lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz racje,ale.. gdzie moralność? kiedy ludzie na świecie głodują,im nie jest wstyd żądać jeszcze wyższych kwot.Zastanawiam się gdzie to sie konczy? ile Messi bedzie zarabial za 5 la? 30mln? z pilka stalo sie to co z boksem.biznes a nie sport
3
Problem w tym że przez marudzenie tego pana Barce opuścił bramkarz przy którym był święty spokój.tak jak juz kiedys mowilem,powinien zajac sie treningiem i patrzyc z czego zyje a nie pajacowac w fryzurce z srodowiska LGBT
0
W jego wieku VV obronił finał LM z Arsenalem..
2
Bravo>Mistakegen
Różnica między tymi panami była taka że Claudio nigdy nie podał do przeciwnika, a ci co mówiło się o nich że "graja najlepiej na świecie nogami" podają/podawali dość często (VV,Ter stegen)
4
Zarabiają stanowczo za dużo.Nie rozumiem czasem tego gdy czytam że jakiś piłkarz chce podwyżki bo zarabia 10mln rocznie i mu to nie wystarcza...
0
Masz racje,z tym że VV nawet w mistrzowskim sezonie 13/14 gdzie był w życiowej formie i pewnie byłby nr 1 na mundialu też puścił pare szmat
0
VV miał 2 takie akcje z Villą z tego co pamiętam.Jak David przyszedł do Bracy to wszyscy tyrali beke że tym razem jak VV poda do Villi to nie stracimy gola :D
4
To co zrobił Mistakegen to żenada.2 bramki jego + złe ustawienie przy samobóju.jeżeli bramkarz wychodzi z bramki to powinien iść do końca a nie zatrzymywać się w połowie drogi.To samo robił Majdan w Wiśle w meczu el do lm z Panathinaikosem. Wg mnie Marc zamiast pajacować z pedalskimi fryzurkami to powinien się skupić na tym co robi i patrzyć z czego żyje,a nie jak to się u nas mówi "kanarki we łbie i pierdy w dupie".Mieliśmy bramkarza który zapewniał spokój a teraz mamy drugiego VV ( z tym że VV często kiksował ale jeszcze częściej ratował wynik)
0
napisałem o tych latach bo właśnie odtąd śledze mecze Barcelony.Najdalsze czasy jakie pamiętam to te kiedy bronił Zubizarreta i dostaliśmy lanie w finale LM z Milanem bodajże (ale głowy nie dam)
0
Widze że czytanie ze zrozumieniem kuleje,wiec nie bd się odnosił wgl do tego co napisaleś
2
Nadużycie? a któż z tych legend licząc od 1990r był taki świetny(może poza Zubim) ? VV ? a może wynalazki typu Bonano,Hesp,Baia czy Rustu?
15
Moim zdaniem powinien zawsze grać lepszy,a Claudio Bravo dał nam to czego nie mieliśmy chyba nigdy czyli spokoju w bramce i zakończył epoke strachu że podanie do bramkarza może się kończyć golem dla przeciwników..Wg mnie Ter Stegen powinien grać w pierwszym składzie tylko wtedy gdy sam Enrique przyzna po treningach że jest lepszy niż Bravo,a nie tym że jest rzekomo perspektywiczny
0
Tylko że Courtois jest o 2 klasy lepszy niż Ter Stegen więc nie ma co porównywać tych dwóch przypadków
2
Oby to nie była prawda,bo Claudio jest niezawodny,wg mnie lepszy od VV.BRAVO>Ter Stegen
0
I po co było to całe zamieszanie z odejściem? Odchodząc w tak młodym wieku z reprezentacji z powodu braku sukcesów (co jest wg mnie nie prawdą,bo drugie miejsce to ścisła czołówka) jest jak przyznanie się do tego że już więcej nie można nic osiągnąć.Leo ma dopiero 29 lat więc bez wątpienia wiele przed nim
0
Szkoda.. niby to był sparing ale mało było widać zaangażowania,chociaż w sumie wolałbym żebyśmy słabo zaczęli ale za to dobrze wyszli na finiszu;) VeB!
0
Racja..Ter Stegen jest w top 5 bramkarzy Barcy ;)
0
Większość tutaj mówi żeby sprzedać Bravo..problem w tym że jest lepszy niż Ter Stegen,a jedyna rzecz na korzyść Marc'a to wiek..
Szkoda że Zubi tak się zawziął swego czasu na Ter Stegena,bo była szansa żeby sprowadzić o klase lepszego Courtois a na ławe wziąć kogoś z rezerw i nie byłoby teraz problemu
2
Masche albo Pique powinni być kapitanami.To musi być facet z jajami,a nie taki grzeczny chłopiec
2
Jak można sprzedać Alexisa a nie sprzedać Pedro? strzelał ważne bramki,angażował się w grę,błąd zubizaretty... wielbłąd...
1
Suarez= 30mln + Pedro
od Sancheza wara wszystkim! musi zostać,jeżeli ma ktoś odejść to tylko Pedro jeśli chodzi o atak
1
Macie swojego Rosella! jak mówiłem że to oszust to nikt nie wierzył! Laporta rulezzz!
1
Szkoda VV najbardziej moim zdaniem.. z taka forma miał szanse być nr 1
1
Caballero to moj faworyt na nr 2 w bramce Barcy,tylko... boje sie ze okaze sie lepszy niz Ter Stegen
1
jak można sprzedać Alexisa a zostawiać Pedro?? mam nadzieje ze to plotki,bo Alexis to bardzo dobry zawodnik,strzela wazne gole..Polityka transferowa zarządu mnie strasznie martwi.Jeżeli sprzedadza Cesca i Alexisa to bedzie strzal w stope
0
Szkoda Atleti.. real wygrał.. trzeba rozwiązać LM [*]
0
VV " Nie były to interwencje spektakularne" a teraz zapytam,czy obrona tego strzału w okienko nie była sperktakularna? moim zdaniem była kluczowa w meczu i VV znacznie się przyczynił do naszego zwycięstwa.nota 9 byłaby jak najbardziej na miejscu
0
Racja! Polska zawsze jest w grupie śmierci :P
0
VV pewny punkt zespołu a dostaje 6.5? czemu tak nisko skoro ostatnia parada uratowała wynik? wg mnie 7 conajmniej
0