lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Król przewrotek to był dopiero kot! Jego forma w Barcy była spektakularna.. Dziś czasami brakuje kogoś takiego kto grając przeciwko "autobusowi" potrafi huknąć z dystansu
0
bez przesady, zagrał pierwszy dobry mecz od bardzo dawna. Mam nadzieje że się przełamie
0
w tym roku :D ale poprzednio nie było kolorowo
1
Wg mnie był na tym samym poziomie co Ter Stegen. Dobre mecze przeplatał kiksami. Prawdziwy spokój w bramce był za czasów Claudio Bravo
0
Haha co tu się odjebało:D Ale jaja, rajd niczym Messi!
1
Suarez nawet jak gra kiche to i tak potrafi coś wystrugać z Messiaszem. Asysta sezonu!
0
Wynik nie jest przesadzony. Niech sie cieszy ze nie skonczylo sie wyzej
0
Oby! Bo mimo zwycięstw czuje niedosyt. Widać bardzo brak Busquetsa z dawnych lat, Rakitić i Arthur choćby nie wiem co robili i tak nie będą Xavim i Iniesta..
0
naplet a nie tryplet. z taką grą gówno będzie z LM
0
Oby tylko nie stał sie kolejnym Bojanem Krkiciem..
0
aha :D no to faktycznie. Widziałem co innego :D
0
Zapomniał dodać że gdyby Barca wykorzystała swoje sytuacje to wynik mógł być o kilka bramek większy
0
Wiem że nie wrócą, ale k.. litości! nawet Barca Van Gaala grała ładniejszą piłke. Zarząd powinien szukać trenerów którzy grają zbliżoną piłke do filozofii gry Barcy Guardioli. Przy 4-3-3 przeciwnik nie miał tyle miejsca w środku pola co ostatnio RM
0
Na pewno uważniej niż ty. Real grał lepiej tylko w pierwszej połowie. Wynik końcowy 0:3 pokazuje kto był drużyną lepszą a kto powinien pomyśleć nad złym zarządzaniem drużyną.
0
Jak można być dużo lepszym we wszystkim przegrywając 0:2 ???? jaja jak berety
7
Awans awansem ale dajcie spokój z taką grą. Barcelona to za wysokie progi dla EV. Poziom drużyny niesamowicie odstaje od tych z czasów Guardioli czy Luisa Enrique
1
Gdybyś mieszkał w Krakowie to inaczej byś śpiewał. Spróbowałbyś coś zrobić przeciwko Sharakanom albo Grubasom.. chłop trzęsie miastem i nie ma osoby która by mu mogła zaszkodzić.
4
Valverde w Barcelonie to absurd na miare Anny Grodzkiej w Playboyu... W Barcy potrzeba trenera który się wychował na szkole Cruyffa a nie Franciszka Smudy.. Jak nie wygramy LM to powinni go wypieprzyć na zbitą twarz
1
Skandaliczne zarobki
0
Trening MMA fizycznie jest bardziej wymagający od treningu piłki nożnej. Jak widać nie masz o tym pojęcia
1
Poczekaj jak ty będziesz miał 30 lat i czy będziesz czuł się staro dzieciaku. W UFC walczą ludzie którzy mają mega kondycje w wieku 40 lat a ty z 30 latków robisz dziadków.
19
Forma drużyny to padaka. Valverde nie rozumie inne taktyki niz 442. Filozofia Barcy jest inna, Camp Nou poza zwycięstwami oczekuje spektaklu. Barcelona Valverde jest bez polotu wg mnie. Wygrana w GD 5-1 to bardziej zasluga zadyszki RM niz naszego geniuszu
0
haha może Leo robił sobie jaja z dziennikarzy, to nie wyglądało na strzał
2
Ter Stegen czasami przypomina VV.. jak wybroni jakąś trudną piłke to za chwile niestety wpuści też jakąś szmate..to chyba każdy uczciwie przyzna. Claudio Bravo był od niego dużo lepszy ale niestety zaważyła polityka i został młody tzw "perspektywiczny"
5
Ten wynik to skandal! 4 bramki stracone u siebie.. żenada
1
Coutinho w takiej formie może zastąpić nawet Błaszczykowski.. sa Malcom i Dembele więc nie ma powodu do niepokoju
1
Coutinho Rafinha na ławke bo porażka to co dziś robią
1
To nie byl otawrty mecz. Real mial dobre tylko 10 minut. Mieli raz slupek, ale my tez mielismy
0
Narazie nie mam dzieci bo zbyt często biegam po poligonach.. noo i stad tez brak czasu na ogladanie meczow Barcy niestety. A jak juz ogladam to widze ze to nie jest to samo co kiedys..