lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie panowie. Mam tak samo. Ogladajac ostatni mecz z Valencia myslalem ze zasne po pierwszej polowie. Majac 30lat pilka nie cieszy juz tak jak w wieku 15stu. Zycie sie zmienia, mentalnosc tez
0
Patrzac na Ter Stegena widze VV z lat 2006/07. Cos tam czasami wyciągnął ale swoje szmaty musiał puścić. Wszystko co jest w polu bramkowym powinien zbierać a nie patrzyć jak mu piłka przelatuje
0
W kraju pyr wigilia jest 18 grudnia z tego wynika :P
5
Żadnych meczów w kraju który morduje demonstrantów! Izrael to państwo nazistowskie
1
Po meczu z Romą powinno się wszystkim którzy grali obciąć stawki o połowe bo za dużo zarabiają i nie chcą walczyć do końca. Zarobki Messiego to skandal! Ludzie w Hiszpanii klepią biede a im się płaci góre pieniędzy..wstyd
1
Porażka z Romą to skandal, powinny polecieć głowy.. Przegrana w frajerskim stylu.
0
wczoraj Barca grała jakby jej trenerem był Ryszard Petru:D
4
Lewandowski to obecnie najlepsza 9 na świecie a nie ma go w tym śmiesznym rankingu... co za baran to wymyślił? :D
1
Ter Stegen nie umie rzucać się po górne piłki :D Dziwny mecz...wynik nie odzwierciedla gry ale..Najważniejsze że wygrali ci którzy mieli wygrać. VeB!
0
Różnie to sędziowie interpretują, dowodem może być znana wszystkim sytuacja w meczu Polska vs Niemcy 2-0
1
Ja jestem tu odkąd mialem internet czyli 2005 albo 2006..pamiętam świetnie czasy gdzie po kaźdym meczu były skróty do pobrania (mialem nagranych kilka sezonów) a najśmieszniejsze było jak zawsze zresztą kłócenie się z kibicami realu którzy się tu logowali
0
Najlepsza strona w Polsce o Barcy.Hehe jestem tu juz 11lat o ile dobrze pamiętam
8
Mam nadzieje że Joan znów bedzie prezydentem Barcy
0
Poprawi ten wynik jak ustrzeli hattricka w GD ;)
VeB!
2
Jemu chodziło o mecz z Chelsea na Stamford a nie z realem na bernabeu :D
2
haha dokładnie;) Rafa i Puyi to były dwa filary defensywy w 2006r
8
Gdzie są ci którzy mówili że wygramy wszystkie mecze do końca sezonu? :D z taką grą to będzie cud jak nam sie uda 2 miejsce zająć
0
haha dobrze "powiedziane" :D pozdro
0
Ta..ale wygranie wszystkiego do końca to przecież pestka:D
0
Powiedz mi drogi przyjacielu...wierzysz w to że my wygramy wszystko do końca ligi (z takim brakiem skuteczności)?! bo ja nie jakoś tego nie widze.Problem jest taki że real może przegrać 2 razy a my nie możemy ani razu:D
0
Do dupy z taką grą.. jeżeli real nie wygra ligi to okażą się frajerami,bo taka przewaga to luksus jak na realia ligi hiszpańskiej.
Szkoda akcji Neya,Messi też słabiutko,co przedłużenie kontraktu to podwyżka (gigantyczna),więc trzeba też więcej wymagać.Drobny błąd naszego bramkarza przy straconym golu i jak zwykle zabrakło centymetrów naszym obrońcom.Poza tym byliśmy minimalnie lepsi stąd wynik 2-1 byłby adekwatny do przebiegu meczu
1
Jak powstanie ranking klubów to mam tylko 1 pytanie:
mianowicie.. Jo sie wos pytom: kaj jes ta polonia bytom? :D
0
Gdybyś był żołnierzem to byś wiedział o czym mówie;)
0
W wojsku by i tak mu kazali ćwiczyć i rozchodzić skręcenie:D ale.. piłkarze to teraz panienki w wiekszosci
0
Chcieć a móc.. ale "znafcy" i tak bd mówić że to najlepszy bramkarz świata:D
3
Niby spoko,ale zamiast tego panowie milionerzy mogliby sie zrzucic po pare milionow i pomoc glodnym ludziom
0
Masz racje ze nalezy wspierac zawodnikow w trudnych chwilach ale jak przegramy sezon przez tego pana to tez bedziesz go wspieral?on sie zachowywal jak dywersant wrogiej armii! bez jaj chlop zarabia kupe kasy,nie ma na glowie nic poza tym zeby myslec co sie dzieje wookol.w barcelonie jezeli nie umiesz sie skoncentrowac na tym zeby obronic pilke meczowa tzn ze sie nie nadajesz,bo jest malo akcji zeby sie zrehabilitowac.Bravo sie sprawdzil znakomicie,innych zjadla presja.on tez wydaje sie byc slaby psychicznie.
0
czytanie ze zrozumieniem dalej kuleje.. ja napisalem o dokonaniach a ten dalej swoje..
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Za swego rodzaju tępote (brak kojarzenia faktów jak kto woli) też powinien być ban,bo to dowód że nie warto podejmować dyskusji.
Ale do rzeczy.. hm przeciez to nie ja w kazdym wywiadzie trąbiłem na lewo i prawo że jezeli nie bd nr 1 to odchodze po sezonie (w sumie nie trudno skapowac ze wiedzac ze jest panem sytuacji,bo jest "przyszloscia Bracy") i to nie ja chodzilem na spotkania do prezesa i wysylalem na konferencje swojego agenta zeby zmuszal wszystkich zeby plakali nad moim losem.No..ale coz same bzdury,az dziw ze wiedzac o tym wszystkim karzesz sie zaskakiwac :D
Kolor bordo, kolor krwi. Jestem silny, jestem zły!