lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziwny opis oceny Pinto "bardzo dobry występ" -ocena 7 :D
czemu nie 8 albo 9? bo o 10 nie mówie bo nie miał interwencji typu obroniona 11 w 90 min przy stanie 0:0
0
Jestem mile zaskoczony! Wielkie dzięki dla Barcy za to że pamięta o swoich wiernych kibicach! Visca Barca! Visca POLSKA!!!
0
Casillas? czemu nadal w reprezentacji Hiszpanii niektorzy zawdonicy grają "za zasługi".na miejsce tego pana powinien być powołany Lopez jako drugi po VV.
0
Kahn to był bramkarz kompletny,który żył w bramce, z obecnych bramkarzy żaden nie jest tak kompletny,hmm może w jakimś stopniu VV,poza tym Oli miał jaja i do zadym byl pierwszy,a to mi sie podoba jak bramkarz nie daje sobie dmuchac w kasze...cos jak nasz Pinto:D
0
czemu zawsze VV ma takie niskie oceny,dla mnie 8.5 to conajmniej! kilka kapitalnych parad i do tego rowna forma od poczatku sezonu.Najlepszy obecnie bramkarz świata zasługuje na wyższe noty! redakcja do poprawki:P
pozdro ALL:D
0
Tylko Pinto,kiedy gra robi to dobrze,w zasadzie mogłby byc nawet nr 1.Druga sprawa jest taka ze z racji wieku nie bedzie marudzil ze malo gra,noo i dobrze by bylo jakby Ter Stegen mial takiego mentora;)
0
W końcu! mam nadzieje że okaże się godnym następcą VV na lata! VeB!
0
Sergio...żadnego karnego nie było to raz,a dwa cb na boisku w drugiej połowie juz byc nie powinno,a w 10 pewnie wynik byłby wyższy na naszą korzysc oczywiscie.
VeB!
0
Bartix
chyba nie pamietasz co Iker mowil po GD 2 lata temu, ze wszyscy widzieli co sie stalo itd nie ubie Mourinho ale uwazam ze dobrze ze mu ukrócił to cwaniactwo i przestał z niego robić święta krowe
0
To chyba lekka przesada z tym Casillasem.Bez kitu u nas jest VV wiec jego trzeba wspierac zeby byl nr 1 w kadrze,co mu sie nalezy od 2 lat
0
Tylko Ter Stegen,poniewaz Courtois jest nie to wyjecia.Prosze Boga zeby nie kupili Reiny bo byłaby to porażka
0
ON nie robił klopsów na początku swojej kariery tylko na początku twojej,czyli jak zacząłeś kibicować Barcy w 2006r po wygraniu LM.VV na początku swojej kariery grał tak jak gra teraz,a jego mecz z realem na bernabeu w sezonie 2003/04 to klasa!
0
Opinia a głupota to dwie rózne sprawy
0
Świetny trener! trzyma mocno z piłkarzami,oby został tu na lata
0
PYTANIE DO ADMINA: czy nie warto zmienić regulaminu tak żeby za kompletny idiotyzm dawać bany? bo temu panu takie cos sie należy
0
zgadzam sie z Cryuffem! dobrze mówi
0
Nie rozumiem powodu dlaczego ma tyle zarabiać? przeciez ta pensja którą bierze teraz jest bajeczną kasą.Powinni się wstydzić w Hiszpanii ludzie ledwo wiążą koniec z końcem( wiem bo kumpel właśnie wrócił ) a oni o takiej kasie w mediach rozmawiaja
0
VV w formie! już któryś mecz z rzędu z tak wysoką dyspozycją:)
0
będzie lepszy...chyba w bierki.Messi the best!
0
Ter Stegen niech zostanie od razu nr 1,wszyscy tylko nie Reina!
0
ON chce zostać tylko po to żeby za rok odejść za darmo.Barca powinna go sprzedać w lecie i kupić Ter Stegena który będzie bramkarzem na lata
0
Piękna koszulka:)
0
To chyba jakiś żart
0
Tylko Laporta,to jest prawdziwy prezydent który umie bronić klubu przed zniewagami a nie to co Rosell.Wróci Joan wróci dobra atmosfera:)
0
troche sie nie popisal z Neymarem bo przepłaciliśmy i to sporo.dla mnie Ney jest wart góra 30mln,w końcu Brazylia to nie Europa
0
chyba w snach.Obym się mylil ale przy Neymarze jest więcej szumu niż rzeczywistych umiejętności
0
a Casillas tez nie grał wiec nie powinno go byc
0
O VV nie ma co sie martwic.dobrze gra.Martwic sie nalezy o nasza obrone bo wszyscy graja padake.Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba wystawic pare Pique-Abidal
0
NekroBarca94
To że posadził na ławce Casillasa to nie ma nic do rzeczy.Grał słabo to siedział,proste.Pewne jest natomiast że Perez nie sprzeda nam żadnego piłkarza a co dopiero kogoś na poziomie Ramosa
0
Dinio
real w żadnym gazie nie jest!,tylko grał z drużynami które akurat wtedy miały kryzys formy.Chciałbym żebyśmy trafili teraz na real:)