lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeffren bedzie na skrzydle bo gramy 3-4-3
0
Czlowieku gdyby nie powołal Iniesty,Puyola lub Xaviego nie byłby trenerem reprezentacjii! to są gracze bez których nie byłoby żadnych sukcesów,gdy oni nie grają Hiszpania gra słabo więc o czym ty mówisz w ogóle.
Poza tym przeczytaj jeszcze raz co napisałem i się zastanów to moze zrozumiesz:p
0
własnie dostal ją casillas.ale za co?! za to ze real sie ośmieszal w waznych meczach? w zeszłym sezonie Iker wpuścił więcej szmat niz za całą swoją karierę.Jeżeli VV nie dostanie powołania do kadry to zmienie zdanie o Del Bosque,który będąc madridistą nie chce mieć w kadrze głównego rywala dla Ikera w La Liga
0
jaja jak berety:D tak bym podsumował wynik Alcorcon vs real.Niech kupią kilku piłkarzy z 3 ligi ,Zidane zostanie trenerem...albo nie bo przecież w realu trenerem i drugim prezesem jest Raul więc nie wiem po co się tam męczy Pellegrini
0
O takim składzie jak gra real w tym meczu to wiele klubów z Primera Division moze pomarzyć, a wyników jak nie było tak nie ma.Na dzień dzisiejszy Karim Benzema jest na poziomie Jeffrena (z całym szacunkiem dla niego)
0
cytat z relacji live ze str real Madryt.pl :" 54' 5:0??? NIE!!! Cascon nie trafia na pustą bramkę z kilku metrów! Podawał Borja. Obrońców nie było, bo nie mamy dziś obrońców. " hehe czarny humor redaktora;D
ciekawe Gran Derbi się zpaowiadają
0
katalonix
raczej bił.Ja pisałem o piłkarzach grających,a Van Hooijdonk skończył kariere
0
103 km/h to nie jest aż tak szybko.Myślałem że szla ponad 120.a co do najlepszych wykonawców to Beckham,Juninho i Del Piero
0
margroo
pichichi to król strzelców:]
0
Gdyby Ibra i Messiasz mieli więcej szczęścia to mecz zakończyłby sie wynikiem 10-1,bo tyle powinno być
0
Jak można sie Victora w ogóle czepiać przy pierwszej akcji juz powinien być gol ale świetnie 1 na 1 obronił a potem skopiował ten wyczyn.Jest the best
0
VV troche pech.ale akcja 1 na 1 znow obroniona
0
grimriper
mascherano jest według mnie gorszy niz Yaya Toure.Dziś w meczu z ManU się popisał.Nam rzeźników nie potrzeba.My potrzebujemy 2 playmakera który odciążyłby Xaviego
prodigy
Mascherano nie będzie chciał być rezerwowym.poza tym mamy perspektywicznego Sergio Busquetsa.
