lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atmosfera na stadionie jak na pogrzebie.w polsce jest mniej kibiców na stadionach a doping lepszy o 300%
0
Kapitalny gol.Brawo Litmanen.Chciałbym żeby Puyi grał w Barcy do 40-stki
0
Najgorsze:Mascherano i jego zawód rzeźnik.
Co wy chcecie od Busquetsa?! dobry mecz,wiele przechwytów i nie wiele strat.Sergi jest na pewno lepszy niż Masch
0
Moim zdaniem ocena VV zbyt surowa! pierwszy gol to był cud że VV obronił strzał z 1 metra,tu pokazał refleks i nie sądze żeby miał tyle czasu na interwencje.Drugi gol był nie do obrony.Bramkarz porusza się tam gdzie jest piłka,a podanie do tyłu było szybkie i precyzyjne (przypominam że bramka ma 7,35 m szerokości) więc nie jest łatwo się przesunąc na jej środek w tak szybkim tempie.Zbyt surowo panowie! Jak dla mnie VV 9 za obrone akcji 1 na 1 i za dobitke Trezeguet'a
0
Maszczerano zapomniał ze to nie jet Anglia i tu takie faule nie przejdą.Taki rzeźnik w Barcy nie jest potrzebny!Moim zdaniem głupotą było sprzedać Yayka i kupić Javiera bo to sa inni piłkarze.Yaya ma ciąg na bramke,dobry drybling a Javier to wojownik ale w Hiszpanii liczy sie piękno a nie siła
0
Najlepsze:Wysoka forma Valdesa i Adriano
Najgorsze: Pep i jego zła taktyka.Zlekceważył przeciwnika i wystawił 2 MD którzy nie mają pojęcia o rozgrywaniu.Keita nie nadaje się do tego klubu to samo Maszczerano:P.Obaj są zbyt drewniani na Barce
0
Nie ma takiego przegrywania! VV na swoim poziomie reszta to grała chyba na bani
0
Leo na to zasługuje i mam nadzieje że wygra.Pewne jest jedno że wygrać musi ktoś z Barcy lub Sneijder
0
ViscaElBarca!
Moim zdaniem jest to przyzwoity wynik.Zważywszy że rzadko VV ma się okazje wykazać przy karnym.Jak jeszcze troche z Pinto poćwiczy to obroni ich dużo więcej:D
0
ViscaElBarca!
no jednak to jest nie możliwe że " ostatnich latach niestety przy każdym karnym którego pamiętam, Valdes rzucał się w przeciwną stronę do strzału przeciwnika. " skoro jest tych 7 obronionych karnych:]
0
Malutki1019
Forlan za świetną gre w pucharze UEFA i za mundial.Moim zdaniem Leo powinien ją wygrać.W reprezentacji zrobił ile mógł,grał dobrze.W klubie odniósł sukces i zdobył złotego buta.Czego chcieć więcej? moim zdaniem jest najlepszy na świecie.moje typy to Xavi,Messi lub Forlan innej opcji nie ma!
0
VV zasłużył na 9 albo 10 bez kitu,trzeba być ślepym żeby nie widzieć jego zasług.Ta obrona była szczególna dlatego że gdyby nie to to być może wynik byłby inny
0
kanar11
był taki sezon jak 2006/07 gdzie VV obronił 3 karne z 6.Ostatnio obronił w sezonie 2007/08 z Betisem na wyjeździe.Widze że treningi z Pinto przynoszą efekty!
0
kanar11
w takim razie krótko kibicujesz Barcy!
0
Moim zdaniem
VV 5- bo nie miał akcji a przy tej centrze mógł zawalić gola
Xavi 9- jego gra jest niczym poezja.Profesor!
z resztą ocen się zgadzam
0
szkoda, już na 100% odejdzie.Dobrze mu szło w pre sezonie.Mam nadzieje że odejdzie za dobrą kase tzn min 40 mln
0
Najlepsze: wariat Pinto! obrona tej 'panenki' od Pirlo to było coś! każdy bramkarz by już leżał w innym rogu
0
szkoda że Pinto nie pokazywał palcem przy karnych tak jak to zawsze robi.TO takie jego 'Dudek dance'
0
Moim zdaniem Rosell sprzeda Ibre bo wtedy przybędzie do kasy klubu 10mln za jego zarobki.Villa jest lepszy, a nasi weterani w połączeniu z młodzieżą będa groźni.Słyszałem że w gre może wejść wypożyczenie za któe Barca ma dostać 10 mln i tą kase ma włożyć w transfer Cesca lub Mascherano
0
Cesc to nie piłkarz Barcy więc nie potrzebna ta kompilacja,poza tym super.Licze na Ville:)
0
Wydaje mi się że Palermo ma rcaje ale powinien to powiedzieć w kulturalny sposób.Leo jest strasznie cichy i skromny (aż się dziwie że tak bardzo) przez to nie ma odwagi krzyknąć gdy coś jest źle ani pokazać że ma jaja.Argentyna nie ma zespołu począwszy od bramkarza a skończywszy na pomocnikach.Co z tego że mają bogactwo w ataku jak nie da się zrobić drużyny z 11 napastników
0
Cesar-szmat napuszczal ale VV nie gral w finale wiec nie wygra na 100%
Lucio
Sneider
Messiasz! król strzelców LM
0
mojaFCB
w takiej sytuacji źle by było gdyby nie trafił.Bez przesady 80 % tego gola to zasługa Maxwella.Będzie ostra walka o 1 '11' pomiędzy Ericiem,Maxwellem i Adriano
0
ronaldinho 80
jest do zastąpienia tylko że w tym wieku ma on inne wymagania co do gry.Lepiej mieć weterana jako rezerwowego bo nie bedzie narzekał że nie gra bo jest stary i cieszy się z tego co ma:)
0
darthjaag
wyczyniał?! zawalił jednego gola więc nie wiem co masz na myśli? poza tym po ostatnim meczu można było być zadowolonym bo wybronił 2 setki.Osobiście wole takiego bramkarza który nie boi się podjąć ryzyka i wychodzi na 30 metr niż takiego który stoi na linii i się modli żeby nie miał akcji.Pinto the best!
0
Mino jest utalentowany ale nazywanie go świetnym po zobaczeniu dwóch meczy jest śmieszne.Poza tym nie pokazał nic czego byśmy nie widzieli u Pinto.Bez kitu gdyby Mino był taki jak nie którzy tu o nim piszą to na 100% byłby drugim bramkarzem albo nawet wygryzłby Valdesa.Lepiej żeby Victor zagrał bo Mino też pewniakiem nie jest bo szmate z Valeregną puścił.Dla mnie jak na gościa który ma 21 lat nie jest on świetny ale można w nim pokładać nadzieje na przyszłość
0
Messi nie musi nic udowadniać,on wie co ma robić tylko wolałbym żeby Pep nie dawał go na środek tylko na skrzydło bo tam Leo może stwarzać największe zagrożenie
0
Szkoda,bo kontuzje zniweczyły zrobienie kariery.Albert z tego co wiem jest jubilerem i razem z rodzicami się tym zajmuje.
0
on jest nie ślubnym dzieckiem Rosella:P:D a tak poważnie to nie jest nam potrzebny,no chyba że na ławe.Javier jest ze stylem gry podobny do Gravesena (wiem bo oglądam PL) nie ma ani techniki ani strzału więc nie ma sensu kupować takiego zawodnika jak mam Keite i Segriego
0
I bardzo dobrze! młodzież u boku weteranów świetnie będzie się rozwijać