0

Pyrzo_Barca
Za to rozumienie tekstu wychodzi Ci gorzej niż mi czytanie,nagorda za sezon a nie za rok!złota piłka też jest za sezon a nie za rok więc weź głębszy oddech i w ciszy przemyśl swoje zachowanie:P:D hehe

0

Pyrzo_Barca
przecież to jest nagroda za tamten sezon więc nie wiem o czym mówisz...chyba coś Ci się pomyliło.To jest nagroda za 1 sezon a nie za całokształt albo coś w tym stylu...ludzie litości,myślenie nie boli

0

co tam robi Mourinho?! to już bardziej Klopp na to zasłużył albo Villas-boas.hehe bez jeżeli jaj za wygranie tzw "pucharu pocieszenia" dostaje się nominacje to jest to jakaś parodia

0

RealnyFan77
kibice realu chcą złotej piłki dla Xaviego tylko dlatego że zazdrościcie że Messi jest lepszy niż CR94miliony.
wg mnie bezie tak :
1-MESSIasz
2-Xavi
3-ronaldo

0

Najśmieszniejsze jest to że miasto z taką tradycją i historią jak Kraków nie zostało miastem które będzie gościć EURO 2012:///
szkoda że Polska nie ma w grupie wehrmachtu bo być może sprawilibyśmy niespodzianke,byłoby ciekawiej.Jeżeli nie wyjdziemy teraz z grupy to już chyba nigdy nie wyjdziemy bo łatwiejszej grupy być nie mogło

0

ahh szkoda że nie grasz u nas...mając takiego lisa w polu karnym jak Sammy gralibyśmy skuteczniej.Szkoda że nie gra u nas już legendarne trio Titi-Sammy-Messiasz:(

0

Mallenco powinien sędziować bo jest najlepszym sędzią w Hiszpanii

0

gilbert3
real nie kupi najlepszych piłkarzy,bo najlepsi grają w Barcy

0

Na bramke możemy kupić kogoś doświadczonego,moim zdaniem dobry byłby Toni Doblas.Ma podobne atrybuty jak Valdes i poradziłbym sobie na pewno

0

Po 1) Ronaldo ma wygląd atlety a nie siłe.Gdyby byl taki silny to nie padałby przy kontaktach z zawodnikami typu Dani Alves.Natomiast Messi nie wymusza fauli,ciężko go przewrócić
Po 2) Wielki piłkarz gra dobrze w meczu z wielkimi zespołami,a nie szczyci się tym że strzelił 40 goli z ogórkami
Po 3) Messi jest bardziej kompletnym piłkarzem,lepszy drybling,nie potrzebuje rozpędu żeby mijać przeciwników,przegląd pola,podanie,gra zespołowa itd
Po 4) kto mówi że Messi gra gorzej głową od Ronaldo? przeciez w zeszłym sezonie strzelili głową tyle samo bramek,to że ktoś jest niższy to nie znaczy że jest w czymś gorszy od napompowanego gościa
Po 4) Czemu robicie karła z Messiego?! gość ma 169cm i założe się że wielu z was jest od niego niższych
Po 5) Messi 3 raz wygra ZP i każdy zobaczy że trenerzy i dziennikarze z całego świata wiedzą kto jest najlepszy i w czyjej erze żyjemy

0

Santana10
Gdzie Ty widzisz ten wielki skład?! poza Masche,Messim,Aguero,Di Marią i Higuainem nie ma tam nikogo światowej klasy.Co z tego że masz 4 dobrych graczy w ataku jak nie ma bramkarza,obroncow i srodka pomocy.Argentyna ma ten problem od dawna,a ostatni z bramkarzy światowej klasy który tam bronił to Caros Roa,ale on nie gra od 2001

0

Messi to crack totalny! ronaldo gra dobrze z ogorkami,a Messi gra dobrze z kazdym rywalem i nie ma dla niego znaczenia czy to jest real,MU,czy wielkie BATE!

0

Casillas nie ma zadnej klasy! pierwszy płakał ze Barca symuluje i ze (lo)real zostal oszukany,wiec skonczcie z tym ze on jest taki super!

0

vamos blancos
tez moge wkleic link jak Casillas puszcza gola z połowy boiska i jego popisy z Milanem.VV jest lepszy od Ikera juz od co najmniej 2 lat!
skubus1995
dziecko nie odzywaj sie jak dorosli rozmawiaja

0

Valdes jest lepszy niz Casillas.VV najlepiej broni akcje 1 na 1,lepiej gra nogami i dobrze gra poza polem karnym,gdzie Casillas sie kompromituje.Poza tym w reprezentacji VV grałby tak samo dobrze jak Iker i nikt nie powie że byłoby inaczej

0

Klasa!

0

Lubie takich kozaków jak Ibra ale... piłkarz nie może być mądrzejszy od swojego trenera i dziwie się że napisał "iż nie mógł zachowywać się jak Messi, Xavi czy Iniesta, który byli jak uczniowie uważnie słuchający swojego nauczyciela."-PRZECIEŻ WŁAŚNIE O TO CHODZI W PIŁCE! bez słuchania trenera jak uczeń nie da się dobrze grać

0

myślałem że jego miejsce jest w piekarnii...

0

Messi mimo niskiego wzrostu dobrze gra głową i czasem nawet wygrywa pojedynki z wyższymi od siebie o 20cm

0

Czy są admini na tej str?! czemu nie dacie bana temu... DaxPL?!

0

Jak padł gol ?
bo niestety nie moge znaleźć dobrej transmisji:/

0

dziwie się że nie rozwiązano kontraktu z MESSIaszem?! wg niektórych na tej stronie za niestrzelenie karnego powinno się tak robić...

0

szymonekk
Tak Xavi,w szczególności że wcześniej został zmieniony przez Busquetsa...
Widać nawet MESSIasz może się pomylić VEB!


0

Ja tam go lubie,złość mi juz przeszla,tym bardziej że on tak na prawde po zakończeniu kariery bardziej identyfikuje się z realem niż z Barca,szkoda bo być może gdyby został Barca nigdy by nie popadła w dołek i nie byłoby takiego długu jak teraz.Mowicie o Figo,ale nie powiecie nic o van Gallu który zgodził się na transfer,przecież on jest tak samo winny!

0

p3rshing
Na Wojtka głosują Polacy a nie Hiszpanie.WP na swoim portalu umieściło tą sondę i wszyscy Polacy głosują na Szczęsnego

0

ALEXIS(9)FCB
Po co mam głosować na Szczęsnego ,skoro nie chce żeby grał w Barcy?!
Poza tym jego słynny ojciec Maciej powiedział że Wojtek jest za dobry na gre w Barcy:D

0

barcelonismo16xd:)
Laporta kupił Ibre bo chciał tego Pep

0

Villa ma chyba najlepszy strzał z dystansu w Barcy:) Poza tym Tridente Messi-Eto'o-Henry grało lepiej i efektowniej w mojej opinii:)

0

katallonczyk16
tak? więc wymień mi tych "dobrych" obrońców, chyba nie widziałeś co oni na Copa America odstawiali,grali gorzej niż obrona w moim klubie w A-klasie:D

0

Laporta był najlepszym prezesem jakiego Barca miała! u Rosella podobają mi się tylko transfery.Widocznie Zubi bardziej się do tego nadaje niż nadawał się Txiki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?