0
Nie chce go w Barcy.Cesc albo nikt
0
wiesz ja gram w 1 lidze krakowskiej a nie w c klasie:D a tak serio to bywa tez czasem ze mam podobnie jak Ty.pozdro
0
myśle ze wygramy bez straty gola:) 2-0 lub 3-0
0
jarcy
kolego przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem a potem to komentuj bo widze ze kłania sie czytanie ze zrozumieniem:]
0
piszecie tu o ilości interwencji..tylko popatrzcie ze VV jak ma jakąś okazje to jest to akcja 1 na 1 albo jakiś nadzwyczaj trudny strzał np Essien w meczu na SB.Skoro mowicie o Casillasie.Załóżmy ze gra w Barcy... tu malo kiedy jest okazja do parady po strzale z 25m,tu są tylko wyjścia na 25 metr przed swoją bramke i akcje 1 na 1,więc jezeli Iker mija sie z piłka (i to nie po raz pierwszy!) to jak mialby być dobry w naszym klubie.To samo się tyczy J.Cesara,Buffona,Cecha-to goście którzy są wybitni na linii i nie nadają się do gry jako ostatni obronca
0
challenger
Bramkarz może mieć problem z wybiciem piłki.To jeszcze można wybaczyć,bramkarz nie ma takiej kontroli piłki jak zawodnik z pola.natomiast wyjścia za pole karne i jeszcze nie trafienia w piłke wybaczyć sie nie da! nie ma na to usprawiedliwienia.Ryzykując takie wyjscie musisz byc pewny na 1000% ze bedzie ono skuteczne.lepiej 2 razy trafic przy wybiciu w napastnika niz dwa razy sie minąć z piłka w śmieszny sposob
0
challenger
nie ma znaczenia jaka była pogoda.jego wyjscie poza pole karne nie było potrzebne.Casillas robi taki błąd nie pierwszy raz! w GD było to samo.VV gra lepiej na przedpolu niż Iker,to samo z akcjami 1 na 1,rzadko bramkarz wychodzi tyle razy obronną ręką ile razy to robi VV.druga sprawa: wywoływanie błędów z przed lat jest chore bo liczy się tu i teraz!jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. poza tym wiele piłek które Iker efektownie wybija Victor spokojnie łapie,więc gdzie tu logika? Bramkarz ma być skuteczny a nie grać pod publike.Moim zdaniem VV zasługuje na bycie bramkarzem nr 2 w reprezentacji,jest lepszy od Reiny i Diego Lopeza z tego co widziałem co prezentują ci panowie:)
0
Wszyscy kibice realu podniecają sie interwencja Ikera w meczu z Sevilla i mowia ze VV by tego nie obronił,otóż ci ktorzy tak twierdza sie MYLA! VV obronił taki sam strzał w zeszłym sezonie w meczu LM ze Sportingiem Lizbona!
0
Casillas 2 gole zawalił.Valdes lepszy na przedpolu
0
Też uważam że Eto'o jest najlepszym napastnikiem na świecie,wielokrotnie to pisałem.Ibra jeszcze nie potrafi grać tzw szybkiej piłki,często spowalnia akcje czego nie robił Sammy.Każdy napastnik pudłuje i nie ma tu reguły,Eto'o strzela ok 30 goli a Ibra strzela 25 i ma do tego z 10 asyst
0
Przestańcie mnie denerwować komentarzami typu kryzys itd,bo zaraz powiem co myśle o takich "kibicach" i dostane bana:P
0
bramkarz Barcy ma trudniej bo przez większość meczu nie ma nic do roboty,aż nagle idzie akcja 1 na 1 i wtedy musi się wykazać.Sam bronie i wiem jak to jest gdy nie ma się nic do roboty,wtedy traci się koncentracje i łatwo o błąd.Casillas ma paradoksalnie łatwiej niż VV bo jest w ciągu bronienia,ma dużo akcji i jest cały czas rozgrzany
0
VV miał podobną interwencje jak Casillas z Sevilla w meczu ze Sportingiem Lizbona gdzie obronił strzał z podobnej odległości...głową!
0
Chłopcze nie Valdez tylko VALDES!
0
No tak idol to idol.Ale we Włoszech obecnie rządzi Julio Cesar. Dla mnie w Hiszpanii najlepszy jest Iker:// ale VV jest zaraz po nim.Valdes i Iker to dwa inne style bronienia.Victor broni genialnie sytuacje 1 na 1 i gra świetnie na przedpolu a Casillas to niesamowity refleks.
0
Jeff
my mowimy o obecnym i zeszłym sezonie.oglądając mecze Juve zauważyłem że Buffon nie broni juz tak dobrze jak kiedys i myśle ze na siłe nie ma co mowić ze jest the best
0
ProSabaku
podałeś ranking który dotyczy bramkarzy grających w reprezentacjach!
Moja 1 piątka to:
1)Casillas
2)J.Cesar
3)Buffon
4)Valdes,Cech,Van der Saar
5)Reina