0

Nikogo mi nie szkoda!

Casillas też mówił i wyszło jak zawsze,taki sam jak Mourinho,którego tylko z szacunku Pep po meczu nie wyśmiał. Druga sprawa to Ronaldo i jego słabość! on gra dobrze tylko z ogórkami , Messiemu to może buty czyścić.Ramos i inni artyści... żal.Ramos powinien dotać kilka meczów kary i być wyrzucony z repry! Skandal! I na koniec: czy to były Gran Derbi?! Od 2 lat GRAN jest tylko Barca bo Real to nie jest drużyna światowej klasy.Ciekawe tylko co Powie the special one? czy jego powrót na CN był tak zabawny jak mówił w wywiadach?Niestety Jose niczym Napoleon miał na CN swoje Waterloo! VeB!

0

Jak Real wygra z Barcą to chyba władze BBVA rozwiążą lige:D

VISCA EL BARCA! stawiałem 6-0 a było tylko 5 :((((

0

Ostrzeżenie

0

Real_Madrid

Puyi to najlepszy stoper świata.Tj serce Barcy i największy wojownik ze wszystkich piłkarzy.Mam nadzieje że będzie grał tak długo jak Maldini w Milanie.W meczach gdy trzeba się spiąć gra fantastycznie( finał z MU,MŚ w RPA) nie ma co porównywać nawet.Porównywać Carvalho do Carlesa to tak jakby Ronaldo do Messiego-wszystkie takie porównania na korzyść Barcy

0

dziennikarz

To dlaczego Messi w tamtym sezonie zdobyl najwięcej bramek głową?!

0

stifler111

podpisuje się pod Twoim postem

0

8 moze nie ale 6-2 jest do powtórzenia:D

0

No to mamy szczęście bo gdyby im zrobił kółko plastyczne przed meczem to byśmy dostali z 5-0:P:D

0

galacticos!

Dobra dobra,miał przepuścić piłke żeby ta wpadła do bramki.Nie bronisz to nie wiesz o czym mówisz.Wychodzi się do końca i raz podjętej decyzji się nie zmienia ( dobry przykład Ikera z Milanem) VV obronił i z tego się go rozlicza w klubie a nie z tego kogo uderzył.Tj taka sama akcja jak z Henrym,gdyby się przyznał do ręki to znienawidziliby go we Francji,ale wybrał swoją korzyść.

0

Fudzi1993

wg przepisów na spalonym jest ten do kogo grasz piłke.Messi na spalonym nie był:D

0

galacticos!

gdybyś byl prawdziwym kibicem realu to bys mnie nie pytal o szmaty ktoer puscil iker bo bys po prostu o nich wiedzial.wyszlo na to ze nie ogladales meczow.zeby daleko nie szukac to iker sie popisal ze szwajcaria gdzie hiszpanie polegli dzieki niemu.na Ms zagral 2 dobre mecze,z holandia i paragwajem.VV w meczu z Kopenhagą VV nie faulował!wolny byl dla Barcy.Najpierw wybil pilke a potem wpadl w goscia.Co miał sie w locie zatyrzmac?!VV jest drugim bramkarzem kadry,w 3 ost meczach byl na ławce a Reina na trybunach.Poza tym VV jest bardziej kompletnym bramkarzem,w zeszłym sezonie mial najlepszą skutecznosc w Europie w bronieniu akcji 1 na 1

0

galacticos!

twoj najlepszy bramkarz globu w zeszłym sezonie puscil tyle szmat ze nie powinien byc nr 1 w reprze.Poza tym w tym sezonie tez nie broni super.VV juz w 1 meczu pokazał ze mu dorownuje broniac '11' od tchite.

VV vs Iker remis lub 1:0 dla VV.Liczy sie forma a nie zaslugi

Abidal vs Marcelo. Brazylijczyk jest dobry z przodu ale Eric jest od zeszłego sezonu w życiowej formie

Pique vs Pepe nie ma co porównywać Pique to bedzie drugi Puyol.A jego gol strzelony Interowi to tylko potwierdza

Moim zdaniem choćby nie wiem kogo real wystawi to 8/11 zawodnikow lepszych bedzie z Barcy

0

Teraz piszecie że Zlatan to idiota a jak miał przyjść do Barcy to pisaliście że strzeli z 40 goli mając za plecami Xaviego i Inieste!

