0

TylkoBarca1899

co do fotki to pozostawie ją bez komentarza bo dostane bana za obrażanie

0

Ludzie z okolic Krakowa w ostatnich dniach to by skakali ze szczęścia gdyby było 8 stopni:P

0

Moim zdaniem jest w pierwszej 5-ce

Cesar,Casillas,Buffon,Valdes i Van Der Saar to najlepsi bramkarze wg mnie.Kolejność jest nie ważna,sztuką jest żeby być tam przez lata.VV już od 2 lat prezentuje world class level.

0

gdzie jest ten Casillas który ma tak słabą obrone że musi aż tyle razy ratować swój zespół?! hehe nie ma go nawet w pierwszej piątce:D

Visca Valdes!

0

Puyol-najlepszy stoper na świecie.Licze że bedzie miał tak długą kariere jak Maldini

0

Didon

gdzie ja napisałem że Caceres to najlepszy piłkarz Juve?! Meczów Juventusu nie oglądam bo interesuje mnie bardziej Anglia i Hiszpania ale czytam realcje z meczów Juve i chwalą tam Caceresa.Nie zrozumiałeś tego co napisałem i może dlatego masz jakieś uwagi:P

0

Ciekawe ile widzieliście meczów Ocho-y lub Akinfeeva? Asenjo jest za młody i jeszcze za słaby.Filmiki na youtube to nie wszystko.Skoro jest taki dobry to dlaczego jeszcze nikt go nie kupił? aha właśnie poprostu jest za słaby:D

0

Wiadomo,każdego szkoda ale jest młody to się wyliże:D tak myślę...

0

On jest tylko o rok młodszy niż VV.Więc ma jeszcze lata kariery przed sobą.Ja na jego miejscu bym nie odchodził do Barcy bo i tak przy tak grającym Valdesie bym sobie nie pograł.Skończyłoby się to tak jak w przypadku Hleba czy Caceresa który jest najlepszym obrońcą Juve po odejściu z Barcy.Pinto jest stary ale jary.I Kiedy tylko gra to gra dobrze.Pamiętam że przed przyjściem Pinto kandydatem na zmiennika VV był Canizares a przecież miał prawie 40 lat.Doświadczony bramkarz to skarb!

0

Moje oceny:

Valdés 9

Alves 8

Piqué 7

Puyol 8

Abidal 8

Keita 7

Xavi 8

Iniesta 7

Messi 8

Ibrahimovic 6

Henry 5

Milito 6; Bojan i Chygra zbyt krótko grali

0

szkoda że Heńka z przewroty nie trafił.Messiasz bravo.Może wygra pichichi i 2 złotą piłke:D

0

Krytycy VV w kadrze pokażcie się:D:P

0

błąd w składach.W Valladolid broni Justo Villar!

0

kretoszczur

babol to twoje drugie imie.sory ale razi mnie strasznie twoja niewiedza na temat Victora.Zacznij oglądać mecze a potem stawiaj opinie

0

Ot$

Ja oglądam mecze Liverpoolu i moge powiedzieć że nie wiem za co Reina ma być nr 1 repry.Chyba za puszczanie szmat w tym sezonie i mijaniem się z dośrodkowaniami.gdybym ja był na miejscu Del Bosque hierarchia by była taka

1) Casillas lub VV

3) Reina

i nikt mi nie powie że Reina jest super bo nawet kibice LFC mówią że nie jest bezbłędny.W tym sezonie ponosi wine za kilka porażek w tym z Portsmouth gdzie puścił 2 gole z zerowego konta! kogo ty chcesz chłopcze oszukac? :P

0

Czyli zaczyna się usprawiedliwiać czemu nie powoła Valdesa czy dlaczego nie pozoli mu zagrać? hmm...

0

Laporta chce się pokazać w mediach bo coś obiło mi się o uszy że chce zostać politykiem.Sandro jak najbardziej tylko ciekaw jestem jak to zrobi żeby Barca tyle zarabiała skoro Laporta który wyprowadził Barce z ciemności tego nie dokonał.

0

Osobiście uważam że Guardiola zostanie.Nawet przez gardło by mi nie przeszło że może nas opuścić.Wierze że będzie "Fergusonem" Barcy

0

Moje Oceny:

Valdes - 8

Alves - 7

Puyol - 7

Pique - 8

Abidal - 10

Sergio - 7

Iniesta - 9

Xavi - 8

Ibra - 6

Messi - 9

Henry - 7

Marquez - 6

Pedro - 8

Bojan - za krótko grał

0

Messi w drodze po 2 złotą piłke.Abidal gra dziś naprawde dobrze

0

wkurza mnie to czasem jak Barca na siłe chce wejść z piłką do bramki.gdzie są te strzały z dystansu Ibry które prezentował w Interze?! zbyt dużo magii w grze Barcy:P

0

moderatorzy

usuńcie ten link!!!

0

Madrid Carbon Salud el campeon!!!

0

No trzeba stanąć teraz na wysokości zadania bo mamy 45 minut na strzelenie 2 goli.A to nam musi sie spieszyć:///

0

Casillas 1? żal,chyba za załugi.Julio Cesar powinien byc nr 1.VV lepszy od Cecha

0

jaja jak berety! Bojan!

0

Blazeq, Challenger.

Bez kitu ludzie.U was trudniej dostać 8 niż od Sky Sports.Dos Santos pokazał się z bardzo dobrej strony i Barca może mieć z niego pocieche za pare lat a wy mu 6 dajecie.Druga sprawa-nigdzie nie ocenia się bramkarza to że jest naciskany i wybija w aut.Bramkarz ma bronić.Chyba lepiej że nie gra pod nogi przeciwnikowi. Czyhrynski nie zagrał az tak slabo żeby mu 2 dać.Widać od razu że go nie lubicie.Jak zwykle oceny zbyt surowe.

0

Undiano Mallenco jest najlepszy i poza tym Barca zawsze wygrywa gdy on sędziuje:P

0

Chygrynsky ma pecha.Strasznie mu pod górke w Barcy

0

Perotti świetne zagranie.Barca musi zaatakować bo porażka u siebie skomplikuje nam drugi mecz w Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?