lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TylkoBarca1899
co do fotki to pozostawie ją bez komentarza bo dostane bana za obrażanie
0
Ludzie z okolic Krakowa w ostatnich dniach to by skakali ze szczęścia gdyby było 8 stopni:P
0
Moim zdaniem jest w pierwszej 5-ce
Cesar,Casillas,Buffon,Valdes i Van Der Saar to najlepsi bramkarze wg mnie.Kolejność jest nie ważna,sztuką jest żeby być tam przez lata.VV już od 2 lat prezentuje world class level.
0
gdzie jest ten Casillas który ma tak słabą obrone że musi aż tyle razy ratować swój zespół?! hehe nie ma go nawet w pierwszej piątce:D
Visca Valdes!
0
Puyol-najlepszy stoper na świecie.Licze że bedzie miał tak długą kariere jak Maldini
0
Didon
gdzie ja napisałem że Caceres to najlepszy piłkarz Juve?! Meczów Juventusu nie oglądam bo interesuje mnie bardziej Anglia i Hiszpania ale czytam realcje z meczów Juve i chwalą tam Caceresa.Nie zrozumiałeś tego co napisałem i może dlatego masz jakieś uwagi:P
0
Ciekawe ile widzieliście meczów Ocho-y lub Akinfeeva? Asenjo jest za młody i jeszcze za słaby.Filmiki na youtube to nie wszystko.Skoro jest taki dobry to dlaczego jeszcze nikt go nie kupił? aha właśnie poprostu jest za słaby:D
0
Wiadomo,każdego szkoda ale jest młody to się wyliże:D tak myślę...
0
On jest tylko o rok młodszy niż VV.Więc ma jeszcze lata kariery przed sobą.Ja na jego miejscu bym nie odchodził do Barcy bo i tak przy tak grającym Valdesie bym sobie nie pograł.Skończyłoby się to tak jak w przypadku Hleba czy Caceresa który jest najlepszym obrońcą Juve po odejściu z Barcy.Pinto jest stary ale jary.I Kiedy tylko gra to gra dobrze.Pamiętam że przed przyjściem Pinto kandydatem na zmiennika VV był Canizares a przecież miał prawie 40 lat.Doświadczony bramkarz to skarb!
0
Moje oceny:
Valdés 9
Alves 8
Piqué 7
Puyol 8
Abidal 8
Keita 7
Xavi 8
Iniesta 7
Messi 8
Ibrahimovic 6
Henry 5
Milito 6; Bojan i Chygra zbyt krótko grali
0
szkoda że Heńka z przewroty nie trafił.Messiasz bravo.Może wygra pichichi i 2 złotą piłke:D
0
Krytycy VV w kadrze pokażcie się:D:P
0
błąd w składach.W Valladolid broni Justo Villar!
0
kretoszczur
babol to twoje drugie imie.sory ale razi mnie strasznie twoja niewiedza na temat Victora.Zacznij oglądać mecze a potem stawiaj opinie
0
Ot$
Ja oglądam mecze Liverpoolu i moge powiedzieć że nie wiem za co Reina ma być nr 1 repry.Chyba za puszczanie szmat w tym sezonie i mijaniem się z dośrodkowaniami.gdybym ja był na miejscu Del Bosque hierarchia by była taka
1) Casillas lub VV
3) Reina
i nikt mi nie powie że Reina jest super bo nawet kibice LFC mówią że nie jest bezbłędny.W tym sezonie ponosi wine za kilka porażek w tym z Portsmouth gdzie puścił 2 gole z zerowego konta! kogo ty chcesz chłopcze oszukac? :P
0
Czyli zaczyna się usprawiedliwiać czemu nie powoła Valdesa czy dlaczego nie pozoli mu zagrać? hmm...
0
Laporta chce się pokazać w mediach bo coś obiło mi się o uszy że chce zostać politykiem.Sandro jak najbardziej tylko ciekaw jestem jak to zrobi żeby Barca tyle zarabiała skoro Laporta który wyprowadził Barce z ciemności tego nie dokonał.
0
Osobiście uważam że Guardiola zostanie.Nawet przez gardło by mi nie przeszło że może nas opuścić.Wierze że będzie "Fergusonem" Barcy
0
Moje Oceny:
Valdes - 8
Alves - 7
Puyol - 7
Pique - 8
Abidal - 10
Sergio - 7
Iniesta - 9
Xavi - 8
Ibra - 6
Messi - 9
Henry - 7
Marquez - 6
Pedro - 8
Bojan - za krótko grał
0
Messi w drodze po 2 złotą piłke.Abidal gra dziś naprawde dobrze
0
wkurza mnie to czasem jak Barca na siłe chce wejść z piłką do bramki.gdzie są te strzały z dystansu Ibry które prezentował w Interze?! zbyt dużo magii w grze Barcy:P
0
moderatorzy
usuńcie ten link!!!
0
Madrid Carbon Salud el campeon!!!
0
No trzeba stanąć teraz na wysokości zadania bo mamy 45 minut na strzelenie 2 goli.A to nam musi sie spieszyć:///
0
Casillas 1? żal,chyba za załugi.Julio Cesar powinien byc nr 1.VV lepszy od Cecha
0
jaja jak berety! Bojan!
0
Blazeq, Challenger.
Bez kitu ludzie.U was trudniej dostać 8 niż od Sky Sports.Dos Santos pokazał się z bardzo dobrej strony i Barca może mieć z niego pocieche za pare lat a wy mu 6 dajecie.Druga sprawa-nigdzie nie ocenia się bramkarza to że jest naciskany i wybija w aut.Bramkarz ma bronić.Chyba lepiej że nie gra pod nogi przeciwnikowi. Czyhrynski nie zagrał az tak slabo żeby mu 2 dać.Widać od razu że go nie lubicie.Jak zwykle oceny zbyt surowe.
0
Undiano Mallenco jest najlepszy i poza tym Barca zawsze wygrywa gdy on sędziuje:P
0
Chygrynsky ma pecha.Strasznie mu pod górke w Barcy
0
Perotti świetne zagranie.Barca musi zaatakować bo porażka u siebie skomplikuje nam drugi mecz w Sevilli