0

Chygrynski dobrze jak narazie

0

amorebieta out!

0

dla sprostowania mojej wypowiedzi: chodzilo mi o to ze skoro im współczuje to nie powinien celebrowac zdobycia gola

0

współczuje? po strzeleniu bramki trzeba to było pokazać a nie cieszyc się.

0

dobrze zrobił.Diego i Messiasz strzelali bramki rękami a nikt im od oszustów nie ciskał.Ja tez bym tak zrobił i pewnie każdy żeby tylko jechać na mundial :D

0

To byłaby największa głupota go sprzedać! Byłoby potem to samo co z Cesc-iem tzn za pare lat by wyrósl na gwiazde i musielibyśmy go wykupic za grube pieniądze

0

No i chwała Bogu bo na nie których arbitrów w Hiszpanii to juz patrzeć nie moge.najlepszy sędzia w Hiszpanii!

0

No jedyne co im zostało to bycie groźnym w lidze:D bo CdR już ich nie ma a z LM odpadną w 1/8

0

hell998

To jest symbol pamięci.Oddanie czci byłemu zawodnikowi Barcy.Jeżeli cie to drażni to na to nie patrz:)

pozdro

0

wejść na strone RealMadryt.pl i przeczytać komentarze kibiców w trakcie meczu z Alcorcon->BEZCENNE

0

Rotacja rotacja ale zauważcie że gdyby na każdej pozycji była rotacja to nie mialby kto strzelac bramek.Ja w meczu z Interem nie chciałbym zobaczyć ataku Bojan-Jeffren-Pedro tylko chce widzieć najlepszych tzn Messi-Ibra-Pedro/Henry

0

Nie piszcie tu wyników (s)realu bo tj strona Barcy.Jeżeli kogoś by to interesowało to niech na LiveSports.pl sprawdzi:P

0

I kto jeszcze użyje argumentu że mamy dobrą obrone i tylko dlatego tracimy tak mało bramek.Wstyd i hańba dla 4 naszych defensorów za te 2 gole dla Mallorci

0

Xavi powinien wygrać gdy złotą piłke dostal Ronaldo w 2008 roku.To był rok Xaviego

0

Oceny "Sportu":

Valdes - 9

Alves - 6

Puyol - 7

Pique - 6

Abidal - 7

Toure - 6

Xavi - 6

Keita - 5

Messi - 5

Iniesta - 5

Ibrahimović - 6

Henry - 6

Ja się do nich dołączam,gdyż uważam że są adekwatne do tego co się działo na boisku

0

Gdy wróci wykończenie to obronimy nawet LM bo sytuacji mamy multum więc nastrzelamy sporo bramek

0

ekwi

nie prowokuj

0

ekwi

ciesz sie człowieku ze to nie ja jestem adminem bo juz bys dostał bana za głupote i pierd(..) od rzeczy.OUT!

0

myśle ze gdyby nie Victor to byśmy popłynęli

0

Popieram Messiasza. Nie znałem go z tej strony:P

0

laligafan

zgadzam się.Xavi i Andres są wielcy i było tak często że dzięki nim wygrywaliśmy.Ale cesarzowi trzeba oddać co cesarskie-> Messi to number 1

0

[Oli] ; laligafan

nie tylko w Polsce ludzie ujmują ci tego co ci się należy.

A co do repry Argentyny to z nią jest tak samo jak jest obecnie w realu z Madrytu:p tzn każdy udaje że dobrze się bawi ale tak na prawde nie wie z kim zatańczyć

0

Ibra jak terrorysta:D

0

He żal mi tych którzy mówią tak jak Casillas tzn nie może im przejść przez gardło że Messi był/jest lepszy niż Ronaldo! z calym szacunkiem dla Iniesty i Xaviego (którzy powinni być na 2 miejscu) ale to Messiasz był i jest najlepszy na świecie.Rozwalają mnie komentarze typu :"gdyby nie Xavi i Iniesta to Messi by gówno grał".Teraz pytam tych gości w czym się zasłużył Xavi kiedy Messi ośmieszył 5 obrońców i zdobył gola?

Pozdro dla obiektywnych kibiców

0

hehe

Dobry jest :D

0

sędzia za swoją pracę powinien otrzymac note 1! w dużej mierze dzięki niemu nie wygraliśmy.W c klasie sa lepsi sędziowie niż Rubinos Perez

0

ponieważ kolor mango czyli drugich koszulek zlewa sie z czerwonym

0

Casillas?! chyba za nazwisko! jak dla mnie to nic ciekawego nie pokazał

0

Pinto moglby byc 1 bramkarzem gdyby VV odszedł

0

skrót by styknął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?