0

Ibrahimovic dno! przełamanie jest najlepsze??? trafił na pustą więc co to za przełamanie.

NAJLEPSZE: Puyol i VV.Zagrali na swoim wysokim poziomie

NAJGORSZE: Ibra-który stał na boisku przez 90 min,albo inaczej- stał na boisku przez 5 meczy z rzędu.Powinien go Pep do rezerw dać na 2 tygodnie to może w końcu ruszy swoje 4 litery

0

Ibra strzelił ale i tak gra słabo.A nie wiem czy mozna uznać gol na pustą za wielka zasługe.kazdy by z tego strzelił.Dobrze ze chociaz sie tam znalazł.Jeffren out.nie moge na niego patrzec, to nie jest jego pozycja.

0

hanc

Chyba notujesz wszystko o grze Ikera.Zgadzam się z Tobą w 100%.

0

realny89

zpapomniałes jeszcze o chwycie i o wyjsciach za pole karne i o grze na przedpolu gdzie VV bije Casillas .Uważasz ze VV gorzej rozpoczyna akcje? człowieku on jest najczesciej przy piłce wsrod wszystkich bramkarzy.I w dodatku ma b.dokładne podania.

0

gczoo77

Ja nie powiedziałem że broni tylko strzały w środek.Nie wiem jak innych ale interesuje mnie to co dzieje się u największego rywala Barcy.I czytam relacje z meczów i czasem jak mam czas to też oglądam.Jako że sam bronie to interesuje mnie gra Valdesa i Ikera.Nie odkryje Ameryki jak powiem że maja odmienne style.nie mniej jednak VV gra od dwóch lat pewniej i popełnia mniej błędów.Iker w tym sezonie gra padake a jego błędy na jego szczęście nie zawsze mają konsekwencje w postaci gola dla przeciwników

0

by_ikar

grał nie pewnie bo nie jest tak ograny.nie ma czucia meczowego.A w Almerii broni Diego Alves a nie Lopez.Gorka jest świetny.Lubie to że nie boi się podjąć ryzyka i gra przy tym bardzo pewnie .dziwie się czemu nie gra w jakimś lepszym klubie.Z drugiej strony ani Gorka ani Bravo nie będą chcieli przyjść na lawke bo z taka formą VV nie ma sznas żeby się przebili

0

romek183

Tak mówi tylko ten któremu nie może przejść przez gardło że VV jest lepszy w tym momencie niż Casillas.TO SAMO BYŁO O MESSIM! To że ma mało strzałów to jest też jego zasługą! Bo nie boi się wyjść na 30 metr i wybić pilke ,podczas gdy Casillas się poza polem karnym ośmiesza.Jest cienki w grze o górne piłki i ma tez słabszy chwyt niż Valdes a dowodem tego jest ostatni mecz gdzie łapał wszystkie strzały.Casillas ma strzałów więcej ale... strzał strzałowi nie równy.jeżeli już leci strzał na bramke Barcy to jest już coś szczególnego a nie piłka po ziemi w środek!

przeczytaj to uważnie. Valdes tak jak Iker w meczu z Sevilla obronił strzał w LM z Sportingiem Lizbona tylko to było głową z 3 metrów.I sam się nie ośmieszaj bo jak jest strzał na bramke Barcy to jest on najwyższej klasy a nie tylko strzał w środek po ziemi jak większość strzałów na bramke Ikera w tym sezonie

0

romek183

czytam opisy każdego meczu. I co widzę? Iker nie mial pracy ,albo Iker bezrobotny.Nie wciskaj kitu!Prócz meczu z Sevillą gdzie miał jedną super interwencje (Valdes miał identyczną w zeszłym sezonie) nic nie pokazał a w kilku meczach się nie popisał puszczając szmaty i to nie podlega dyskusji.Iker broni od 2 lat poniżej wysokiego poziomu który prezentuje Valdes.

0

No i co z tego że Pinto ma ponad 30 lat?! jak dla mnie może grać nawet do 40.Jest sprawny i kiedy tylko gra to nigdy nie zawodzi.Gdyby VV odszedł z Barcy (czego bym nie chciał) to spokojnie Pinto mógłby być pierwszym bramkarzem.

janek_centrum

a ile meczy widziałeś z udziałem Ochoy? to ze ma fajne parady na youtube to nie znaczy że jest super.Gdyby byl taki dobry grałby już dawno w Europie.

