0

kurde ale wstyd.Mnie jako Cule cieszy współpraca na linii Villa-Xavi Iniesta ale jako kibica Polski to smuci gra naszych bo liczyłem na troche lepszą gre.środek pomocy był beznadziejny,tak samo obrona

0

Wie ktoś może jak bronił VV dzisiaj?

0

ja bym bardziej porównał sytuacje Gaia do Bojana który w wieku 16 lat byl w pierwszej drużynie i zdobył kilka bramek

0

On powinien odejść a nie kontrakt mu nowy dawać.Nie pasuje do Barcy.Yaya 100 razy lepszy!

0

sebb

Low kick a potem lewy prosty:P

0

Kibice realu mówią że Iker jest najlepszy bo obronił strzał z 2 metrów z Sevillą.VV też w tamtym roku obronił z Sportingiem w LM i setki bramkarzy broniło trudniejsze piłki a nikt jakoś nie mówi że np Kuszczak jest the best a wyciągnął trudniejszą piłkę.Casillas pieprzy że jest rywalizacja! każdy wie że VDB i tak nie widzi nikogo poza Ikerem w 1- '11' a Reina.Bo po tym sezonie najlepszy jest VV w Hiszpanii.Iker będzie bronił za zasługi a nie za obecną forme.Puścił w ciągu tych 2 lat więcej szmat niż VV przez całą kariere. VISCA VALDES!

0

El_Mastero

Casillas ? ale za co? za te wszystkie puszczone szmaty?

0

Didon

mocna obrona to argument kibica realu! na stronie realu ktoś napisał że VV puszcza mało goli bo ma dobrą obrone a pod nominacją Pique i Puyola napisali że są słabi itd. To samo tyczy się Messiego,pisali że gra dobrze bo ma Xaviego a w innym artykule że gdyby nie Messi to Barca by nie istniała.Gdzie tu logika? VV był najlepszy w tym roku i to nie podlega wątpliwości.A kto mial wygrać?Iker? tak słabo jak teraz to nie grał chyba nigdy.VV bije go na aż boli.Palop też miał kilka poważnych błędów więc nie mógł wygrać (dobry mecz z Barcą to za mało)

0

patryk

co ty chłopie pieprzysz?! w pierwszych latach VV bronił bardzo dobrze! to dzięki niemu odrodziła się nowa Barca którą teraz możemy oglądać.Potem po przyjściu R10 był kluczową postacią drużyny zdobywając pierwsze Trofeo Zamora.Nawet w tym sezonie gdy podawał do Villi nie grał źle tylko brakowało mu koncentracji i przytrafiały mu się błędy.Najgorszym sezonem był 2006/07 gdy oddał awnas w LM L'poolowi podając do Kuyta.Potem Barca grała słabo a VV prezentował się dobrze i tylko dzięki niemu nie graliśmy w pucharze UEFA,następny sezon to sezon mistrzowski i tak jak w tym prezentuje klasę światową.Jak ktoś mówi że dzięki obronie puścił tyle goli to po co w ogóle nam bramkarz?! poza tym ta świetna obrona wiele razy dała dupy w tym roku i VV musiał nas ratować.czemu wtedy chwaliliście VV i mówiliście że jemu zawdzięczamy sukces a nie mówiliście że to dzięki obronie?! obejrzyjcie wszystkie mecze a potem mówicie

0

Yaya powinien zostać ale z drugiej strony następca Xaviego musi być u nas.Barca powinna się pozbyć Keity,Chygry i innych wynalazków typu Keirsson lub Hleb

0

Xavi gra dłużej niż Puyol

0

Tak tak...ci którzy chcą Suareza to chyba nie mówią poważnie.W tak słabej lidze każdy może zdobyć tyle goli i to jeszcze grając w Ajaxie.Zobaczcie co było z Huntelaarem? on jeszcze gra w piłkę ogóle?

