barcy:P

0

kropek912

możliwe że spotkałeś Gudjohsena.Ale jaki to ma związek z Barcą? w Barcy nikt taki nie grał

0

Victor jest pewnie zmęczony po mundialu więc musi odpocząć:P

0

Zubi mógł zostać trenerem bramkarzy a nie dyrektorem technicznym

0

jak na skrzydłowego miał nie złą skuteczność

0

Będzie mu trudno z Ericiem jeżeli utrzyma on forme z poprzedniego sezonu.Ost sezon to był chyba sezon życia Abidala! asysty i piękne przejęcia pilki.Nie moge w to uwierzyć ze nie wygralismy LM

0

dobra nie podniecajcie się tak tą Hiszpanią bo to nie Polska jest mistrzem świata.Wygrali zasłużenie ale bez kitu żeby tak się tym jarać

Polska górą zawsze i tanio skóry nie sprzedamy!:D:P

0

Rouben i Kojt dobrze grają-bravo Lubański:P

0

Lubański pokazał jak komentować i dowiedziałem się że w Niemczech grają Schweicaiger i Meceraker:D

0

Lubański pokazał jak komentować i dowiedziałem się że w Niemczech grają Schweicaiger i Meceraker:D

0

nie r80! w Barcy był tylko R10!

0

oby Rosell pokazał że ma "yaya" na swoim miejscu i nie sprzedał Toure

0

Fajną muze grali ale ja tam wole James'a Blunt'a:D

0

Może ten Red Bull doda mu skrzydeł;D

0

Racja panowie,gdyby Forlan był z 3 lata młodszy to na miejscu Pepa brałbym bo od razu

0

Kuba1899

Ja grałem w 1 lidze krakowskiej jak byłem w juniorach.kojarzysz Górnik Wieliczka? tam broniłem.Teraz gram w seniorach w A klasie.I przestań się podniecać bo ci ślina warge przetnie

0

Kuba1899

Właśnie przez takie talenty Polska dostaje baty i nie gra na mistrzostwach:p a może byłeś w kadrze na mecz z Hiszpanią? chcąc grać w Barcy musisz być najlepszy w Polsce,ponieważ nikt jeszcze z Polski w Barcy nie grał,no może poza Wentą ale to była piłka ręczna.Takie przechwałki to możesz wypisywać na swoim blogu a nie tu:P

0

Bartosh

masz racje,ale Ibra zagrał fatalnie.Dobrze grał tylko na początku.Nie którzy pisali tu że zdobędzie on 40 bramek i co z tego wyszło.Jest dobry ale nie pasuje do szybkiej gry,poza tym jak widze ile razy na pustą nie trafił to wydaje mi się że VV by to spokojnie wykończył!Ja mówiłem że będziemy żałować sprzedaży Sammy'ego.Nam jest potrzebny prawdziwy killer a nie napastnik który strzeli 16 goli w lidze i większość meczy przestoi bez ruchu.Wg mnie na dzień dzisiejszy Bojan jest lepszy od Ibry.Ville trzeba dać na środek a kupić kogoś na skrzydło i bedzie git

0

Kuba1899

tak na 100% grałbyś w Barcelonie.Poza tym to nie jest strona do opowiadania swoich historii i podniecania się sobą jaki to Ty nie byłeś.Poczytaj regulamin:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?