0

Ehh Janek... Ameryki żeś nie odkrył

0

klitschko

Masz tendencje do pieprzenia głupot! Barca jest najlepszym klubem od 2006 roku.My w jednym roku wygraliśmy więcej niż oni w 4 lata,więc nie wiem o czym w ogóle piszesz?!

0

Geble

popieram to co napisałeś o Maxwellu housie:p ale nie zgadzam się co do Keity gdyż drużynie nie są potrzebne tylko gwiazdy,drużyna potrzebuje też rzemieślników żeby mogli oni odwalić tą "brudną" robote a gwiazdy pokroju Messiasza nie musiały sobie "brudzić rączek"

0

: Santana10

co Ty chłopie piszesz?! Villa tylko z Valencia mógł strzelić 4 gole.David marnuje dużo więcej akcji niż Eto'o! Villa spisuje się znacznie poniżej oczekiwań.Dla mnie Eto'o był lepszy pod każdym względem od Villi,a jego zaangażowanie w gre było godne podziwu.

Pep pomylił się i to bardzo przy sprzedaży Eto'o i kupnie Ibry.Zlatan chciał być gwiazdą ale zapomniał że w Barcy żaden piłkarz nie jest większy od klubu-> patrz Ronaldinho,nie chciało mu sie grac to mu podziękowali

0

klitschko

Kogo na tej stronie obchodzi Altintop,the special five i inne wynalazki realu z madrytu?! real niech sie buduje:P troche im to długo schodzi,no...ale może mają słabego majstra żeby tą budową kierował.

Poza tym Adamek wygra:D

0

klitschko

Tak Ronaldo dobrze gra głową... tylko co sezon Messi strzela więcej bramek głową niż CR94mln

0

Czemu od razu Keirrson? kto wie może się okazać on nowym Jackiem Krzynówkiem i będziemy mieć dobrego skrzydłowego:P

0

Gdzie są teraz ci którzy pisali że Ibrahimović strzeli 40 goli mając za sobą Inieste i Xaviego?! gdzie są ci którzy chcieli się pozbyć Eto'o na rzecz Villi?! Sammy był idealnym napastnikiem dla tego klubu.Jeszcze długo Barca nie będzie miała takiej '9' jaką był Eto'o.

Precz z hipokrytami! VeB!

0

Genialna parada VV! najlepszy bramkarz świata!

0

Bingoo

Anfield to Anfield,ale najlepszych i najgłośniejszych kibiców mamy w Polsce.Oglądam mecze L'poolu i doping robi wrażenie ale troche mu brakuje do dopingu na meczch Lecha albo Wisły.Polska górą zawsze, jak mawiał pudzian:P

0

Gdzie są teraz teksty: " jego jedynego szanuje w realu" ?!

większość piszących tutaj to hipokryci! a Casillas powinien się przyzwyczaić do porażek bo od lat real nic nie wygrał,a jak już wygrali CDR to nie umieli się obchodzić nawet z pucharem i wrzucili go pod autobus:D niech się real buduje...

Iker chce wywołać wojne w reprezentacji.Hmm ciekawe tylko czym byłaby reprezentacja Hiszpanii bez graczy Barcy... powinien myślec co mowi...

0

aktorzybrawo

Mają prawo to być obrażeni Villa i Pedro za to że piłkarze realu chodzili po nich.Czemu Iker nie widział jak Marcelo przeszedł po nodze Pedro a było to metr od niego.

Puta madrid y visca el Barca!

0

Sorry za mały off top ale musze to napisać do wyznawców Ikera Casillasa na tej str!

Nie dawno Iker powiedział że zostali oszukani przez sędziego i nic nie zmienią tutaj komentarze bo każdy widział co się stało.Później pogratulował nam mistrzostwa (oczywiście na stronie Barcy widniały teksty typu:tylko jego lubie z realu itd) wczoraj wypowiedział się że jest zawiedziony bo Sergio zagra w finale a obraził piłkarza RM.

Teraz pytam kibiców Barcy: czy taki gość jak Iker zasługuje na teksty "jego lubie najbardziej"?! bo mi coś się wydaje że niektórzy są w niego ślepo zapatrzeni podczas gdy on jeździ po Barcy za plecami

0

Witamy Cię IBRA:P !

