lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak Gabi wróci to Pep bedzie miał problem kogo wystawić jako pare stoperów,Puyol kapitan-grać musi,Milito jest jednym z najlepszych na świecie w tym fachu,a Rafa Marquez wrócił do formy,jest jeszcze Pique któryn nie gra najgorzej i młokos Caceres który tez bedzie walczył o pierwsza 11
0
takie filmiki jak ten o Valdesie to mozna zrobic o kazdym bramkarzu!casillas tez w tamtym sezonie puszczał szmaty.a poza tym większość tych sytuacji to przeszłosc!jezeli ktos ocenia VV po tym filmiku to powodzenia w życiu
0
Valdes gra dobrze i powinien dostać powołanie do reprezentacji.widziałem pare meczy Asenjo i musze powiedziac ze nie jest on rewelacyjny,napewno jest gorszy od VV
0
*człowiekiem
0
Nawet prezydent jest człowiekim,każdy ma prawo się zdenerwować
0
piękny mecz:) ale bez kitu gola dla espanyolu nie powinno być.bramkarz w ''piątce'' jest nietykalny!
0
Gdyby sprowadzili Aguero to bym sie nie pogniewał:P
0
wreszcie dobra wiadomość:)Gabi gdy dojdzie do pełnej sprawności to będziemy mieć troche spokoju w obronie;)
Vamos Barca!
0
Od paru sezonów oglądam derby Barcelony i musze powiedzieć ze ''za miedzą'' mamy bardzo dobrego bramkarza,mówie o Kamenim,który talentem Valdesowi nie ustępuje i co roku to on ratuje Espanyol od porażki.W tym roku chciałbym zobaczyć grad goli (oczywiście na korzyść Barcy).Barca powinna zagrać 4-3-3 czyli jak zwylke.To ustawienie jest dobre dla widowiska bo Barca od lat gra poezje w ataku a to ustawienie pozwoli nam na swobode w ataku.
Visca el Barca! i trzymam kciuki za nasz zespół:D
0
panowie huntelaar to środkowy napastnik!mamy Sammy'ego który jest na tej pozycji najlepszy na świecie.ja na skrzydło chciałbym diego capela z sevilli a na lewą obronę cortesa z getafe,ten facet swoją grą robi wrażenie i byłby dobrym konkurenrem dla erica abidala
cracker
jeżeli myslisz ze VV to najsłabsze ogniwo w naszym zespole to...dopij wódke i idz spac bo sie tylko wydurniasz swoimi komentarzami
0
jeszcze mi przyznacie racje!
0
CyraxFallassion
krzyż na droge dla ciebie:D VV jest najlepszy
0
czarny20
masz całkowitą racje,zgadzam sie z tobą
0
jak dla mnie to casillas jest w h.. i troche gorszy od Valdesa.patrzac na mecze realu i na gre ikera to te sytuacje ktore obronil casillas to Vadles by je tez wszystkie obronil,a Valdes ma tylko czasem pecha bo trafia mu sie bardzo trudna piłka i potem wszyscy go wyklinaja.Według mnie to nie jest on ani gorszy od casillasa ani od reiny i mam nadzieje ze pan Del Bosque dostrzeże jego talent i powoła naszego portero na mecz kadry
Visca el Barca!!!
0
naderekkk
bardzo dobrze mówisz.Masz oczywiście racje i bez wątpienia trudno mieć inne zdanie niz ja ity na ten temat.pozdro
0
apropo bramkarzy to cieszcie sie ze w Barcy jest Valdes a nie ktos inny!valdes jest idealny na La Liga ma szybkość,refleks,i świetnie czyta gre.Moim zdaniem VV jest lepszy niż Casillas.wszyscy chwalą casillasa ze grał na euro jak bóg a to nie prawda.procz karnych to nic nie pokazał szczególnego.Valdes jest najlepszy w La Liga
0
fffj żeby to siegnąc to trzeba miec ze 2 metry wzrostu a Vivi ma 1,83.nie popełnił błędu.wyszedł dobrze,agresywnie,dobrze skrócił kąt...Valdes jest od ciebie lepszy wiec nie tobie go oceniac.a poza tym to popracuj troche nad pisownią bo byki strzelasz a potem ludzie sie z ciebie będą smiac:D pozrdo
0
trzeba patrzeć i widzieć panowie!za co bojan ma 6?!za zagranie 20 minut i zmarnowanie stu procentowej akcji?!spoko...
fffj ty sie tak nie spinaj bo ci żyłka pęknie i patrz na oczy jak mecz oglądasz
0
Bez kitu dla Valdesa 7!kto wystawia mu takie noty to chyba nie ma pojęcia o bronieniu!nie mial szans przy straconych golach.Gdyby zawalił to nie pokazywałby takich gestów jakie pokazał tym co stali w murze!
0
dziwi mnie to że Messi dostał tak słabą note.Dla mnie obok Iniesty to właśnie Messi był MVP meczu.Valdes też zasłużył na lepszą note.Broni na prawde dobrze i nie można mu nic zarzucić
0
kupić jego albo capela
0
Messi ma racje!maradona boi sie przyjac do wiadomosci ze Messiasz jest od niego lepszy
0
dobrym kandydatem na lewą flanke jest Diego Capel.Młody,szybki,dobry technicznie i głodny sukcesów.Mysle ze kazdy kto oglada mecze La Liga ze mna sie zgodzi ze to dobry gracz.
VeB!
0
[*] na zawsze zapamietany w naszych sercach!
Visca el Barca!
0
thx za skrót.Fachowa robota.Pozdrawiam
0
henry to henry.mimo ze jakos specjalnie nie błyszczy to zawsze lepiej go miec w składzie niz nie miec.poza tym w ostatnim sezonie strzelił 14 goli wiec jak na skrzydłowego to nie jest mało.ja byłbym za tym zeby został
0
Pique zdziadział w ManU.raz podał do valdesa tak ze ten ledwo co poradził sobie z piłka!tak sie nie zachowuje gracz który chce walczyc z Gabim i Rafa o miejsce w wyjsciowej "11"
0
Prawda jest taka ze Barca była nie skuteczna i dlatego przegrała.Bojan mogł zrobic wszystko po tym jak przejął piłke i stanął oko w oko z pawełkiem.Usprawiedliwic Barce moze jedynie zły stan krakowskiej murawy,piłka co chwile kozłowała co uniemozliwiało szybką gre z klepy.Pep musi obudzic drużyne bo jak w całym sezonie bedziemy tak grac to znow (odpukać) mistrzem bedzie real:(
0
nikt tu za nim w Barcy płakał nie bedzie
0
Milch ty tyle nie myśl bo ci żyłka pęknie:D
VeB!