Jeśli Villa przyjdzie to Ibra musi odejść.Villa to snajper więc szkoda marnować go na skrzydło,chybaże Pep uznał że Pedro jest wystarczająco dobry na 1 skład.Trzeba zrobić 2-3 transfery.Prawa obrona-Azpilicueta-świetny piłkrarz,młody.środek-Cesc,skrzydło lub środek ataku-Silva;Ribery lub Villa

0

jagang

Villa ma 175 cm wzrostu.Sam pewnie masz mniej a mówisz.Przy okazji mnie też nie obrażaj:P Ibra jest wysoki a i tak gra głową jak Messiasz.Podejrzewam nawet że Leo strzelił więcej goli głową od Ibry

0

Pedrito to po hiszpańsku Piotruś z tego co wiem

0

19Riki20

Higuaina? chyba cie boli.On bramki strzela tylko ogórkom w lidze.Robinho jest bez formy a Nasri to nie ten poziom,przynajmniej na ten czas.Nam potrzeba skrzydłowego i środkowego pomocnika.Niby na skrzydle jest Piotruś ale jak bedzie kontuzjowany to kto zagra.Villa pasowałby do naszej taktyki.Profilem jest podobny do Sammyego.

0

I tak ich nie zabierze na mundia.Tzn może Pedro pojedziel.Del Bosque już powiedział że nie bedzie zmieniał co chwile listy i pojedzie 3 Iker Reina i Lopez:(

0

tak tak wszyscy są przeciwko realowi.Nawet Barca:P

0

Teraz zależy mi tylko na tym żeby Messiasz strzelił jak najwięcej bramek tzn pobił rekord "chudego" Ronaldo

0

ja czytałem wywiad z Messim i powiedział że po sezonie odchodzi do Wisły bo chciałby być królem strzelców w najlepszej lidze świata-EKSTRAKLASIE

0

KSA1962

nie CR9 tylko CR90 milionów. w Realu wszystkie transfery prócz ronaldo się tak udały że mieliście wygrać wszystko a nie wygraliście nic!I jeszcze z Igły która strzela tylko ogórkom chcieliście zrobić pichichi pfff...wstyd!

0

VV zdobędzie trofeo zamora ale słyszałem że Del Bosque powiedział ze i tak nie weźmie go na mundial;/ a jeszcze jakiś frajer powiedział że Barca tak malo traci bo ma dobrą obrone,trzeba nie oglądać meczów Barcy żeby takie głupoty pisać

0

kroczek7

wyłącz już tego managera.Gdyby odszedł Ibra(co jest mało prawdopodobne) powinien przyjść Torres.Potrzeba nam 2-3 transferów:playmaker najlepiej Cesc,skrzydło i prawy obrońca

0

Torres byłby super! Szybki silny i lepiej gra głową niż Ibra.Byłby strzałem w '10'.poza tym może grać wszędzie.Trzeba sprzedać Ibre i postarać się go kupić

0

Do oceny VV ja bym dał opis:w drugiej połowie dobrze operował w środku pola:P

0

Culé a muerte

Villarreal to miasto? czy dzielnica? bo zawsze myślałem że Castellon de la Plana to miasto a Villarreal to nazwa klubu.Więc jak z tym w końcu jest?

0

Bojan musi grać w miejsce Ibry.Jest bardziej ruchliwy a to się przyda na taki zespół jak Villarreal

0

Dobrze dla Mourinho że nie doszło do jakichś rękoczynów bo mogłoby się to źle skończyć.

0

DO MODERATORÓW! czemu nie lecą bany za obrażanie Barcy itd?! to jest wbrew zasadą!

0

Coż nie byliśmy gorsi.Byliśmy lepsi tylko zbrakło szczęścia.Tego finału nie powinni pokazywać w TV bo flaki będą.NA ZAWSZE BARCA! VEB!

0

a na co wy liczyliście?! ze inter bedzie grał ofensywnie?! pff trzeba miec zle w głowie zeby tak myśleć...poza tym dostali czerwo za faul ktorego nie bylo itd teraz beda sie bronic a my bedziemy bic głową w mur tak jak z chelsea w 1wszym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?