0

He jak pisałem na tej str gdy odchodził r10 że nie będziemy tego żałować to mnie tu kilka osób zbeształo.Czyż nie miałem racji?

za co oni mu płacą tyle kasy? za grzanie ławy? dobrze że znaleźliśmy naiwnych żeby go kupili.Gratulacje dla Berlusconiego:P

0

Maradona znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Kiedyś powiedział że kluczowym graczem w reprezentacji Argentyny jest Mascherano

0

kuziu88

ty nic we wczesniejszej wypowiedzi nie wspomniałeś o komunikacji tylko o wyjsciu do center

0

ja wam zacytuje słowa pana Szpakowskiego:"jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma"

VV nas wiele razy uratował i należy mu się szacunek.Jest dobry i przydatny.moim zdaniem jest w 10 najlepszych na świecie

0

don raul

sądząc po twoim nicku wnioskuje ze jestes real-istą więc zadam ci pytanie: skoro VV jest taki cienki to dlaczego w gran derbach w dwóch akcjach 1 na 1 nie potrafiliście zdobyć bramek?heh

0

kuziu88

Gdybyś sie znał na bronieniu to wiedziałbyś chłopcze że przy centrze w pole karne bramkarz zawsze sie lekko wysuwa żeby przy ewentualnym strzale lepiej skrócić kąt.Każdy bramkarz tak robi,przyjrzyj sie czasem jak bedziesz oglądał jakiś mecz

0

Kahn jest idolem valdesa.W jednym z wywiadów valdes powiedział ze stara sie go naśladowac.Kahn za swoich najlepszych lat był bardzo dobry,miewał czasem wpadki ale był 3 razy wybierany najlepszym bramkarzem świata.A co do wypowiedzi Lotara to moim zdaniem obraźił Victora i powinien przeprosić.Nie za to że powiedział ze VV nie jest w 10 najlepszych ale za to ze wymienił go jako wyjątek

0

Z tym Jorquerą to był żart:D

0

*Iker.literówka:D

0

Casillasa Del Bosque wprowadził do bramki Realu i zna go lepiej niż Valdesa,Reine itd więc ma do niego zaufanie ,choć trzeba przyznać że Irek jest bardzo dobry

0

Racja miałem na myśli to samo pisząc o reprezentacji.Niech VV gra dobrze w Barcy a reszta dla nas kibiców Blaugrany nie jest ważna

0

a mi się marzą Argentyńskie skrzydła czyli Aguero i Messiasz

0

Rudix102

zapomniałeś jeszcze dodać Jorquery:P

0

kolo gdybyś przeczytał uważnie to wiedziałbyś że ja Buffona z nikim nie porównuje,chce tylko dać do zrozumienia że w lidze włoskiej gra sie inaczej i że w Barcy presja na bramkarzu jest większa niż gdziekolwiek indziej

0

PS. rozmowa o reprezentacji nie ma sensu,bo wiadomo każdy trener ma swoich liderów.Benitez też postawił na Reine a wiemy kto wygrał finał Liverpoolowi.

0

ja bym powiedział że nie znajdziemy kogoś kto poradziłby sobie z taką presją,jestem ciekaw jakby poradził sobie Buffon gdyby miał zawsze zwróconych wszystkich kibiców na siebie.

W lidze włoskiej obrona gra dużo bliżej własnej bramki przez to bramkarz ma mniej okazji do pojedynków 1 na 1 i musi tylko bronić strzały z dystansu,więc nie koniecznie ktoś z Serie A byłby dobry.

0

zgadzam sie z hancem i też bede bronił VV,błędy zdarzają się każdemu,a Valdesowi się szacunek należy bo to co zrobił dla nas w tym i tamtym sezonie zasługuje na uznanie. W zeszłym roku nasza obrona grała słabo a to że straciliśmy tylko 31 bramek ( moge sie mylić co do ilości) to zasługa VV,mogliśmy dostać baty od np Sevilli,Racingu,Valencii lub Saragossy. kto oglądał mecze lub chociaż skróty to powinien się ze mną zgodzić.Wpadki się zdarzają podkreślam że tylko w Barcy się je aż tak nagłaśnia i czasem aż wyolbrzymia

0

VV musi zostać.Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie Barcy bez Valdesa.

hanc

nie zgadzam sie z toba jeśli chodzi o potencjalnego następce VV czyli Reine.On już raz sie w Barcy nie sprawdził.Reina w tym sezonie robi więcej błędów niż VV w przeciągu kilku lat,nie jest głośno o tych klopsach tylko dlatego że jakoś go ratuje obrona,albo ma dużo szczęścia.Wiem co mówie bo oglądam regularnie mecze LFC.

W Barcelonie potrzeba gościa z mocną psychiką,bo tu patrzy się z 4-krotnym zoom'em na gre bramkarza,tu gdy bronisz dobrze jesteś wileki ale gdy zdarzy się błąd to już mówi się o twoim odejściu

VV musi zostać.amen

0

hanc

dobrze mówi,polać mu:D

pozdro

0

patryk

nie ma takiego kogoś w Barcy jak Andreas!!! mamy ale ANDRESA! poćwicz czytanie

0

kacperfanbarcy

Choćby AC milan ktory jest poważnie zainteresowany Valdesem

Ja zgadzam sie z agentem Victora.Valdes sobie na miejsce w bramce Barcy zasłużył i tyle w tym temacie

0

Jak kupować to jakiegoś znanego piłkarza np: Aguero,Ville lub ribery'ego

0

odejść powinni po sezonie:

gudjohensen,hleb i jorquera

0

caceres sie nam rozegrał.Jak wroci milito to bedzie rywalizacja

0

Niech tam Bayern drży przed Barca!

0

za wolny jest zdecydowanie! jak przyjdzie to bedzie drugim hlebem! Mamy eto'o i nikogo na szpice nam nie potrzeba!

0

ciekawie bedzie.Trafiliśmy na dobry zespół.Mamy troche pecha bo do końca LM zagramy na wyjeździe drugie mecze.nawet finał jako gość(jeśli tam dojdziemy,w co wierze) ja stawiam finał ManU-Barca

0

gczoo77

zgadzam sie z Toba w 100%

0

he nie pozwalają sie niekomu przedrzeć?! a chocby Gran derbi? a Betis? a Sporting? i mogłbym wyliczac i wyliczac .

0

Wszyscy jaracie sie tym Asenjo jakby nie wiadomo kto to był,oglądając jego mecze doszedłem do wniosku że talent to on ma ale jest takim średniakiem,a umiejętnościami może sie równać z Jose Pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?