0

Eto'o był aktywniejszy i to o 100% bardziej!Ibra miał strzelac więcej goli niż w Interze bo u nas ma za plecami Xaviego i Andresa a we Włoszech nie miał mu kto podawać.Chociaż dyskutować będziemy o tym na koniec sezonu bo teraz jest za wcześnie oceniać zawodnika.Jeżeli Ibra strzeli w lidze chociaż 25 goli to wszystkich jego kibiców przeprosze:P Bo jak dla mnie Eto'o do nas lepiej pasował

0

realny89

Tak mówi tylko ten któremu nie może przejść przez gardło że VV jest lepszy w tym momencie niż Casillas.TO SAMO BYŁO O MESSIM! To że ma mało strzałów to jest też jego zasługą! Bo nie boi się wyjść na 30 metr i wybić pilke ,podczas gdy Casillas się poza polem karnym ośmiesza.Jest cienki w grze o górne piłki i ma tez słabszy chwyt niż Valdes a dowodem tego jest ostatni mecz gdzie łapał wszystkie strzały.Casillas ma strzałów więcej ale... strzał strzałowi nie równy.jeżeli już leci strzał na bramke Barcy to jest już coś szczególnego a nie piłka po ziemi w środek!

0

Jest takie powiedzenie które byłoby tu bardzo na miejscu: CHCIEĆ TO NIE ZNACZNY MÓC:D

0

Ja na jego miejscu bym z niego nie zrezygnował,bo ktoś musi jeździć i załatwiać transfery.Natomiast Begiristain się do tego wg mnie nie nadaje.Nie ma umiejętności przekonywania ludzi.I wydawać by się mogło że nie potrafi doprowadzić spraw do końca.Ale to jest tylko moje zdanie i oczywiście jest szansa że się myle (ale nie wielka:P)

0

Messi potwierdza że zasługuje na drugą złotą piłkę z rzędu! bravo Leo!

0

moim zdaniem żeby go wyrwać z Arsenalu to trzeba dać 45-50 mln.Teraz są inne czasy i 30 mln ich nie zadowolą.Dzięki Madrytowi musimy teraz robić drogie transfery.

0

Wg mnie zagranie Pique było strasznie brutalne i mogło się źle skończyć dla przeciwnika.Marquez dostał czerwo za to że był to faul który uniemożliwił strzelenie gola

0

szymonst

Pamiętam że za czasów Bonano w bramce Barcy po złym wyjściu Roberto stał...Puyol(tylko że bronił strzały wszystkim prócz rąk):D Valdes rzadko pauzuje z powodu kontuzji tak ze spokojnie mozna miec Oiera albo Mino.W sumie VV może grać cały sezon,nawet w CdR.

0

Lucky

Aouate pobił się jeszcze grając w Deportivo a było to z Gustavo Munuą

0

w wypadku przyjścia Cesca z klubu powinien odejść Keita.Yaya nie dość że jest młodszy to jeszcze wg mnie jest lepszy.

0

Valdes 8.Uratował wynik dwiema paradami.Co do reszty graczy oceny trafne

0

No to ciekawie się zapowiada.Milito jest w formie więc powinno być ok.Myśle że teraz powinienem "odszczekać" to co o nim mówiłem czyli że nie wróci do formy bo jak narazie gra super.Ciesze się więc z mojej pomyłki co do niego:P

0

Ja mam tak samo jak on tylko że działa to w drugą stronę.Ja zawsze życze realowi wszystkiego najgorszego.

Barca zawsze górą!

0

szkoda karnego bo świetny mecz VV.Obrona sie nam posypała:D

0

Ribery i Silva ok.Tylko że obaj są strasznie podatni na kontuzję.I nie wiem czy byłby sens płacić za nich duże sumy tylko dlatego żeby zagrali 20 meczy w lidze.Ja byłbym za tym żeby wyciągnąć z Aston Villi Ashleya Younga,który jest i szybki i ma znakomity drybling i co najważniejsze strzela sporo bramek

0

(...)Gdzieś zawsze są ludzie i media, które zajmą taką pozycję i powiedzą Ci, że nie zrobiłeś niczego dobrego przez siedem lat. Ci ludzie powinni iść się zbadać.(...) te dwa zdania są najlepsze i powinny być napisane dużymi literami,chyba nie musze mówić dlaczego:P

0

wejdźcie sobie na strone: transfermarkt.de i sobie zobaczcie.Ludzie ale jesteście.Nikomu się szukac nie chce tylko o link proszą:P

0

4 bez gola i 4 mecz w którym w ogóe nie bylo go widać! Jest leniwy i się nie stara tak jak to robił Eto'o.Licze że szybko pokaże na co go stać i się odblokuje bo stać go na to żeby grać 300% lepiej

0

Ibra dziś słabo.Brakuje mi Eto'o i tej jego waleczności i lekkości jaką miał.Zlatan jest strasznie powolny,leniwy i co najgorsze w ogóle się nie angażuje w gre.Nikt obiektywny nie może powiedzieć że jest inaczej bo Ibra cały mecz przestał w miejscu i odpuszczał piłki do których mógłby dobiec.Kryzys formy.Oby się pozbierał bo liczymy na niego.W lidze mistrzów musi być naszą najlepszą armatą!

0

Ibra ma kryzys.3 lub 4 mecz bardzo przeciętny.Szkoda że Busquets gra a nie Yaya bo jest o klase lepszy niż nasz wychowanek

0

(...)bo dostane bana za obrażanie zawodnika drużyny przeciwnej oczywiście:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?