lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech odchodzi bo z tą formą nam w niczym nie pomoże.A poza tym Pinto jest o klase od niego lepszy
0
jestem za Barcą już prawie 10 lat ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek z taką "łatwością" zdobywaliśmy punkty w tak ważnych meczach
Guardiola jest wielki! Visca el Barca!
0
po 1/8 bedzie kolejne losowanie
0
dokładnie! nie którzy raz widzieli mecz Barcy w TVP i usłyszeli że Valdes jest w Barcy bo w Realu jest Casillas i Barca też musi mieć wychowanka w Bramce.I WY OD RAZU MACIE TAKIE SAME OPINIE JAK LUDZIE Z TVP.ŚMIESZNE TJ MOIM ZDANIEM.Valdes gra bo sobie na to zasłużył wielokrotnie ratując Barce od porażki.W tym sezonie broni świetnie i mimo że ma nie wiele okazji żeby się wykazać umiejętnościami broni z wielkim spokojem i widać pewność w grze naszego portero.DO WSZYSTKICH FANÓW TVP: ZAPISZCIE SIĘ NA KÓŁKO PLASTYCZNE DO JACKA GMOCHA bo widocznie tam tylko się nadajecie!
0
REALista1991
weź chłopie spadaj z tej str.bo wdajesz się w dyskusje na tematy które ciebie w ogóle nie dotyczą
0
rubens89
skoro mówisz że Boruca nie należy skreślać to tym bardziej nie należy skreślać VV.w tym roku VV jest o klase lepszy niż Boruc czy Reina.Oglądając mecze LFC śmiem twierdzić że VV powinien być drugim portero reprezentacji.Reina w tym sezonie puścił tyle szmat i popełnił tyle błędów że myśle że trener Del Bosque powinien na kadre powoływać Valdesa.
robokochambarce
ty mówisz o Valdesie sprzed 5-ciu lat.Więc się nie wypowiadaj bo się tylko wydurniasz!
0
hanc
wreszcie sie z toba zgadzam
0
bramkarzem powinien być Valdes, a zamiast anelki Samu Eto'o
0
masq ty powinieneś sie zastanowic nad tym co piszesz bo żałosny to ty jestes ze swoimi komentarzami
0
hanc
jesteś śmieszny człowieku!nie wypowiadaj sie na temat Valdesa bo jestes jednym z tych ktorzy gdy VV cos zawali jadą mu ostro od najgorszych a jak nam dupe ratuje to go chwalisz!pamietam dobrze twoje komentarze o tym jak to Valdes jest cienki i trzeba nam Boruca!i wtedy wszyscy mnie krytykowaliście jak powiedziałem ze Valdes jest lepszy od Casillasa!boruc ze swoją otyłościa to moze co najwyzej Viviemi rekawice nosić! WEZ CHŁOPIE SIE ZASTANOW NAD SOBA BO WYCHODZI NA TO ZE JESTES DWU LICOWY!
0
w dużym stopniu mecz zawdzięczamy Valdesowi bo gdyby nie wyciągnął tych 2 akcji sam na sam mogło być nie przyjemnie:( ale na szczęście VV pokazał że nie jest słabym bramkarzem! szkoda tylko że Samu nie trafił '11' bo wtedy to byśmy już ich pewnie załamali:)Brawo Messi, brawo Eto'o...VISCA EL BARCA!!!mistrz hiszpanii 2009 trafi tam gdzie jego miejsce czyli do Barcelony
0
ja chciałbym żeby to było chelsea!nie mają teraz oszałamiającej formy i myśle że moglibyśmy ich rozbić
0
memphis ma racje! Pinto jest o klase lepszy niz Jorquera
0
memphis ma racje! Pinto jest o klase lepszy niz Jorquera
0
nikt Barcy nie bedzie miał za złe że nie wygrali z Szachtarem. Pep jest świetnym trenerem poniewaz nie obwinia nikogo za ta porazke,a co wiecej daje do zrozumienia zawodnikom ze sa mu potrzebni a to podwyższa ich morale. życze Guardioli dużo sukcesow z Barca i wygranej w sobotnich Gran Derbach
chwała Barcelonie!
0
to ze dostaja od wszystkich to nie wina sedziow tylko ich samych!nad nami nikt nie płakał jak w zeszłym roku w GD na Santiago nie było Deco,R10 i Eto'o! oni zawsze szukaja sobie wymówki!
licze na to że Barca skopie real i w tym sezonie to oni zrobią NAM szpaler a nie my im!
Visca el Barca!!!c
0
robokochambarce
zgadzam sie z twoja wypowiedzia.to nie mozliwe aby trener tak myslal bo inaczej sie nie nadaje do tego co robi
0
ja byłbym za Aguero i Cesciem.Benzema nie jest potrzebny gdyz on jest takim typem napastnika jak etoo ktory jest najlepszym Delantero swiata!
chwała BARCELONIE!!!
0
Super pomysł!!! oby tak dalej panowie
0
Smieszni sa ci ktorzy mowi ze Valdes puszcza mało bramek bo ma dobra obrone!!!obrona Barcy w tym sezonie popełnia tyle błędów ze szok.Wiec dajcie sobie siana z tego typu komentarzami ze Valdes ma czyste konto bo go obrona ratuje!
0
Thx
0
Valdes udowodnił że zasługuje na Barce i na miejsce w kadrze Hiszpanii!broni bardzo pewnie a przy tym jest bardzo skuteczny!
Grande Valdes!
0
jalmen88
zgadzam sie z tobą.
0
każdy bramkarz przy rzucie wolnym z 20m w momencie strzału przesuwa sie w strone dalszego słupka aby miec czas na reakcje.nie popełnił błędu.błąd popełnił casillas z juve bo stanął za murem i nie widział strzału! VV nie miał szans przy obu golach!więc przestańcie szukać problemów tam gdzie ich niema!!!
Grande Valdes!
0
unique
masz całkowita racje!
0
nie ma szans na rozegranie 130 meczy w sezonie!wszystkich meczy jest ok.60!tak wiec za pare lat Puyol ma szanse być pierwszy
0
Oceny sprawiedliwe,duże Benidormowi nie nastrzelaliśmy ale...odbijemy to sobie w GRAN DERBACH:D
Visca el Barca!!!
0
ronaldo gra jak @!!! messi jest THE BEST!lepszy jest od torresa
0
VV ma to czego nie mają tacy bramkarze jak casillas,boruc i cech!MA WSPANIAŁY CHWYT! takie piłki co casillas odbija Victor je łapie ze spokojem! a cech t @!
0
Boruc to może Valdesowi rękawice co najwyżej ponosić!Boruc popełnia ostatnio tyle błędów że VV tyle przez cała kariere nie poełnił