lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pyrzo_Barca
Za to rozumienie tekstu wychodzi Ci gorzej niż mi czytanie,nagorda za sezon a nie za rok!złota piłka też jest za sezon a nie za rok więc weź głębszy oddech i w ciszy przemyśl swoje zachowanie:P:D hehe
0
Pyrzo_Barca
przecież to jest nagroda za tamten sezon więc nie wiem o czym mówisz...chyba coś Ci się pomyliło.To jest nagroda za 1 sezon a nie za całokształt albo coś w tym stylu...ludzie litości,myślenie nie boli
0
co tam robi Mourinho?! to już bardziej Klopp na to zasłużył albo Villas-boas.hehe bez jeżeli jaj za wygranie tzw "pucharu pocieszenia" dostaje się nominacje to jest to jakaś parodia
0
RealnyFan77
kibice realu chcą złotej piłki dla Xaviego tylko dlatego że zazdrościcie że Messi jest lepszy niż CR94miliony.
wg mnie bezie tak :
1-MESSIasz
2-Xavi
3-ronaldo
0
Najśmieszniejsze jest to że miasto z taką tradycją i historią jak Kraków nie zostało miastem które będzie gościć EURO 2012:///
szkoda że Polska nie ma w grupie wehrmachtu bo być może sprawilibyśmy niespodzianke,byłoby ciekawiej.Jeżeli nie wyjdziemy teraz z grupy to już chyba nigdy nie wyjdziemy bo łatwiejszej grupy być nie mogło
0
ahh szkoda że nie grasz u nas...mając takiego lisa w polu karnym jak Sammy gralibyśmy skuteczniej.Szkoda że nie gra u nas już legendarne trio Titi-Sammy-Messiasz:(
0
Mallenco powinien sędziować bo jest najlepszym sędzią w Hiszpanii
0
gilbert3
real nie kupi najlepszych piłkarzy,bo najlepsi grają w Barcy
0
Na bramke możemy kupić kogoś doświadczonego,moim zdaniem dobry byłby Toni Doblas.Ma podobne atrybuty jak Valdes i poradziłbym sobie na pewno
0
Po 1) Ronaldo ma wygląd atlety a nie siłe.Gdyby byl taki silny to nie padałby przy kontaktach z zawodnikami typu Dani Alves.Natomiast Messi nie wymusza fauli,ciężko go przewrócić
Po 2) Wielki piłkarz gra dobrze w meczu z wielkimi zespołami,a nie szczyci się tym że strzelił 40 goli z ogórkami
Po 3) Messi jest bardziej kompletnym piłkarzem,lepszy drybling,nie potrzebuje rozpędu żeby mijać przeciwników,przegląd pola,podanie,gra zespołowa itd
Po 4) kto mówi że Messi gra gorzej głową od Ronaldo? przeciez w zeszłym sezonie strzelili głową tyle samo bramek,to że ktoś jest niższy to nie znaczy że jest w czymś gorszy od napompowanego gościa
Po 4) Czemu robicie karła z Messiego?! gość ma 169cm i założe się że wielu z was jest od niego niższych
Po 5) Messi 3 raz wygra ZP i każdy zobaczy że trenerzy i dziennikarze z całego świata wiedzą kto jest najlepszy i w czyjej erze żyjemy
0
Santana10
Gdzie Ty widzisz ten wielki skład?! poza Masche,Messim,Aguero,Di Marią i Higuainem nie ma tam nikogo światowej klasy.Co z tego że masz 4 dobrych graczy w ataku jak nie ma bramkarza,obroncow i srodka pomocy.Argentyna ma ten problem od dawna,a ostatni z bramkarzy światowej klasy który tam bronił to Caros Roa,ale on nie gra od 2001
0
Messi to crack totalny! ronaldo gra dobrze z ogorkami,a Messi gra dobrze z kazdym rywalem i nie ma dla niego znaczenia czy to jest real,MU,czy wielkie BATE!
0
Casillas nie ma zadnej klasy! pierwszy płakał ze Barca symuluje i ze (lo)real zostal oszukany,wiec skonczcie z tym ze on jest taki super!
0
vamos blancos
tez moge wkleic link jak Casillas puszcza gola z połowy boiska i jego popisy z Milanem.VV jest lepszy od Ikera juz od co najmniej 2 lat!
skubus1995
dziecko nie odzywaj sie jak dorosli rozmawiaja
0
Valdes jest lepszy niz Casillas.VV najlepiej broni akcje 1 na 1,lepiej gra nogami i dobrze gra poza polem karnym,gdzie Casillas sie kompromituje.Poza tym w reprezentacji VV grałby tak samo dobrze jak Iker i nikt nie powie że byłoby inaczej
0
Klasa!
0
Lubie takich kozaków jak Ibra ale... piłkarz nie może być mądrzejszy od swojego trenera i dziwie się że napisał "iż nie mógł zachowywać się jak Messi, Xavi czy Iniesta, który byli jak uczniowie uważnie słuchający swojego nauczyciela."-PRZECIEŻ WŁAŚNIE O TO CHODZI W PIŁCE! bez słuchania trenera jak uczeń nie da się dobrze grać
0
myślałem że jego miejsce jest w piekarnii...
0
Messi mimo niskiego wzrostu dobrze gra głową i czasem nawet wygrywa pojedynki z wyższymi od siebie o 20cm
0
Czy są admini na tej str?! czemu nie dacie bana temu... DaxPL?!
0
Jak padł gol ?
bo niestety nie moge znaleźć dobrej transmisji:/
0
dziwie się że nie rozwiązano kontraktu z MESSIaszem?! wg niektórych na tej stronie za niestrzelenie karnego powinno się tak robić...
0
szymonekk
Tak Xavi,w szczególności że wcześniej został zmieniony przez Busquetsa...
Widać nawet MESSIasz może się pomylić VEB!
0
Ja tam go lubie,złość mi juz przeszla,tym bardziej że on tak na prawde po zakończeniu kariery bardziej identyfikuje się z realem niż z Barca,szkoda bo być może gdyby został Barca nigdy by nie popadła w dołek i nie byłoby takiego długu jak teraz.Mowicie o Figo,ale nie powiecie nic o van Gallu który zgodził się na transfer,przecież on jest tak samo winny!
0
p3rshing
Na Wojtka głosują Polacy a nie Hiszpanie.WP na swoim portalu umieściło tą sondę i wszyscy Polacy głosują na Szczęsnego
0
ALEXIS(9)FCB
Po co mam głosować na Szczęsnego ,skoro nie chce żeby grał w Barcy?!
Poza tym jego słynny ojciec Maciej powiedział że Wojtek jest za dobry na gre w Barcy:D
0
barcelonismo16xd:)
Laporta kupił Ibre bo chciał tego Pep
0
Villa ma chyba najlepszy strzał z dystansu w Barcy:) Poza tym Tridente Messi-Eto'o-Henry grało lepiej i efektowniej w mojej opinii:)
0
katallonczyk16
tak? więc wymień mi tych "dobrych" obrońców, chyba nie widziałeś co oni na Copa America odstawiali,grali gorzej niż obrona w moim klubie w A-klasie:D
0
Laporta był najlepszym prezesem jakiego Barca miała! u Rosella podobają mi się tylko transfery.Widocznie Zubi bardziej się do tego nadaje niż nadawał się Txiki