lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lares haha ta chyba w podawaniu do przeciwnika
0
@Lares 2x lepszy od VV
0
To był pierwszy bramkarz w Barcy przy którym nie trzeba było drżeć o spokój z tyłu. BRAVO dla tego pana ;)
0
Temu panu też dziękujemy. Nakupił Hlebów, Czyhryńskich czy innych wynalazków za grube pieniądze. Jak widać w demokracji nikt nie odpowiada za niegospodarność..
0
@cules100pro daj Boże żeby nigdy się to nie stało, bo trzeba będzie rozwiązać rozgrywki
1
Koeman nie ma żadnych argumentów i osiągnięć żeby prowadzić taki klub jak FCB. To nie będzie drugi Guardiola. Nie ma już na to szans
2
Ktoś kto twierdzi że pan Bartomeu może zostać w klubie, jak najszybciej powinien zostać zapakowany w kaftan i wywieziony do Choroszczy. Messi powinien pobierać połowe pensji. Setien gdyby miał honor to wczoraj by zrezygnował
4
Oj tam, a w Ekstraklasie wszyscy sędziowie są za Legią i pomagają jej jak tylko mogą
0
@Bogan jeśli o mnie chodzi to popieram Konfederacje. I wszystkim radze to samo. Wkurza mnie tylko kiedy trafia się jakiś tłuk który mówi że za PO było w Polsce lepiej..
4
@karci0 nie popieram PiSu, ale lepsza tarcza mateusza niż złodziejstwo Donalda
0
@fhero widać żeś młody dzieciaku. od 2005r do 2011r widziałem wszystkie ligowe mecze Barcelony. Gdy Rijkaard został bez Henka, to skończyła się dobra gra. Za to też dostał szpica z Barcy
0
@Crema Catalunya ja bym go wysłał na te dwie rzeczy w pakiecie
0
Ernest nie pierdol, bo ty się tak nadajesz do trenowania Barcy jak Brzęczek do reprezentacji Polski. Jesteś rzadki jak Rijkaard w sezonie gdy zabrakło Henka ten Cate
0
Ten pan to Brzęczek Barcelony. Zero taktyki, niszczenie nowych zawodników i brak perspektyw. Co będzie kiedy Messi skończy kariere??
0
@meusek jest bogaty więc może kupić sobie replike. Należy mu się
1
Skoro już takie absurdy się pojawiają to może lepiej sprzedać Messiego a kupić np Neymara i Pawła Brożka. 2 za 1 to przecież zawsze interes:P
0
@jeykey1543
przynajmniej jest w cieniu a nie na słońcu w samo południe
0
@czesctuam haha :D
1
@czesctuam noo i najlepsze jest to ze tusk i sędziowie nadal nie siedzą :D
0
@goldensun masz racje. idiotyczna narodowość
1
1. Trzeba wyrzucić Valverde do ligi kambodżańskiej tj tam gdzie jego miejsce.
2. To nie Messi jest trenerem i menadżerem. Nie on powinien brać się za rządzenie. Nie ma zdolności przywódczych, co pokazał już kilkakrotnie. Brak wzięcia odpowiedzialności za drużyne przed mediami. Kapitan powinien przyjść na konferencje po porażkach
3. Przemeblowanie składu jest konieczne. Czekam na rewolucje taką jak za Guardioli
4. Co z wychowankami? tyle kasy na to idzie a nadal nie ma następców dla Iniesty i Xaviego
5. Bartomeu jak to czytasz to zacznij działać bo inaczej będzie taka kicha jak w ostatnim sezonie Rijkaarda
6
Jak teraz nie wyjebią Ernesta to nie wiem co musi sie jeszcze stac
4
Laporta był dobry chłop. Lubiłem go
0
Claudio Bravo w Barcelonie nie zawiódł ani razu w ważnym meczu
0
jednak 2 szmaty puścił więc troche jest za co przepraszać.
1
gdyby nie Messi.. dobrze ze go mamy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Gratuluje choć Barca Valverde dostałaby 5-0 z Barcą Guardioli z 2011r
2
Pierwszy raz odkąd pamiętam Barca miała mniejsze posiadanie piłki niż przeciwnik..
7
Messi.. czasami zbyt chytry na bramki