0

@LatajacyHolender moim zdaniem przykład jest dobry. Lepiej wywalić starszych i słabych a na ich miejsce wziąć młodych i ambitnych prospektów. Oczywiście szanuje twoją opinię ale pozostaje przy swojej

1

Odpowiedź jest prosta. Barca bez Lewego byłaby w dupie, z Ferranem i Raphinhą

0

@MajkiYB gdyby tak było to wystarczyłoby zatrudnić Kloppa w Wiśle Kraków. Z pustego nawet Salomon nie naleje

0

@cyron1 choćby ten z lutego na Mestalla. Wygraliśmy 1:4. Bez Messiego i Xaviego.
W czasach Xaviego też ich laliśmy regularnie. Może jesteś młody i nie pamiętasz

0

@LatajacyHolender gdyby Guardiola myślał tak jak ty to nigdy nie wprowadziłby tylu wychowanków na najwyższy poziom

2

Poza bramkarzem i Robertem nie mamy piłkarzy na światowym poziomie. Wstyd. Za dawnych lat pyknęlibyśmy ich z 4:0. Tragedia. Xavi musi odejść jeżeli niczego w tym sezonie nie wygra

0

@LatajacyHolender lepiej wziąć młodych ambitnych, niż trzymać starych obiboków

2

Eric, Alonso, Bellerin, Pique, Kessie, Ferran, Raphinha, Depay do wyjazdu

2

Eric Garcia za chwile wyleci z boiska. Jest rzadki jak rząd w Polsce

14

Claudio Bravo najlepszy bramkarz Barcelony od czasów Zubiego. Za czasów Barcy lepszy od Ter Stegena. Szacunek

0

@Qaz123 mylisz się. Styl którym Xavi grał jako piłkarz ma się dobrze w Man City. Guardiola jest geniuszem a Xavi nie. Tyle

1

@siara10 co ma zrobić skoro jest odcięty od piłki. Lewy się czuje teraz jak w reprezentacji

0

@enz1ce nie musisz się ze mną zgadzać. Nie odnoś się do moich postów skoro masz zamiar mnie obrażać

0

@seba444 być może, ale Sergi Roberto już kilka razy popełnił mega błędy podając do rywala. W ostatnim meczu było to samo. Na tym poziomie nie powinno się to zdarzać

0

@enz1ce chyba nie oglądasz meczów skoro twierdzisz że Raphinha jest dobry. Już o Depayu szkoda gadać.

0

Czas pożegnać Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto, Kessie, Bellerin, DepaY, Raphinha no i Xavi.. mając taki skład to wstyd żeby przy Bayernie wyglądać jak ogórek

5

@jac55 nie zgodzę się. Sergi Roberto 2 razy zagrał do przeciwnika i tylko dlatego że Athletic jest słaby nie straciliśmy bramki. Barcelona to nie ten poziom dla tego zawodnika

4

To Athletic był słaby a nie Barca dobra. Starty takie jakie zanotowali Busquets, Garcia czy de Jong z dobrymi rywalami mogły się skończyć 3 straconymi bramkami. Tak nie można grać. W drugiej połowie powinniśmy strzelić klika bramek.

7

Busquets, Eric Garcia, Sergi Roberto, Kessie są zbyt słabi na Barcelone

1

@robertocarlos76 Torres jest rzadki. Na pustaka każdy mógłby trafić

0

@Tridente2015 być może, chodzi mi o sam strzał. To symbol formy Barcy. W pierwszej połowie żenada

0

@Chlebek23391 masz rację. zgadzam się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Rivaldinho11 w reprezentacji zwykle trafia z 3 metrów

1

czuje wielka zenade

0

@Bagsik88 tak, a ty jesteś wyrocznią która mówi jaka jest prawda XD do nauki facet

0

@Bagsik88 tak, uważam że rząd powinien się zajmować sprawami wagi najwyższej, a nie tym jaka będzie nawierzchnia na osiedlowym boisku.

0

@Bagsik88 na tym polega hierarchia że pierdołami nie zajmuje się najwyższy rangą, tylko ma od tego ludzi. Braki w edukacji kolego, popraw się

0

@QuentinTarantino nie mam się czego wstydzić, różni nas pewnie pokolenie więc jako młody myślisz pewnie inaczej. Dla mnie honor był podstawą w życiu i ja takie zachowanie uważam za honorowe

0

@Norbi2021 a dlaczego miałby nie grać za darmo i pomóc klubowi jako kapitan i legenda? jest wystarczająco bogaty. Byłby to ładny gest i podziękowanie za szanse od klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?