0

dziwny opis oceny Pinto "bardzo dobry występ" -ocena 7 :D
czemu nie 8 albo 9? bo o 10 nie mówie bo nie miał interwencji typu obroniona 11 w 90 min przy stanie 0:0

0

Jestem mile zaskoczony! Wielkie dzięki dla Barcy za to że pamięta o swoich wiernych kibicach! Visca Barca! Visca POLSKA!!!

0

Casillas? czemu nadal w reprezentacji Hiszpanii niektorzy zawdonicy grają "za zasługi".na miejsce tego pana powinien być powołany Lopez jako drugi po VV.

0

Kahn to był bramkarz kompletny,który żył w bramce, z obecnych bramkarzy żaden nie jest tak kompletny,hmm może w jakimś stopniu VV,poza tym Oli miał jaja i do zadym byl pierwszy,a to mi sie podoba jak bramkarz nie daje sobie dmuchac w kasze...cos jak nasz Pinto:D

0

czemu zawsze VV ma takie niskie oceny,dla mnie 8.5 to conajmniej! kilka kapitalnych parad i do tego rowna forma od poczatku sezonu.Najlepszy obecnie bramkarz świata zasługuje na wyższe noty! redakcja do poprawki:P
pozdro ALL:D

0

Tylko Pinto,kiedy gra robi to dobrze,w zasadzie mogłby byc nawet nr 1.Druga sprawa jest taka ze z racji wieku nie bedzie marudzil ze malo gra,noo i dobrze by bylo jakby Ter Stegen mial takiego mentora;)

0

W końcu! mam nadzieje że okaże się godnym następcą VV na lata! VeB!

0

Sergio...żadnego karnego nie było to raz,a dwa cb na boisku w drugiej połowie juz byc nie powinno,a w 10 pewnie wynik byłby wyższy na naszą korzysc oczywiscie.
VeB!

0

Bartix
chyba nie pamietasz co Iker mowil po GD 2 lata temu, ze wszyscy widzieli co sie stalo itd nie ubie Mourinho ale uwazam ze dobrze ze mu ukrócił to cwaniactwo i przestał z niego robić święta krowe

0

To chyba lekka przesada z tym Casillasem.Bez kitu u nas jest VV wiec jego trzeba wspierac zeby byl nr 1 w kadrze,co mu sie nalezy od 2 lat

0

Tylko Ter Stegen,poniewaz Courtois jest nie to wyjecia.Prosze Boga zeby nie kupili Reiny bo byłaby to porażka

0

ON nie robił klopsów na początku swojej kariery tylko na początku twojej,czyli jak zacząłeś kibicować Barcy w 2006r po wygraniu LM.VV na początku swojej kariery grał tak jak gra teraz,a jego mecz z realem na bernabeu w sezonie 2003/04 to klasa!

0

Opinia a głupota to dwie rózne sprawy

0

Świetny trener! trzyma mocno z piłkarzami,oby został tu na lata

0

PYTANIE DO ADMINA: czy nie warto zmienić regulaminu tak żeby za kompletny idiotyzm dawać bany? bo temu panu takie cos sie należy

0

zgadzam sie z Cryuffem! dobrze mówi

0

Nie rozumiem powodu dlaczego ma tyle zarabiać? przeciez ta pensja którą bierze teraz jest bajeczną kasą.Powinni się wstydzić w Hiszpanii ludzie ledwo wiążą koniec z końcem( wiem bo kumpel właśnie wrócił ) a oni o takiej kasie w mediach rozmawiaja

0

VV w formie! już któryś mecz z rzędu z tak wysoką dyspozycją:)

0

będzie lepszy...chyba w bierki.Messi the best!

0

Ter Stegen niech zostanie od razu nr 1,wszyscy tylko nie Reina!

0

ON chce zostać tylko po to żeby za rok odejść za darmo.Barca powinna go sprzedać w lecie i kupić Ter Stegena który będzie bramkarzem na lata

0

Piękna koszulka:)

0

To chyba jakiś żart

0

Tylko Laporta,to jest prawdziwy prezydent który umie bronić klubu przed zniewagami a nie to co Rosell.Wróci Joan wróci dobra atmosfera:)

0

troche sie nie popisal z Neymarem bo przepłaciliśmy i to sporo.dla mnie Ney jest wart góra 30mln,w końcu Brazylia to nie Europa

0

chyba w snach.Obym się mylil ale przy Neymarze jest więcej szumu niż rzeczywistych umiejętności

0

a Casillas tez nie grał wiec nie powinno go byc

0

O VV nie ma co sie martwic.dobrze gra.Martwic sie nalezy o nasza obrone bo wszyscy graja padake.Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba wystawic pare Pique-Abidal

0

NekroBarca94
To że posadził na ławce Casillasa to nie ma nic do rzeczy.Grał słabo to siedział,proste.Pewne jest natomiast że Perez nie sprzeda nam żadnego piłkarza a co dopiero kogoś na poziomie Ramosa

0

Dinio
real w żadnym gazie nie jest!,tylko grał z drużynami które akurat wtedy miały kryzys formy.Chciałbym żebyśmy trafili teraz na real:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?