0

Alves,Alvesem.Ale niech redakcja pamięta że my mamy Pinto który równie dobrze broni karne,więc w serii '11' nie jesteśmy na straconej pozycji

0

Guaje wróci i zagra na Euro w finale z Polską:)

0

Troche z innej beczki,pamiętam jak w sezonie 08/09 byłem zadziwiony że Pep zdecydował się wziąć do ekipy tylu graczy z Barcy B a teraz prosze,brak Sergio i robi się problem.Przyjemnie patrzeć jak tylu młodych graczy dojrzało i stało się fundamentem drużyny.Barca ma duży potencjał i myśle że jeszcze długo będzie cieszyć wszystkich fanów futbolu

0

Przestańcie pieprzyć że Messi to,Messi tamto.Jesteście nikim żeby go krytykować!a jak macie problem z tym że Barca nie wygrywa po 5-0 to zacznijcie kibicować realowi i zatrudnijcie się tam jako depilatorzy pośladków CR94 mln

0

Właśnie Pinto i Ibra i lejemy całe KSW :P

0

Mieszkam pod Krakowem i w dzień jest -14 a w nocy po -20,a w Hiszpanii kiedy temperatura zejdzie poniżej zera to kraj sparaliżowany.U nas w Polsce w zimie to normalka a mimo to życie nam się nie wali i każdy wykonuje swoje obowiązki.Ehh Polacy to twardziele przy Hiszpanach:)

0

FC1899Barca
Ja ci odpowiadam: na ławce!!!!!!!!

0

Gdzie ten Pique się pcha pod pięść VV?!

0

józek guardiola
Jak coś jest już fatalne to jest to twój nick

0

Villarreal jest cienki jak... mówiąc po wojskowemu dupa węża,więc wątpie żeby coś ugrali

0

Sami strzelamy sobie bramki a obrona gra jak w fifie na amator

0

Najlepszy OLI KAHN! bramkarz kompletny! Casia i Buffon nie mają w ogóle do niego startu!

0

misiek112
tak..walczył w pojedynke i dostalście takie baty że az wstydziłbym sie o tym wspominać na twoim miejscu.przypominam ci ze za gre w 2009 roku Casillas powinien byc zmiennikiem VV na mundialu,bo napuszczał tyle szmat ze ja broniąc w A-klasie tak sie nie kompromitowałem.VV jest co najmniej na tym samym poziomie co Casia

Anima71
jeżeli ty stawiasz Harta O_o na tym samym poziomie co VV,Casillas czy Neuer to radze ci wyłączyć play station i iść spać bo jutro do szkoły się nie wyśpisz

0

Z tym że Casillas ma więcej sytuacji to troche ściema,bo np od 2 sezonów VV odnotowuje więcej strzałów na swoją bramke niż Iker.Poza tym VV wg mnie jest w wielu aspektach lepszy od Casillasa, np chwyt,gra na przedpolu,akcje 1 na 1, w tym wszystkim Victor przewyższa Ikera

0

Pinto jest świetny! mógłby spokojnie grać u nas jako nr 1 gdyby nie VV,poza tym bardzo podoba mi się że broni swoich kolegów jak są jakieś zadymy.Zostań u nas jak najdłużej wariacie!

0

Skoro dał rade pisać to nie jest chyba aż tak źle,mam nadzieje że nie będzie miał dłuższej przerwy w grze.Południowcy są tak pewni swoich umiejętności pływackich że nie zważają na ostrzeżenia przed drapieżnikami z głębin a potem są problemy

0

Co roku mówią to samo i co roku mają miejsce te same przypadki:D

0

Ale mamy zdolną młodzież! czuje że Xavi,Iniesta i Messi będą mieli godnych następców!

0

Dobry komentator:) hehe fajnie komentuje

0

Pinto spokojnie dałby sobie rade jako 1wszy bramkarz w kazdym klubie.Jest świetny,pewny iii...świetnie walczy,kto wie może jak skończy kariere to zobaczymy go nas KSW z najmanem lub pudzianem:):P

0

duch toma joad
Widocznie bardzo mało wiesz o muzyce i o j.polskim że pierd... takie brednie

0

Kogo nie wylosujemy i tak g przejdziemy.Obecnie tylko Madryt może nam przeszkodzić w wygraniu LM

0

VV chciał zagrać górą do Erica ale niestety mu troche zeszło:/ oj tam,żaden bramkarz na świecie nie gra tyle nogami co Valdes,dlatego jego pomyłki są widoczne tak bardzo.Poza tym nie wiele mu zabrakło żeby wyciągnął strzał benzemy

0

Pep zmienił wszystko od czasów Rijkaarda! trzeba być głupim żeby tego nie widzieć.Zobaczcie jak teraz gramy pressingiem,po stracie piłki od razu ją odzyskujemy.Defensywa gra najlepiej na świecie-> świetny bramkarz,gwiazdy na śrdoku tzn Pique i Puyol+ najlepszy prawy obrońca świata Alves, Eric który jest wszechstronny ,szybki i wysoki.Za czasów Franka nie mieliśmy pressingu w ogóle,a gra zależała od tego czy R10 ma dobry dzień.Teraz wszystko jest lepsze,a w dodatku większość zawdników to canteranos:) Guardiola zrewolucjonizował nie tylko Barce ale też futbol,lejąc ekipy SAF i św Józefa z Madrytu patrona mourarzy i autobusów

0

vesp3r28
nie zdziwie się dziadziu jak jakimś cudem madryt wygra.Pokora na zero nie u cules tylko u mnie,poniewaz mówie za siebie.śmierdzi mi bielą w Twoim komentarzu:P

0

SezonowcyOdR10
Jeżeli do mnie kierowałeś swój post to odkąd się interesuje piłką to byłem za Barca tzn od '98:) A moje słowa potwierdzają fakty,od 3 lat lejemy madryt jak chcemy,a prawda jest taka że real gra dobrze az tu przychodzą Gran Derbi i gwiazdki typu CR94miliony ,Di Maria,Benzema gasną i grają kiche.Do tego żeby być mistrzem trzeba mieć tez psychike a zawodnicy realu sa słabi psychicznie

0

niziol666
taką taktytka jak grał Mourarz w zeszłym roku grają tylko drużyny które nie mają żadnych argumentów żeby wygrać po otwartej walce,żeby tak grać nie trzeba być geniuszem.Polska też tak gra że cały czas się broni i strzela z kontry i co tj wg Cb dowód na geniusz Franka Smudy?!
Ja stawiam 3-1 dla nas
T'estimo Barca

0

Moim zdaniem tj takie pierdol... że real jest taki super itd.dobrze grają ale co roku mówią to samo a co roku dostają baty

0

Za rok w którym się gra,czyli za sezon.widze że nie dociera:///

0

Złotą piłke dla trenerów i piłkarzy przyznaje się za sezon a nie za rok! zasady dla jednych i drugich są takie same,więc ludzie jak pyrzo_barca niech przestaną się kłócić o rzeczy o które nie mają pojęcia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?