0

VV 9!

0

VV zawodnik meczu,a reszta... są zbyt zmęczeni.Potrzeba zmian! Villa i Tello muszą grać częściej

0

Patrząc na Roure to wydaje mi się że sam mógłbym prowadzić Barce,wystarczy mówić tylko Vamos Vamos i przed każdym meczem mówić że zagramy inaczej:D

0

Dobrze że mamy szybkiego Jordi Albiego:P

0

Jaki De Gea?! o czym wy mówicie? kto byłby zadowolony?
Trzeba ściągnąć Ter Stegena,to jest nowy Kahn czyli bramkarz kompletny.Jeżeli Barca go nie kupi to później będzie tego żałować

0

Laport to gość z charyzmą.Barca potrzebuje takiego prezesa,a głupi są ci którzy myślą że Lapotra zniszczył finansowo Barce a Rosell jest jej zbawicielem

0

Dracco
Reina jest cienki jak dupa wężą.VV jest dużo lepszy

0

Oglądam mecze LFC bo moj brat kibicuje tej drużynie i z calą mocą moge powiedzieć żę VV> Reina.Jose to nie poziom FCB.
Wg Barca musi się postarać o Neuera.Na Barce nie wystarczy to że bramkarz bedzie umiał bronić,musi też grać dobrze nogami bo będzie wielokrotnie pod presją i będzie miał dużo okazji żeby źle zagrać

0

Reina to grubas bez refleku,a szmaty takie puszcza że szok.VV dużo lepszy.licze że Barca kupi Neuera

0

co wy macie z tym naśladowaniem realu z wychowankiem w Barcy?! VV gra bo jest jednym z najlepszych bramkarzy świata,gdyby był słaby to Barca kupiłaby kogoś...
Druga sprawa...w pierwszych 2 sezonach gry VV każdy mowil ze Barca ma świetnego wychowanka w bramce,wiec nie wiem skad to gadanie ze gral zle,no chyba ze jest sie kibicem Barcy od 2006r noo to moze sie tego nie wiedziec.VV mial jeden slaby sezon i byl to 2006/07

0

Casillas?! Neuer grał lepiej.O MŚ Iker gra padake

0

AdrianM11
Z Deco taki Portugalczyk jak z Rogera Polak

0

Przeżywacie jak stonka wykopki! nic mu nie zrobił,każdy może się zdenerwować i tyle.Poza tym bramkarz musi mieć jaja a nie być ciepłymi kluchami

0

Puyolex
Ja mam 174cm a to nie wiele więcej niż Leo a wcale nie czuje się mały,myśle że u Cb objawia się syndrom małego członka i dlatego tak mówisz

0

Z taką grą to niech się lepiej martwi czy nie będą musieć gra w eliminacjach do LM

0

Gdzie jest moderator? dajcie bana temu @dimaryja997

0

Licze że pykniemy tych kacapów z 4:0

0


Ben Arfa wygra moim zdaniem

0

VV 8,wybronił wynik.Gdyby puścił 1 na 1 mogłoby być różnie,zważywszy
że Alba zdobył bramke po spalonym

0

Dobry mecz VV! w końcu... mam nadzieje że to początek powrotu do formy sprzed dwóch lat

0

Alves to najlepszy prawy obrońca świata! jak wróci do formy to Montoya usiądzie na ławie

0

problemy w obronie-można by powiedzieć "jak co mecz"

0

Najpierw Tito powinien posadzić na ławce Valdesa,bo to co on odprawia to się w głowie nie mieści.Pinto powinien dostać szanse,a VV niech zacznie myśleć podczas meczu o grze a nie o głupotach bo te szmaty w tym sezonie wynikają tylko z braku koncentracji

0

Neuer>Casillas>Buffon>Hart....Mariusz Pawełek

0

futbol4ever
Co Ty chłopcze pierd.....?!
To tylko kontuzja,ważne żeby się psychicznie nie załamał bo co chwile coś mu się przytrafia,widziałem już gorsze przypadki i ludzie wracali i grali dobrze.Poza tym nie ma ludzi niezastąpionych,są tylko tacy których ciężko zastąpić.Stawiam że wygramy z realem 2-1

0

tak pozbyć się wszystkich! ciekawe tylko kto będzie grał jak Alex albo Pedro będą mieli kontuzje(odpukać)

0

Komu nie pasuje że VV broni w Barcy to niech kibicuje innemu klubowi.Bez kitu każdy bramkarz popełnia błędy.Teraz wszyscy powinni go wspierać żeby się nie załamał i nie stracił pewności siebie

0

Python
to były barwy wojenne.hehe prawie jak ja na poligonie:)
Rustu-wojownik!

0

kamileczek713
pepe gra w realu...

0

Pojechali na mecze swoich reprezentacji...to wszystko.Wirus to będzie kiedy wrócą kontuzjowani...no stress

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?