lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MikeBajson mógł grać za darmo i byłoby po problemie. Laporta sam powiedział że liczył na to że Messi będzie grał za darmo
0
@Bagsik88 chyba jednak mam, bo jestem oficerem WP
1
@pawelfcb22 wystarczy nie nadużywać używek. Wtedy nikt nie będzie skakał jak pewni raperzy z okien, ani nikt nie będzie sobie wkręcał że jest w sytuacji bez wyjścia. Ozdoba sam wiedział dokąd idzie, brał za to nawet siano. Musiał się liczyć z tym że będzie hejtowany, bo tak wygląda dorosłe życie. Nikt się tu nie pieści
11
Tak był zdruzgotany że doił klub jak pijawka bez opamiętania. A na koniec zamiast grać za darmo jak Kuba w Wiśle kazał sobie płacić gruby hajs. Niech mu się wiedzie w PSG, szacun za osiągnięcia w Bracy, ale żaden piłkarz nie stoi ponad klubem
11
@FCB24 najlepszy Ronaldo nigdy nie zbliżył się do poziomu najlepszego Messiego
0
@Bagsik88 rząd poważnego państwa nie zajmuje się pierdołami tylko rządzeniem, polityką zagraniczną, obronnością i sprawami finansowymi. Reszta leży w gestii lokalnych władz albo prywatnych podmiotów. Nie wiem czy napisałeś to na poważnie czy dla żartu. Mam nadzieję że to był żart, inaczej trzeba cie pozbawić praw wyborczych bo nie masz wiedzy politycznej
0
@Veysel Rijkaard? Chyba Guardiola albo Enrique
0
@Bagsik88 co wniósł orlik do twojego życia poza zmianą podłoża po którym biegasz? NIC. Nie wprowadzono żadnych reform. Tusk w 2007r miał najlepszy program ale gdy doszedł do władzy robił wszystko na odwrót
0
@TheNekro94 ty jesteś jakimś dzieciakiem i chyba nie pamiętasz dorosłego życia za czasów PO kiedy ludzie zarabiali po 5zł/h. Chyba nie jesteś świadomy co piszesz! Po zmianie w Afganistanie rannymi żołnierzami nikt się nie zajmował, zdrowi koledzy musieli pomóc. MON miał to w dupie. Już o innych aferach nie ma co się rozpisywać. PIS ma wiele na sumieniu ale trzeba być skrajnie nieświadomym żeby mówić że za PO coś było dobre. Państwo było jeszcze bardziej teoretyczne niż dziś
3
Dembele na ławe za ten cyrk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Graczdari91 TER STEJGEN, STEJKI XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
hehe najśmieszniejsze jest to że Katalończyków w Hiszpanii nazywa się Polakami xD
11
Właśnie o taką Barcelone nic nie robiłem. Mamy zmartwychwstanie przed Wielkanocą xD
12
Porażka 1 golem będzie sukcesem
3
@Plmyszynski gdyby twoja teoria była słuszna to ktoś taki jak Boruc czy Fabiański nie zrobiliby kariery na poziomie europejskim. Ter Stegen wg mnie był gorszy niż Bravo a wielu tu twierdziło że będzie dobry do 2030r. Z Bayernem puścił gola w środek bramki. Niech idzie z Bogiem
3
Oby, lepiej wziąć małolata z juniorów za żury, niż płacić góre siana słabemu 30letniemu bramkarzowi
0
Przygoda z LE skończy się po pierwszym meczu
2
@ostry22 problem w tym że Guardiola miał następców, a Xavi nie ma nikogo
0
@Lucassito chcieć a móc to różnica. Barcelona żeby mogła musi zacząć sprzedawać
0
Ter Stegen był za Bayernem w tym meczu. 2gi gol to nieporozumienie
0
Barca wygląda jakby była zespołem z 2 ligi na tle Bayernu. Wstyd i hańba. O ile to możliwe trzeba wrócić do gry wysokim pressingiem
0
Barca wyglądała jakby grała w C klasie a nie Lidze Mistrzów
0
@Lucassito a twoim zdaniem z czego miał im płacić?
0
Moim zdaniem prędko na sensowny poziom Barca nie wróci. Nie ma kim grać, a jak widać w akademii tak samo jak w portfelu biednie
0
Barcelona gra na poziomie Wisły Kraków. Coś takiego jak wysoki pressing nie istnieje, to co poprzednie zarządy zrobiły z Barcą zasługuje na kryminał
0
@XTobiX dlaczego Betis?
3
@macio_944 chyba cie Bóg opuścił. Hołownia i jego szef Kobosko są sponsorowani przez lewaków z USA. Leczcie sie. To bedzie drugi Tusk