0

challenger

czyli Twoim zdaniem powinien przepuścić piłke i pokazać napastnikowi gdzie najłatwiej trafić?! pfff

0

Amsterdam

gdyby się zderzyli głowami to nie mielibyśmy bramkarza przez miesiąc bo jak wiadomo Pinto nie moze grac.Zderzenie głowa byloby tragiczne dla obydwu.To nie byl mecz ministrantow tylko gra o punkty wiec watpie zeby ktos zaryzykowal powazna kontuzje dla siebie niz wolal uderzyc kogos i wyjsc bez szwanku.VV najpierw wybil pilke a potem nie mial sie jak zatrzymac i wpadl na tego biedaka.A do kontuzji Eduardo nie ma porownania nawet!

0

bramkarz ma grać twardo! VV źle ocenił lot piłki i musiał to zrobić.Zawalił przy dośrodkowaniu ale przy strzale nie miał szans.Co wy pieprzycie ze zle sie ustawil?! kazdy bramkarz poszedłby blizej krótkiego słupka.Tam byał chyba nawet rykoszet od Erica wiec nie mial szans.I na litość boska ostre wyjscie nie powinno byc brane pod uwage przy ocenie bo bramkarz ma bronic za wszelką cene a nie patyczkowac sie i bawic w wyliczanki.Brawo VV, pokazałeś że masz jaja!

0

Maradona też bawił się w środkowego Messiego i widać jak skończył.niech Pep przywróci Messiasza z mistrzowskiego sezonu

0

Jedno wydarzenie redaktorzy chyba pominęli,mianowicie to że VV ma mocniejsze uderzenie kolanem niż Mirko Cro Cop! Valdes do MMA!

0

Casillas i Abbiati ładne jaj dziś odprawiali.Iker tradycyjnie z Milanem puszcza dwie szmaty

0

Cule a muerte

mógłbyś zostać redaktorem,bo faktycznie masz info z pierwszej ręki.Ciekawią mnie twoje wypowiedzi.Podpisuje się pod tym co mówią moi przedmówcy:pisz częściej!

0

gdyby Pinto gwizdnął to nikt by go nie usłyszał nawet.Pinto jest super.Chce zeby zostal u nas jeszcze pare lat

0

Sir Barti

Cech odkąd udaje Gustlika nie jest bramkarzem który gra pewnie i broni 100% okazje.De Gea jest dobry ale do VV mu sporo brakuje,oby tylko nie okazał się przereklamowanym jak Asenjo.Po kilku dobrych meczach nie można twierdzić że Hart i De Gea są najlepsi.W tej chwili najlepsi są Iker,VV,Van der Saar i Cesar z Interu

0

Może kupić Messiego ale musi sprzedać Inter bo inaczej skąd weźmie tyle kasy?

0

boje się tylko że po przyjściu do wielkiego klubu ze Suarezem stanie się to co z Huntelaarem

0

Narazie na Valdesa nie ma bata.Nikt go nie wygryzie.De Gea może być tak samo przereklamowany jak Asenjo.Narazie mamy VV i do ukonczenia 35 lat nie potrzeba nam nowej '1'

0

Prawda jest taka że gdyby nie AWATar to byśmy wygrali.Świetna forma Izraelczyka, moim zdaniem Dudu tak jak Gorka marnuje się w tak słabym klubie

0

Jak mógł czuć wstyd skoro mówił że ma przyjemność grać z najlepszymi piłkarzami w najlepszym klubie świata? To byłby jego słowa po przyjściu do Barcy

0

Uzasadnienie oceny VV jest śmieszne

(...) Można też było odnieść wrażenie, że nie interweniował pewnie przy strzale Martínsa, który ostatecznie wylądował na słupku (...)

Wątpie żeby którykolwiek bramkarz sięgnął do tej piłki biorąc pod uwage siłe uderzenia i odległość.Ktoś tu chyba nie ma pojęcia o staniu na bramce.Moim zdaniem VV nie miał szczęścia przy obronie karnego ale z drugiej strony było to samo bo Villa też strzelił fuxem

0

o ile się nie myle debiut VV był z Legią w sierpniu w el. do LM

0

Eto'o był o 70 % skuteczniejszy niż Villa.Gra Pique w tym meczu to poezja.Będzie godnym następcą Puyola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?