0

wygra Xavi lub Messi.chciałbym zobaczyc twarz ronaldo jak złota piłke wrecza sie komus innemu niz on:D:D:D Visca el Barca!!!

0

wszyscy sie czepiacie valdesa a tak naprawde kazdy go chwali za solidna gre od 2 sezonow!jezeli casillas powiedzaił ze valdesowi nalezy sie miejsce w kadrze to chyba nie jest slepy i widzi ze valdes z ropku na rok sie rozwija!ten kto mowi ze valdes jest słaby to chyba nie oglada meczow Barcy albo nie zna sie na bronieniu!

0

brawo z prace,genialny pomysł z tymi filmikami video.oby tak dalej.brawo panowie!pozdrawiam

0

chce zobaczyć mine cristiano ronaldo jak jak złota piłka dostaje MESSI lub XAVI

0

panowie dla mnie zidane był najlepszy na świecie

0

Moim zdaniem to Barca gra porównywalnie do tej Barcy z mistrzowskich lat gdy byliśmy najlepsi w na starym kontynencie.Wysokie zwycięstwa z wisła,atletico,sportingiem i nawet z słabym FC Basel ciesza każdego kto ma bordowo-niebieskie serce:) Jeśli bedziemy tak grać do końca sezonu to ani real ani nikt w Europie nam nie podskoczy!

VISCA EL BARCA!!!

0

dzieki za bramki! a będzie skrót???

0

To bedzie łatwe spotkanie gdyz Bilbao to juz nie ta ekipa która w kilka lat temu była 2 zespołem w lidze

0

gczoo77

Nie mam nic do boruca!Ale denerwuje mnie to że wszyscy winicie za wszystko Valdesa!

0

gczoo77

masz swojego boruca!w reprezentacji gra rzeczywiscie dobrze!takich goli to nigdy Valdes nie puszczał nawet w najgorszych momentach kariery!

0

Boruc ma taka nadwage że moze sie scigac co najwyżej z mariuszem jopem!

0

moim zdaniem to yaya jest lepszy od keity wiec nie rozumiem czemu nie gra w 1 ''11''

0

gczoo77

miejsce Cecha w Twojej klasyfikacji jest nie tyle śmieszne co głupie. pewnie wzorowałeś się ostatnim meczem z Polską, gdzie Petr faktycznie nie pokazał się z najlepszej strony, ale weź troszkę wyluzuj. klasowy bramkarz i odważę się stwierdzić, że lepszy od naszego reprezentacyjnego nr 1.

kogo nazywasz głupim???

0

gczoo77

ja nie twierdze że bramkarz w PD nie może byc wysoki!!patrząc na gre Boruca chodzi mi o to że do wielu piłek grając w hiszpanii by poprostu nie zdążył.Barca gra wysoko w obronie i gdy piłka minie naszych obrońców to od razu przy niej jest Valdes,nasz Artur popełnia ostatnio sporo błędów, do wielu piłek nie wychodzi bo wie że nie zdąży.Chyba każdy wie że szybciej zbiera sie ten niższy niz ten wyższy-o to mi chodzi

0

gczoo77

gdybyś oglądał Primera Division to wiedziałbyś co to refleks!Borucowi brak tej gibkości i szybkości która maja wszyscy portero w hiszpaniii.Cech jest słaby,słaby był w meczach ligowych,zawalił euro Czechom i popełniał błędy w meczu z Polska wiec nie mow ze jest najlepszy na świecie!Najlepszy jest Buffon który przez swoja kariere popełnił mniej błędów co Cech przez EURO 2008

0

didon11

masz racje.Boruc pasuje ale tylko na wyspy.Tam sa wazne kilogramy i wzrost.W hiszpanii natomiast ceni sie refleks.w la liga bramkarze maja góra po 185 cm,ale sa za to bardzo zwinni, skoczni i maja znakomity reflex. Dobrym tego przykładem jest nasz Victor.ogladam lige angileska i moim zdaniem Valdes jest teraz duzo lepszy od reiny i nalezy mu sie miejsce w kadrze!

0

sciah

gram na bramce i wiem ze swojego doświadczenia ze gdy napastnik wyjdzie na pełnej szybkości z bramkarzem 1 na 1 to gdy bramkarz rzuci mu sie pod nogi i nie trafi w piłke albo trafi w piłke a sedzia uzna ze przy interwencji tez faulował to jest czerwień i rzut karny.w takiej sutuacji należało zrobic jak VV z betisem czyli skrócic kąt i czekac co zrobi napastnik,głpucem jest ten kto moi ze cech przy golu kuby popełnił błąd i ze VV z betisem zawalił gola!

0

boruc zanim by sie zebrał ze swoim 93 kg to by mu 2 gole za ten czas strzelili!nie jest sztuka byc dobrym bramkarzem w słabej lidze!Valdes ma szybkosc refleks i wszystko co potrzebuje bramkarz zeby grać w la liga.nie ujmuje nic Borucowi ale nie pasuje on do ligi hiszpańskiej,bardziej pasuje do premiership.Kto uważnie śledzi La liga to wie doskonale czemu bramkarze nie maja pod 2 metry wzrostu bo by im było ciezko szybko zareagować!czemu boruc nie rozegrał swietnego meczu z Barca?Mowie wam wszsytkim,zaden bramkarz lepiej nie pasuje do Barcy niz VV!

Visca el VALDES!

0

Złotą piłkę powinien dostać Messi, Xavi lub Torres.Ja natomiast chciałbym żeby to był nasz zbawca MESSIasz:D

0

wszyscy patrzycie tylko na potknięcia naszego portero!!!patrzcie ile piłek wyciągnął i ile razy nam dupe ratował!VV jest coraz lepszy!dojrzał do gry w reprezentacji!Nazywacie Reine pewnym bramkarzem?heh popełnia tyle błędów( oglądam skróty meczów LFC) ze w koncu nawet benitez nie bedzie mogł go bronic.Valdes jest obecnie lepszy od reiny.to nie prawda ze real ma casillasa to barca musi miec Valdesa,on sobie zasłużył na miejsce w bramce swoimi interwencjami co więcej Barca jeszcze nigdy nie miała takiego talentu w bramce!VeB!!!

0

tetraz go wszyscy tu chwalicie! a po kazdym meczu gdy Barca straci bramke to wszystko zwalacie na VV i jak w jakis sposob chce go obronic to mi od idiotów lecicie!kibice...heh

0

bardzo dobry pomysł z tymi podsumowaniami!

0

pojawi sie tez skrót?

0

moim zdaniem ciezko było obronic strzał od rodriqueza,a 2 razy VV popisał sie swietna parada

0

masq

dobrze powiedziane:D

0

thx:)z checia bym obejzał skrot ze wszystkich kolejek:) brawo za pomysł

0

BARCA!!!MÓWIŁEM ŻE MESSIASZ JEST NAJLEPSZY!!!

0

mateuszf91

Jakbyś oglądał mecze Barcy w ubiegłym sezonie to przekonałbyś sie ile zawdzięcza my VV!!!Najbardziej wkurzają mnie tacy jak ty,bo oglądają 1 mecz na sezon i na podstawie tego meczu mówią kto jest dobry a kto nie!zastanów sie nad sobą chłopcze:D

0

i co?! gdyby nie VV to byśmy juz 3:0 przegrywali

0

najlepszy jest teraz MESSIasz!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?