lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chygrynski dobrze jak narazie
0
amorebieta out!
0
dla sprostowania mojej wypowiedzi: chodzilo mi o to ze skoro im współczuje to nie powinien celebrowac zdobycia gola
0
współczuje? po strzeleniu bramki trzeba to było pokazać a nie cieszyc się.
0
dobrze zrobił.Diego i Messiasz strzelali bramki rękami a nikt im od oszustów nie ciskał.Ja tez bym tak zrobił i pewnie każdy żeby tylko jechać na mundial :D
0
To byłaby największa głupota go sprzedać! Byłoby potem to samo co z Cesc-iem tzn za pare lat by wyrósl na gwiazde i musielibyśmy go wykupic za grube pieniądze
0
No i chwała Bogu bo na nie których arbitrów w Hiszpanii to juz patrzeć nie moge.najlepszy sędzia w Hiszpanii!
0
No jedyne co im zostało to bycie groźnym w lidze:D bo CdR już ich nie ma a z LM odpadną w 1/8
0
hell998
To jest symbol pamięci.Oddanie czci byłemu zawodnikowi Barcy.Jeżeli cie to drażni to na to nie patrz:)
pozdro
0
wejść na strone RealMadryt.pl i przeczytać komentarze kibiców w trakcie meczu z Alcorcon->BEZCENNE
0
Rotacja rotacja ale zauważcie że gdyby na każdej pozycji była rotacja to nie mialby kto strzelac bramek.Ja w meczu z Interem nie chciałbym zobaczyć ataku Bojan-Jeffren-Pedro tylko chce widzieć najlepszych tzn Messi-Ibra-Pedro/Henry
0
Nie piszcie tu wyników (s)realu bo tj strona Barcy.Jeżeli kogoś by to interesowało to niech na LiveSports.pl sprawdzi:P
0
I kto jeszcze użyje argumentu że mamy dobrą obrone i tylko dlatego tracimy tak mało bramek.Wstyd i hańba dla 4 naszych defensorów za te 2 gole dla Mallorci
0
Xavi powinien wygrać gdy złotą piłke dostal Ronaldo w 2008 roku.To był rok Xaviego
0
Oceny "Sportu":
Valdes - 9
Alves - 6
Puyol - 7
Pique - 6
Abidal - 7
Toure - 6
Xavi - 6
Keita - 5
Messi - 5
Iniesta - 5
Ibrahimović - 6
Henry - 6
Ja się do nich dołączam,gdyż uważam że są adekwatne do tego co się działo na boisku
0
Gdy wróci wykończenie to obronimy nawet LM bo sytuacji mamy multum więc nastrzelamy sporo bramek
0
ekwi
nie prowokuj
0
ekwi
ciesz sie człowieku ze to nie ja jestem adminem bo juz bys dostał bana za głupote i pierd(..) od rzeczy.OUT!
0
myśle ze gdyby nie Victor to byśmy popłynęli
0
Popieram Messiasza. Nie znałem go z tej strony:P
0
laligafan
zgadzam się.Xavi i Andres są wielcy i było tak często że dzięki nim wygrywaliśmy.Ale cesarzowi trzeba oddać co cesarskie-> Messi to number 1
0
[Oli] ; laligafan
nie tylko w Polsce ludzie ujmują ci tego co ci się należy.
A co do repry Argentyny to z nią jest tak samo jak jest obecnie w realu z Madrytu:p tzn każdy udaje że dobrze się bawi ale tak na prawde nie wie z kim zatańczyć
0
Ibra jak terrorysta:D
0
He żal mi tych którzy mówią tak jak Casillas tzn nie może im przejść przez gardło że Messi był/jest lepszy niż Ronaldo! z calym szacunkiem dla Iniesty i Xaviego (którzy powinni być na 2 miejscu) ale to Messiasz był i jest najlepszy na świecie.Rozwalają mnie komentarze typu :"gdyby nie Xavi i Iniesta to Messi by gówno grał".Teraz pytam tych gości w czym się zasłużył Xavi kiedy Messi ośmieszył 5 obrońców i zdobył gola?
Pozdro dla obiektywnych kibiców
0
hehe
Dobry jest :D
0
sędzia za swoją pracę powinien otrzymac note 1! w dużej mierze dzięki niemu nie wygraliśmy.W c klasie sa lepsi sędziowie niż Rubinos Perez
0
ponieważ kolor mango czyli drugich koszulek zlewa sie z czerwonym
0
Casillas?! chyba za nazwisko! jak dla mnie to nic ciekawego nie pokazał
0
Pinto moglby byc 1 bramkarzem gdyby VV odszedł
0
skrót by styknął