0

Najbardziej w Guardioli podoba mi się jego skromność,nie kozaczy zbytnio jak robią to np ferguson czy mourinho.Wie co ma robić i na tym się skupia a nie bawi się w komentowanie gry innych zespołów czy to w La Liga czy CL

0

Mnie przejdą dreszcze jak nic nie wygramy:P Ale pewne jest że przynajmniej 2 trofea będą nasze:)

0

Święte słowa! za takie wypowiedzi kibice kochają piłkarzy! Grande Alves

0

Prawda jest taka że on nam tak słodzi bo się po prostu boi dostać batów tak jak Bayern.Moim zdaniem w wygramy z Chelsea a w finale będziemy mieć szanse zrewanżować się ManU za porażkę w zeszłym sezonie,gdzie moim zdaniem przegraliśmy nie słusznie bo będąc bez formy graliśmy lepiej i zabrakło nam trochę szczęścia.Teraz szczęście będzie z nami i to my zaśpiewamy campeone!

0

też myślę że rozmawiali o transferze Franck'a do Barcy.Sam Ribery powiedział że chciałby dla nas grać

0

2-0 dla Barcy

0

szejanek

Racja.Nikt nie jest jak Guardiola,który dla mnie jest obecnie najlepszym trenerem na świecie.Przyszedł z rezerw,był bez doświadczenia i potrafił okrzesać gwiazdy i naprowadzić ich na właściwą drogę.

Niech żyje Pep!

0

mówi tak bo zwyczajnie nam zazdrości! Barca rulezzz

0

Gudjohensen out! on w ogóle nie ma techniki na La Liga

0

stawiam 2-0 dla naszych

0

maciek_novy

he no w sumie racja:P

0

Ja dałbym odpocząć Messi'emu,Eto'o i Henry'emu.A w ich miejsce wprowadziłbym Bojana,Hleba i Gudjohensena

0

Maciek

też to pamiętam:P to z realem było,wtedy Patrick ostro potraktował Cesara Sancheza

0

Moim zdaniem henry'emu nic sie nie stało tylko zaczął udawać żeby nie dostać kartki,bo poWebbie nic nigdy nie wiadomo

0

fakt szans nie mają.Ciekawe na kogo trafimy w 1/2?? L'pool czy Chelsea?

0

*protestując

0

Ja na miejscu Guardioli zrobiłbym to samo.Karny był.I Pep miał racje prostesując.Webb to dla mnie nie porozumienie jeśli chodzi o sędziowanie

0

To już pewne że Lahm nie zagra?

0

ja z chęcią zobaczyłbym w finale Barce i Villarreal

0

a niech idzie!nawet do realu jeśli chce.I tak jest słaby więc nic mu nie pomoże zmiana klubu.

0

VV musi zostać w Barcy

0

hehe Tak samo jak mieli nas pokonać w pierwszym meczu:D a skończyło się 6:0......tyle że dla Barcy

0

To że zagrał w czapeczce Barcy o niczym nie świadczy.Moim zdaniem gorszy od VV.Jeśli VV nie przedłuży kontraktu to w Barcy widziałbym tylko Julio Cesara

0

Kasper Hauser

Teraz mamy 2009 rok a nie 2007! przestań żyć przeszłością chłopie

0

Zgadzam się z hoek'iem.VV pasuje do Barcy.

0

Jeśli VV odejdzie to na jego miejsce tylko Julio Cesar

0

Victor kiedyś powiedział że nie musi mieć takiego kontraktu jak Casillas.Moim zdaniem to agentowi bardziej zależy na tym kontrakcie bo gdyby takowy został podpisany to jakiś procent wpada w jego kieszeń

0

Hlebowi wyraźnie nie leży gra w Primera Division,tu trzeba być szybkim i grać szybko.Dobrym przykładem na to jak ciężko zmienić styl jest nasz Guddy któremu gra się tu o wiele trudniej niż w anglii

0

Zubizarreta znanay był bardziej z kiksów niż jakiejś cudownej gry

0

marofcb

najpierw się naucz podstawowych zasad ortografii a potem bierz się za komentowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?