0

RealCF17

w tym i poprzednim sezonie Messi strzelał bramki prawą nogą.Poza tym potrafi genialnie podawać i rozgrywać czego CR nie umie i chyba się nie nauczy, ponadto w poprzednim zdobył też więcej bramek głową niż CR94 miliony.Dla mnie nie jest kompletny.Kompletny był Zidane,R10,Ronaldo(prawdziwy) i Cruyff(magik!)A tak w ogóle co my mamy porównywać w GD się okazało! CR strzelać potrafi,ale w meczach o pietruszke! Nie potrafi pociągnąć repry(jak choćby Figo) , nie jest liderem na boisku,a kiedy mu coś nie wychodzi to płacze i udaje faule. Poza tym gdybyś oglądał mecze Barcy to byś wiedział że Messiasz jest od 3 lat najlepszy.

złota piłka 2007-Messi 3 miejsce

2008-2miejsce

2009-ZWYCIĘSTWO!

2010-? na pewno minimum 3-ci.

Wejdź na rm.pl i tam w klasyfikacji kanadyjskiej,która pokazuje najbardziej kompletnych graczy zobaczysz kto jest the best

0

kretoszczurfcb

W tym sezonie Marca podała że to Iker ma najmniej sytuacji do bronienia! Poza tym to że VV ma mało akcji świadczy o tym taktyka Barcy ,bo jeżeli Barca ma piłke przez 70% czasu to jak VV ma mieć dużo strzałów na swoją bramke

0

Jacooß

Jak może grać mu się ciężej jak Iker na swoją bramke ma najmniej strzałów w lidze.

0

Niech odejdzie do Cracovii to może nie spadną:P a tak na serio to mi nie jest go w ogóle żal,skończył się na własne życzenie

0

To przybij piątkę Iker!

0

Nikogo tym nie zaskoczył,bo każdy obiektywny kibic przyzna że Messi jest i kompletny i dojrzały do tego żeby być nr na świecie.Od CR94 miliony różni go to że potrafi strzelać bramki najlepszym, a nie tylko ogórkom, ma też dużo lepszą psychikę, jak jest faulowany to stara się podnieść i biec dalej z piłką a nie tak jak ronaldo przewraca się i płacze

0

Mascherano byłby lepszy na tych rzeźników.Ja spodziewam się ostrej gry,zresztą jak zawsze w tych derbach.

0

Real_Madrid

Ale to narazie Iker ma mniej strzalów na swoją bramke niż VV.Więc w czym problem? Druga sprawa to to że wg kibiców realu to królewscy sa lepsi indywidualnie niz Barca,wiec czemu przegrali? Ramos epszy niz Dani a Marcelo i Pepe lepsi niz Puyol i Eric

0

Madryt specjalnie zagłosował na Messiasza żeby był trzeci.Zawistni są strasznie

0

dobrze mówisz Józek!przybij piątke i będzie ok!

0

~Messi10

Jasne,ale który piłkarz Barcy powiedział że bierze pod uwage tylko wygraną? wszyscy mówili zgodnie że szanse są 50:50

0

wypowieź Ikera przed GD

Nie byłbym zadowolony z remisu - mówi przed spotkaniem z Barceloną bramkarz Realu Madryt Iker Casillas. - Biorę pod uwagę tylko zwycięstwo. Odniesienie sukcesu mamy wpojone w naszych umysłach. Zwycięstwo jest jedyną opcją - kontynuował Casillas.

Taki dyplomatyczny to on jednak zawsze nie jest

0

constantine16

jak to "wiecej robi, mniej mowi"?! pierwszy kłapał że nas rozwalą! on właśnie od 2 lat więcej mówi a mniej robi. Ciekawe co na to CR94 miliony? pewnie pociesza się że i tak jest najładniejszy

0

Galacticos190

Casillas ?! chyba za puszczanie szmat! ostatnie 2 sezony to jakaś kpina,gdyby nie był ikoną Hiszpanii to broniłby Valdes który i tak jest od 2 lat lepszy od san ikera. Wygra Iniesta lub Xavi.W 2002 wygrał Ronaldo bo wygrał MŚ i był na nich bohaterem,mimo że w klubie miał kontuzję, więc teraz na 100% wygra ktoś z dwójki Xavi,Iniesta. Gdyby nie MŚ to znów wygrałby Messi który jest 'el crack total' i chyba nie trzeba tego tłumaczyć

VeB!

0

Jeśli dobrze pójdzie to może Osasuna też przybije piątke!

0

wg Marcy wygrała Barca ale tak naprawde real jest lepszy:P:D VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?