0

Alkopoligamista

Artykuł jest o teraźniejszości a nie o przeszłości a teraz nikt z czystym sumieniem nie powie że Iker jest lepszy niż VV

0

Strzał w 10! lepszy niż Ribery,młodszy i do tego z wolnych ładuje

0

Ja mam podobne zdanie.Też życze (S)realowi wszystkiego najgorszego

0

Myślę że przeciwko kanonierom powinien zagrać Bojan bo jest w formie,bramki zdobyte z Bilbao miodzio

0

Szkoda.. VV był blisko.może jeszcze coś ustrzelimy:P

0

Jeszcze żeby Messiasz coś strzelił i by było gites

0

Co do ocena się zgadzam ale..błąd trenera? hmm henry gra w Barcy i tu zarabia krocie i choćby nie wiadomo przeciwko komu grał to wymaga się za te pieniądze aby się starał ,walczył i zdobywał bramki! a nie oddawał piłke przeciwnikowi

skubi07 popieram w 100%

0

TomaszówMaz!!!

[*] nie za dobrze to ty masz z głową.Prośba do moda: za pisanie głupot powinny bany lacieć

0

Jego wejście to nieporozumienie.Robił wszystko żeby nie zagrozić Arsenalowi

0

Nie jarajcie sie bo każdy by to trafił co Ibra.Najpierw mu pomógł Almunia a potem Xavi.Lepiej mówcie jak do pustej z 5 metrów na początku meczu.Ja się o wynik u nas ani o Gran Derbi nie martwie.Wystarczy że zagramy tak jak w 1 połowie i bedzie git.Szkoda mi Victora bo świetnie bronił a tu nie udało mu się wybronić meczu

0

Żeby ludzie przestali go krytykować to musi zdobyć ponad 20 goli. Dla mnie ważniejsze jest aby się starał a nie stał jak...[edit] i patrzył co robią inni.Można być bez formy ale nadrabiać to zaangażowaniem

0

ale jaja manU :D

0

W tym sezonie to Iker i VV mają mniej więcej po tyle samo strzałów na swoją bramke.Czytam realcje live na str Realu czasem oglądam mecze i w większości spotkań w tym sezonie Iker jest bezrobotny

0

Pinto jest świetny.Gdyby VV odszedł to mógłby on być spokojnie 1 bramkarzem.

0

Myślałem że zrobi jakiś trick a tu nic:P

0

takie akcje powinny sie konczyc golem.A Ibra musial zakonczyc to ładnie zamiast prostym,ale skutecznym srodkiem

0

"Nie znaleźliśmy powodów, dla których moglibyśmy powiedzieć: Nie bierzemy Casillasa'' Ja widze cały ten i poprzedni sezon pełen szmat i mnóstwa puszczonych goli. Dzisiejszy mecz z Getafe to też "POPIS" Ikera hehhe

0

Najlepsi- Valdes i Milito

0

Powrót do formy to nie strzelanie na pustą.Ibra wczoraj jak słusznie zauważyli komentatorzy C+ zagrał słabo.Zdobył ważnego gola a oprócz tego nic nie pokazał

0

Ribery i Silva to znakomici zawodnicy ale są strasznie kontuzjogenni.Nie wiem czy dobrym posunięciem jest kupowanie piłkarza który zagra 20 meczy w sezonie.Moim zdaniem idealnym wzmocnieniem byłby Kun Aguero.Są zgrani z Messiaszem

0

blazeq

ok zgadza się.Ale to był jednorazowy wyczyn.Niech Ibra strzeli choć połowe z tego co Eto'o w tamtym roku to bedziemy rozmawiac.Moim zdaniem Ibra zasłużył na 2! żeby do pustej zawodowiec nie trafiał to sie w głowie nie mieści.Niech się wezmie do roboty bo w przyszłości mozemy cierpieć przez jego gre. Marquez tez zasługuje góra na 3.Lubie go ale jest kompletnie bez formy.grał chyba 15 minut a zdążył jeszcze gola zawalić

0

Messiasz król.szkoda mi Ibry bo ma strasznego pecha ostatnio

0

akcja roku!gol marzenie!

0

Moim zdaniem slabe wyniki Argentyny to wina zespolu,a raczej braku zespolu.Indywidualnie są jednymi z najlepszych.Główną wadą jest tylko to że nie zespołem i przez to nie odnoszą takich sukcesów na jakie ich stać

0

Ja chcę ManU.Lepiej ich pokonac póki mamy dobra forme

0

Valdes co najmniej 8! gdyby nie obronił akcji 1 na 1 może byśmy nie wygrali tego meczu.Panowie bądźcie sprawiedliwi w swoich ocenach!

0

Moje oceny:

Víctor Valdés 9

Alves 7,5

Piqué 8

Milito 6

Maxwell 7

Sergio Busquets 6,5

Xavi 8

Iniesta 8

Bojan 5

Messi 10

Pedro 7

Henry 8

Yaya & Jeffren grali zbyt krótko

0

Henry za Bojana i powinno grać.

0

Ja bym go w przyszłości wymienił na Ibre.Jest dużo skuteczniejszy.Jednak teraz trzeba liczyc na Ibre i trzymac kciuki żeby wrócił do formy

0

Bykunn

masz racje.Myśle że nie zależnie od formy Iker bedzie nr 1.To jest ustawione na gorze.Nikt przeciez nie dopuści zeby bramkarz Barcy był lepszy niz bramkarz Realu.To byłaby hanba dla Hiszpanii.Nikt nie jest obiektywny i dla tego VV nie gra w pierwszej 11.Del Bosque wie że Victor nie zgodzi sie na bycie w cieniu Ikera.Boi sie ze VV zacznie sie buntowac ze nie jest najwyzej w hierarchii i zacznie podwazac ze Casillas to najlepszy bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?