lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MI też się sniło że Inter wygrał 2-0 więc licze ze bedzie na odwrot
0
Culé a muerte
zgadzam się Torres byłby super.Szybki,wysoki i silny.Co do Villi to kupowanie go na skrzydło to byłaby głupota i to nie wybaczalna! David to zawodnik typu Sammyego czyli lis pola karnego
0
Ja jak zwykle się boje ważnego meczu:D taki już bojący jestem o tą Barce.Na naszą niekorzyść może wpłynąć to że Inter nie musi atakować i będzie się bronił i grał z kontry.Publiczność na Camp Nou musi wspiąć się na wyżyny i nieść naszych tak mocno że awansują do finału
0
Trza zagrać 4-3-3:) VV-Alves Pique Gaby i Maxwell-Xavi Yaya Busquets-Ibra Messi Pedro
0
Yaya już dawno pokazał że jest o klase lepszy niż Keita,który moim zdaniem w przypadku transferu Cesca powinien odejść.Powiem szczerze że boje się meczu z Interem z uwagi na naszą taktykę.My musimy atakować i pewnie od 1 minuty tak będzie ale trzeba uważać bo przypadkowy gol dla interu może nam spieprzyć sprawe.Licze na Pepa bo on nie zawodzi w najtrudniejszych momentach
VeB!!!
0
Cules na Camp Nou muszą być 11 i 12 zawodnikiem Barcy.Wierze że zgotują im istne piekło
0
Własnie komentatorzy mówili jednogłośnie jeśli chodzi o polsat że był i faul na Danim i spalony po golu Milito;D
0
sciah
mylisz się co do sędziego.Moim zdaniem zasłużył co najwyżej na 6 lub 5.Dawał nam niepotrzebne karkti a gracze Interu za takie faule kartek nie dostawali.Kolejna sprawa to nie podyktowanie karnego na Danim i kuriozum gol Milito z metrowego spalonego.To nazywasz dobrym sędziowaniem? graliśmy gorzej ale mogło być tak jak z Espanyolem i remis byłby w zasięgu
0
czemu moderatorzy nie Banują za przeklinanie? ani za prowokacje przez Raula1991?!
0
Skoro gra Leo jest jak orgazm to niech na meczu Luis uważa żeby się nie spu****
0
Mądrze mówi.Spokorniał troche.Jako trener Realu mógłby być groźny bo wszyscy widzieliśmy jak prowadził Chelsea i jakie odnosił sukcesy z Porto.Jest charyzmatyczny i potrafi zapanować nad gwiazdkami.Moim zdaniem po sezonie odejdzie do Realu lub obejmie kadre narodową.U nas bym go nie chciał.Chce żeby Pep był naszym Fergusonem i prowadził Blaugrane przez długie lata
0
Remis tez byłby dobry w perspektywie rewanzu na Camp Nou
0
rivaldo89
Iker zwiódł w kadrze w pucharze konfederacji czyli nie tak dawno.Poza tym każdy kto jest obiektywny nie może powiedzieć że w ost 2 latach Iker broni lepiej niż VV.Mówisz o doświadczeniu.Hmm powiedz mi jak gość który regularnie od 7 lat broni w Barcy może nie być doświadczony? w reprze gra się na innych zasadach? poza tym trio VV-Pique -Puyol zna się lepiej nawzajem niż Iker-Pique-Puyol.Nie widzę powodów by VV nie jechał na mundial jako nr 1 lub 2 bo to mu się po prostu należy, zważywszy że Reina i Lopez nie mają super sezonów
0
Amsterdam
masz racje VV miał jedną parade ale za to jaką... to była interwencja meczu.Większość bramkarze poszło by w ciemno i nie wiadomo jakby sie to skończyło a VV w swoim stylu wyczekał do ostatniej chwili i w perspektywie wyniku była to interwencja ratująca punkt:)
0
Szkoda bo Mallenco wg mnie jest najlepszym hiszpańskim sędziom , a dzisiaj dał "popis".Chociaż czerwo dla Daniego było słuszne.Cieszy bardzo wysoka forma Victora.Jeżeli nie pojedzie na mundial jako chociaż nr 2 to zmienie zdanie o Del Bosque
0
Nie jest źle,ale sytuacja się skomplikowała bo mamy teraz viężkie wyjazdy i trzeba będzie się spiąć.Valdes bohaterem meczu
0
w tej chwili CR90milionów może naszemu Messiaszowi buty nosić.Już mówi że Messiemu inni pomagają a jemu nie pomagają? poza tym Messi większość bramek zdobywa po solowych akcjach
0
Nie będzie świtętował bo nie strzeli:P w Interze gra jako skrzydłowy i dlatego ma mało goli bo musi podawać do Milito
0
K.O Depor:D nie mieli żadnych szans.Guardado powinien odejść bo nie ma z kim pograć
0
AdekVeB
hehe dobre by to było gdyby tak Pep powiedział:D
0
przecież w większości meczów CR90 mln grał w ataku z Higuainem więc nie wiem o czym tu mówić
0
dobrze mówi.Ostro ale mądrze...w swoim stylu hehe
0
Też myśle że mimo wszystko VV nie pojedzie.Iker ma nie podważalną pozycję a Reina i Diego Lopez nie popełniają większych błędów i co najważniejsze znają swoje miejsce w szeregu i nie walczą o nr 1.Victor jest ambitny i wątpie czy pogodziłby się z rolą rezerwowego,tym bardziej gdyby Iker znów łapał powietrze przy centrach:) w Gran Derbi też piąstkował jakby mu mam jeść nie dawała. Visca VV i visca Barca!
0
tak teraz go chwalicie itd.Ale wcześniej były teksty typu:nie umie robić zmian itd.Pep ma talent trenerski i go w pełni wykorzystuje.Ja mu ufam i jestem zawsze zadowolony z jego decyzji
0
Żeby jeszcze polepszyć nam humor cytuje komentarz jednego z tzw kibiców:"proponuje sciepe na nowe transfery w koncu to kasa gra czyz nie? moj sklad na next sezon :
Pudzian
Lepper Bruce Lee +2 bojownikow alkaidy
CR90 milionów gago zidane + ktos za 90-100mln
SonGoKu Laporta
trener :Gmoch"
hehe rozwaliło mnie to
0
jak zwykle nie przyjęli do siebie że patrzymy na nich z góry...
0
Nie wiem czy będzie to poprawne gramatycznie (jak coś to poprawcie)
Madrid carbon Barca es campeon!
0
kurcze,nie wiem ale strasznie się boje tego meczu.Ale...
na zawsze z Barcą, na dobre i złe.VeB!
0
Brawo dla Realu!
0
właśnie powinna chociaż być wstążka ... to jest Polska strona i jesteśmy Polakami.W tej chwili piłka jest mało ważna,bo co może być ważniejsze niż taka tragedia.