lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biało-czerwone to barwy niezwyciężone!
0
Może zostane zlinczowany za to co napisze,ale myśle że lepiej było postawić na Yaya niż na Keite.Yaya gdy był u nas to był najlepszym defem świata
0
A jak miał go nazwać skoro jest czarny?
0
Licze że Puyi będzie naszym Maldinim.Mam nadzieje że będzie grał co najmniej do 40-stki:)
0
lukasoon15
Jest jeszcze jeden taki,całkiem niezły i do tego lubiący siedzieć na ławce,nawet przez kilka lat.Mówie tutaj o Jerzym Dudku:D
0
Nie tańczyli bo odpadli z LM:P
ehh
0
Dobrze mówi ale mu nie poleje bo by sie rozpił jak Boruc i Żewłakow:P
0
VV co najmniej 9! bez jaj kto daje takie oceny... ciekawe co on ma jeszcze zrobić żeby mieć note 8,skoro obronił karnego i to nie wystarczyło
0
VV jest w pierwszej 3 najlepszych na świecie.Ja bym postawił tak: Neuer,Casillas,VV
Robben11
Lloris poza tym że efektownie się potrafi rzucić to nie potrafi zbyt wiele.Słaby chwyt,gra nogami a o grze na przedpolu już nie wspomne bo nie ma o czym mówić...
0
Ja jakoś jestem dziwnie spokojny o Barce dzisiaj.Nie oszukujmy się każdy wynik poza zwycięstwem Barcy to będzie mega sensacja.Zaszaleje więc i postawie na 3-0,bądź 4-1:)
0
Moimi ulubionymi strojami wyjazdowymi były te niebieskie które pamiętają ostatnio sezon R10 w Barcy:) poza tym spoko były też te popielate z sezonu bodajże 2004/05
0
Co do ewentualnej remontady:
panowie pamiętajcie też o tym że zgubienie punktów przez real to jedno ale wygranie wszystkich meczów przez Barce to drugie.Będzie ciężko z drużynami typu Bilbao itp.O GD jestem jakoś spokojny,Pep nie przegrywa z realem praktycznie w ogóle więc myśle że Jose przybije piątke "na zgode" hehe:)
0
Mały off top.
Czemu gdy chce ustawić sobie awatar to pojawia się komunikat że musze być zalogowany od co najmniej 3 miesięcy, jak konto mam tutaj od 2007 roku?
0
Moim zdaniem najlepiej wylosował real bo nie trafi na Barce:)
Poza tym i tak real by z nami odpadł na 95% więc w madrycie pewnie wszyscy skrywają swoją radość pieprząc głupoty że mają trudno itd
DinaczCule
w 2002 real wygrał LM wiec nie wiem o czym mówisz...
0
Obyśmy trafili na real! jesteśmy dużo lepsi,a jak Casillas będzie tak bronił jak wczoraj to znów będziemy oglądać manite
0
MARIO! my to wszyscy wiemy.Messiasz jest ponad wszystkimi
0
Ale Bilbao jedzie z MU! miazga.Jeśli Pep odejdzie to jedynym który go może zastąpić to Bielsa!
0
Na co Barcy bramkarz?! przecież według niektórych mamy taką świetną obrone że bramkarzem mógłby być każdy więc pójdźmy dalej tym tokiem i grajmy bez bramkarza ale za to z dodatkowym napastnikiem
0
Alves jest lepszy od Cesara.Widziałbym go w Barcy gdyby VV skończył kariere albo gdzieś odszedł
0
szojka6
Jakie odrodzenie?
Messi zawsze gra dobrze w reprze,ale to nie jego wina że nikt nie potrafi wykorzystać piłek które im Leo wykłada.A co do meczu to Messi zagrał jak w Barcy,ale z drugiej strony przeciwnik był słabszy niż reprezentacja Polski
0
marco_polo
taa jasne,drwi się z Iniesty.Nie masz powodów sugerować że Andres jest głupi;jest udziałowcem Albacete Balompie,z tego co wiem studiował itd.Nie rozumiem tak samo co masz do jego książki,bardzo fajna i jest w niej sporo ciekawostek,ładnych zdjęć itd :P
0
Zobaczcie sobie kim gra Argentyna a potem mówcie że Messi źle gra w reprezentacji.Połowa piłkarzy to góra zawodnicy ze średniej pułki na świecie
0
Z całym szacunkiem ale byłby głupi gdyby poszedł do Interu.Jeśli ma odejść to tylko do Anglii bo tam jest największy prestiż i pieniądze
0
Pfff ,jak już kupować to tylko Albe
0
Tito Vilanova albo Bielsa,nikt inny.Najlepiej by było gdyby Pep został
0
cristiano_ronaldo
Guardiola właśnie to zrobił z Barcą! zbudował drużyne ,zmienił taktyke i sprawił że morale i psychika graczy jest na wysokim poziomie.Pep nie musi nic udowadniać,już jest wielki
0
Nie tak dawno w Barcelonie było zimno i wszyscy płakali o tą pogode a tu Puyo paraduje po mieście w krótkim rękawku:P
0
UnitedBoy93
Spadaj do spania dzieciaku!
0
BRAWO! wszyscy sezonowcy i inne płaczki odejdą kibicować realowi
VeB! tots units fem forca!
0
Jak wam przeszkadza komentator to wyłączcie dźwiek sobie,a nie wstawiajcie tutaj cytatów jak jakieś mózgoje[edit]