0

Prawda jest taka że Argentyna ma 5 dobrych graczy (Di Maria,Messi,Higuain,Masche i Aguero) reszta jest słaba i dlatego Albicelestes nie odnoszą sukcesów.Obrony i pomocy praktycznie nie ma,bramkarz gra tak że chyba ja bym lepiej bronił.Ciężko będzie im o sukcesy z takąj kadrą.A gdadnie o tym że Agrentyna ma dobrą pake jest mocno przesadzone!

0

Teraz wszyscy piszecie że szkoda że Eto'o odszedł! a kiedy miał przyjść Ibra to pisaliście że Sammy jest nieskuteczny,że ma słaby drybling i że Zlatan lepszy! jesteście hipokrytami! Nagle każdy z was żałuje że Eto'o odszedł,a jak pisałem wtedy że to najlepszy napastnik dla Barcy to mnie wyśmiewaliście

0

Porque?

0

A gdzie są ikonki z pucharami które wygraliśmy? na poprzedniej stronie to było i myśle że tutaj też fajnie by to wygądało

0

Lepiej niech zostanie w Arsenalu,moim zdaniem powinni dać szanse wychowankowie np Oierowi lub Mino

0

Aha i jedno! W 1 połowie pod koniec wyszliśmy z dobrze zapowiadającą się kontrą a sędzia przerwał akcje i gwizdnął na przerwe...ale oczywiście wg. Józefa z Madrytu patrona autobusów i barbarzyńców z lasu (Pepe) Barca zawsze jest wspierana przez sędziów i tylko dlatego wygrywa

0

sędzia z Madrytu... aż cud że udało się zremisować

0

Nie wiem jak inni ale ja uważam że Villa specjalnie sie nie starał żeby nie pogrążyć swojego byłego klubu.Zwykle David jest aktywny,nawet jesli nie gra dobrze.W tamtym sezonie grał z nietoperzami tak samo,na alibi!

0

Fatalna gra Barcy! powinno być 11-0 a tu tylko 8-0:((( wstyd na całą Europe!

VeB!

0

Był rozgoryczony! no i trudno sie nie dziwić bo takich jaj dawno nie było.Cały mecz siedzieliśmy na nich a oni nagle strzelają gola "z dupy" jak to się popularnie mówi.Milan zasługiwał na lanie! Pep MA RACJE!

0

Jest w ogóle admin na tej stronie?! przekleństwa,wyzwiska i żenujące komentarze sezonowców.Dla takich ludzi nie ma miejsca w cywilizowanym świecie.Na drzewo banany prostować polaczki!

0

Death11

pierwsze pytanie to :co ty robisz na tej stronie?!

druga sprawa to nie nazywaj się kibicem Barcy sezonowcu!

0

Piękne słowa o Guardioli.Eric rey!

0

Hagie

A jak myśslisz czyje dzieci tam będą grać jak nie z Polski i innych wschodnich krajów?!

0

Mnie już chyba nie przyjmą,więc musze się wziąć do roboty żeby moi potomkowie grali dla Barcy

A tak poważnie ,to w tej szkółce znając Polske będą dzieci najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi w naszej piłce,biznesie itd a ci którzy rzeczywiście mają talent to będą dalej grać w swoich małych klubach

0

cf4

Ja gram na bramce w seniorach w A-klasie i też kocham Barce więc może Pep zadzwoni do mnie jak VV skończy kariere.Mam dopiero 20 lat więc jestem perspektywicznym graczem i mógłbym być przez długie lata nr '1'

0

: lliiss666

Idź chłopie na kółko plastyczne do Gmocha i Engela,bo masz takie pojęcie o piłce jak oni.pfff Villa to najlepszy strzelec Hiszpanii a ty pieprzysz że zepsułby akcje 1 na 1,taki snajper jak Villa to trafia takie akcje z zamkniętymi oczami.Bravo Franek,bravo Thiago,bravo MESSIasz i bravo VV! może się sprawdzi moje 7-0:P

0

m_o_z

zgadzam się poniekąd z Tobą,ale... moim zdaniem VV tylko raz źle wyszedł do dośrodkowania.Sytuacja z Maschem nie była błędem gdyż on krzyczał "moja" i wyszedł ale Mascherano nie jest jeszcze zgrany z VV i nie wie że normalnie Pique albo Puyi przepuszczają piłke i nasz bramkarz ją wybija.

0

Dobrze byłoby wygrać 7-0 ale będzie ciężko:P

0

Mam jeszcze pytanie do osób kompetentnych:

a gdzie są nasi wielcy jak Bakero,Skorża i Michał "Guardiola" Probierz?

0

jimmyjazz

To nie jest fota z tego roku.Bo jak widać jest na niej "tłumacz" a w tym roku go tam nie ma:)

0

hanc

Zawsze pisze to samo co właśnie Ty napisałeś:) a tutaj i tak każdy "najbardziej z realu szanuje Ikera" pfff

puta Kasia visca Barca!

0

Na lajcie wygramy grupe

0

sprzedać Keite i Affelaya i kupić Ebiego,Jacka Krzynówka,Maćka Żurawskiego potem jeszcze dorzuć z 30mln i kupić Grześka Rasiaka w pakiecie z Tomkiem 100metrów Kuszczakiem.WIem że drogo ale nam się to opłaci,bo nie będą oni psuli atmosfery że nie grają a ponadto byli oni gwiazdami w swoich kubach więc młodzi zawodnicy jak Cesc,Thiago i Messi mogą się sporo nauczyć od starych wyjadaczy

0

nsslook

Mówienie prawdy jak to robi Xavi nie jest niczym złym!Real gra chamsko i nie sportowo.A gadanie Casillasa że UEFA i Barca oszukują jest po prostu pomawianiem i oszczerstwem! nie łącz tych dwóch spraw!

0

mucha19945

Dobrze mówisz,ale niektórym dupolizom tego nie wytłumaczysz tylko oni dalej będą mówić że go szanują itd

0

Casillas to chłopiec na posyłki Mourinho.Nie zrobiłby tego gdyby nie fakt że nie ma repry bez graczy Barcy.Nie szanuje go od czasu jego wypowiedzi po GD w tamtym sezonie

0

Borat xD

0

Robertfrbdg

190 ma Busquets a zobacz jak przy nim wygląda...

0

Szanować Casillasa? a za co? któryś raz obraza Barce ze sa aktorami i panienkami.W dodatku kiedys powiedzial ze Barcy pomagaja sedziowie i ze kazdy widzial "jak bylo".Poza tym robi to co mu każe MOUrarz i zapomina o zdrowym rozsądku.I za co go szanowac? za głupote?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?