lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender moim zdaniem przykład jest dobry. Lepiej wywalić starszych i słabych a na ich miejsce wziąć młodych i ambitnych prospektów. Oczywiście szanuje twoją opinię ale pozostaje przy swojej
1
Odpowiedź jest prosta. Barca bez Lewego byłaby w dupie, z Ferranem i Raphinhą
0
@MajkiYB gdyby tak było to wystarczyłoby zatrudnić Kloppa w Wiśle Kraków. Z pustego nawet Salomon nie naleje
0
@cyron1 choćby ten z lutego na Mestalla. Wygraliśmy 1:4. Bez Messiego i Xaviego.
W czasach Xaviego też ich laliśmy regularnie. Może jesteś młody i nie pamiętasz
0
@LatajacyHolender gdyby Guardiola myślał tak jak ty to nigdy nie wprowadziłby tylu wychowanków na najwyższy poziom
2
Poza bramkarzem i Robertem nie mamy piłkarzy na światowym poziomie. Wstyd. Za dawnych lat pyknęlibyśmy ich z 4:0. Tragedia. Xavi musi odejść jeżeli niczego w tym sezonie nie wygra
0
@LatajacyHolender lepiej wziąć młodych ambitnych, niż trzymać starych obiboków
2
Eric, Alonso, Bellerin, Pique, Kessie, Ferran, Raphinha, Depay do wyjazdu
2
Eric Garcia za chwile wyleci z boiska. Jest rzadki jak rząd w Polsce
14
Claudio Bravo najlepszy bramkarz Barcelony od czasów Zubiego. Za czasów Barcy lepszy od Ter Stegena. Szacunek
0
@Qaz123 mylisz się. Styl którym Xavi grał jako piłkarz ma się dobrze w Man City. Guardiola jest geniuszem a Xavi nie. Tyle
1
@siara10 co ma zrobić skoro jest odcięty od piłki. Lewy się czuje teraz jak w reprezentacji
0
@enz1ce nie musisz się ze mną zgadzać. Nie odnoś się do moich postów skoro masz zamiar mnie obrażać
0
@seba444 być może, ale Sergi Roberto już kilka razy popełnił mega błędy podając do rywala. W ostatnim meczu było to samo. Na tym poziomie nie powinno się to zdarzać
0
@enz1ce chyba nie oglądasz meczów skoro twierdzisz że Raphinha jest dobry. Już o Depayu szkoda gadać.
0
Czas pożegnać Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto, Kessie, Bellerin, DepaY, Raphinha no i Xavi.. mając taki skład to wstyd żeby przy Bayernie wyglądać jak ogórek
5
@jac55 nie zgodzę się. Sergi Roberto 2 razy zagrał do przeciwnika i tylko dlatego że Athletic jest słaby nie straciliśmy bramki. Barcelona to nie ten poziom dla tego zawodnika
4
To Athletic był słaby a nie Barca dobra. Starty takie jakie zanotowali Busquets, Garcia czy de Jong z dobrymi rywalami mogły się skończyć 3 straconymi bramkami. Tak nie można grać. W drugiej połowie powinniśmy strzelić klika bramek.
7
Busquets, Eric Garcia, Sergi Roberto, Kessie są zbyt słabi na Barcelone
1
@robertocarlos76 Torres jest rzadki. Na pustaka każdy mógłby trafić
0
@Tridente2015 być może, chodzi mi o sam strzał. To symbol formy Barcy. W pierwszej połowie żenada
0
@Chlebek23391 masz rację. zgadzam się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Rivaldinho11 w reprezentacji zwykle trafia z 3 metrów
1
czuje wielka zenade
0
@Bagsik88 tak, a ty jesteś wyrocznią która mówi jaka jest prawda XD do nauki facet
0
@Bagsik88 tak, uważam że rząd powinien się zajmować sprawami wagi najwyższej, a nie tym jaka będzie nawierzchnia na osiedlowym boisku.
0
@Bagsik88 na tym polega hierarchia że pierdołami nie zajmuje się najwyższy rangą, tylko ma od tego ludzi. Braki w edukacji kolego, popraw się
0
@QuentinTarantino nie mam się czego wstydzić, różni nas pewnie pokolenie więc jako młody myślisz pewnie inaczej. Dla mnie honor był podstawą w życiu i ja takie zachowanie uważam za honorowe
0
@Norbi2021 a dlaczego miałby nie grać za darmo i pomóc klubowi jako kapitan i legenda? jest wystarczająco bogaty. Byłby to ładny gest i podziękowanie za szanse od klubu.