0

Biało-czerwone to barwy niezwyciężone!

0

Może zostane zlinczowany za to co napisze,ale myśle że lepiej było postawić na Yaya niż na Keite.Yaya gdy był u nas to był najlepszym defem świata

0

A jak miał go nazwać skoro jest czarny?

0

Licze że Puyi będzie naszym Maldinim.Mam nadzieje że będzie grał co najmniej do 40-stki:)

0

lukasoon15
Jest jeszcze jeden taki,całkiem niezły i do tego lubiący siedzieć na ławce,nawet przez kilka lat.Mówie tutaj o Jerzym Dudku:D

0

Nie tańczyli bo odpadli z LM:P
ehh

0

Dobrze mówi ale mu nie poleje bo by sie rozpił jak Boruc i Żewłakow:P

0

VV co najmniej 9! bez jaj kto daje takie oceny... ciekawe co on ma jeszcze zrobić żeby mieć note 8,skoro obronił karnego i to nie wystarczyło

0

VV jest w pierwszej 3 najlepszych na świecie.Ja bym postawił tak: Neuer,Casillas,VV
Robben11
Lloris poza tym że efektownie się potrafi rzucić to nie potrafi zbyt wiele.Słaby chwyt,gra nogami a o grze na przedpolu już nie wspomne bo nie ma o czym mówić...

0

Ja jakoś jestem dziwnie spokojny o Barce dzisiaj.Nie oszukujmy się każdy wynik poza zwycięstwem Barcy to będzie mega sensacja.Zaszaleje więc i postawie na 3-0,bądź 4-1:)

0

Moimi ulubionymi strojami wyjazdowymi były te niebieskie które pamiętają ostatnio sezon R10 w Barcy:) poza tym spoko były też te popielate z sezonu bodajże 2004/05

0

Co do ewentualnej remontady:
panowie pamiętajcie też o tym że zgubienie punktów przez real to jedno ale wygranie wszystkich meczów przez Barce to drugie.Będzie ciężko z drużynami typu Bilbao itp.O GD jestem jakoś spokojny,Pep nie przegrywa z realem praktycznie w ogóle więc myśle że Jose przybije piątke "na zgode" hehe:)

0

Mały off top.
Czemu gdy chce ustawić sobie awatar to pojawia się komunikat że musze być zalogowany od co najmniej 3 miesięcy, jak konto mam tutaj od 2007 roku?

0

Moim zdaniem najlepiej wylosował real bo nie trafi na Barce:)
Poza tym i tak real by z nami odpadł na 95% więc w madrycie pewnie wszyscy skrywają swoją radość pieprząc głupoty że mają trudno itd
DinaczCule
w 2002 real wygrał LM wiec nie wiem o czym mówisz...

0

Obyśmy trafili na real! jesteśmy dużo lepsi,a jak Casillas będzie tak bronił jak wczoraj to znów będziemy oglądać manite

0

MARIO! my to wszyscy wiemy.Messiasz jest ponad wszystkimi

0

Ale Bilbao jedzie z MU! miazga.Jeśli Pep odejdzie to jedynym który go może zastąpić to Bielsa!

0

Na co Barcy bramkarz?! przecież według niektórych mamy taką świetną obrone że bramkarzem mógłby być każdy więc pójdźmy dalej tym tokiem i grajmy bez bramkarza ale za to z dodatkowym napastnikiem

0

Alves jest lepszy od Cesara.Widziałbym go w Barcy gdyby VV skończył kariere albo gdzieś odszedł

0

szojka6
Jakie odrodzenie?
Messi zawsze gra dobrze w reprze,ale to nie jego wina że nikt nie potrafi wykorzystać piłek które im Leo wykłada.A co do meczu to Messi zagrał jak w Barcy,ale z drugiej strony przeciwnik był słabszy niż reprezentacja Polski

0

marco_polo
taa jasne,drwi się z Iniesty.Nie masz powodów sugerować że Andres jest głupi;jest udziałowcem Albacete Balompie,z tego co wiem studiował itd.Nie rozumiem tak samo co masz do jego książki,bardzo fajna i jest w niej sporo ciekawostek,ładnych zdjęć itd :P

0

Zobaczcie sobie kim gra Argentyna a potem mówcie że Messi źle gra w reprezentacji.Połowa piłkarzy to góra zawodnicy ze średniej pułki na świecie

0

Z całym szacunkiem ale byłby głupi gdyby poszedł do Interu.Jeśli ma odejść to tylko do Anglii bo tam jest największy prestiż i pieniądze

0

Pfff ,jak już kupować to tylko Albe

0

Tito Vilanova albo Bielsa,nikt inny.Najlepiej by było gdyby Pep został

0

cristiano_ronaldo
Guardiola właśnie to zrobił z Barcą! zbudował drużyne ,zmienił taktyke i sprawił że morale i psychika graczy jest na wysokim poziomie.Pep nie musi nic udowadniać,już jest wielki

0

Nie tak dawno w Barcelonie było zimno i wszyscy płakali o tą pogode a tu Puyo paraduje po mieście w krótkim rękawku:P

0

UnitedBoy93
Spadaj do spania dzieciaku!

0

BRAWO! wszyscy sezonowcy i inne płaczki odejdą kibicować realowi
VeB! tots units fem forca!

0

Jak wam przeszkadza komentator to wyłączcie dźwiek sobie,a nie wstawiajcie tutaj cytatów jak jakieś mózgoje[edit]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?