lincoln25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej w Guardioli podoba mi się jego skromność,nie kozaczy zbytnio jak robią to np ferguson czy mourinho.Wie co ma robić i na tym się skupia a nie bawi się w komentowanie gry innych zespołów czy to w La Liga czy CL
0
Mnie przejdą dreszcze jak nic nie wygramy:P Ale pewne jest że przynajmniej 2 trofea będą nasze:)
0
Święte słowa! za takie wypowiedzi kibice kochają piłkarzy! Grande Alves
0
Prawda jest taka że on nam tak słodzi bo się po prostu boi dostać batów tak jak Bayern.Moim zdaniem w wygramy z Chelsea a w finale będziemy mieć szanse zrewanżować się ManU za porażkę w zeszłym sezonie,gdzie moim zdaniem przegraliśmy nie słusznie bo będąc bez formy graliśmy lepiej i zabrakło nam trochę szczęścia.Teraz szczęście będzie z nami i to my zaśpiewamy campeone!
0
też myślę że rozmawiali o transferze Franck'a do Barcy.Sam Ribery powiedział że chciałby dla nas grać
0
2-0 dla Barcy
0
szejanek
Racja.Nikt nie jest jak Guardiola,który dla mnie jest obecnie najlepszym trenerem na świecie.Przyszedł z rezerw,był bez doświadczenia i potrafił okrzesać gwiazdy i naprowadzić ich na właściwą drogę.
Niech żyje Pep!
0
mówi tak bo zwyczajnie nam zazdrości! Barca rulezzz
0
Gudjohensen out! on w ogóle nie ma techniki na La Liga
0
stawiam 2-0 dla naszych
0
maciek_novy
he no w sumie racja:P
0
Ja dałbym odpocząć Messi'emu,Eto'o i Henry'emu.A w ich miejsce wprowadziłbym Bojana,Hleba i Gudjohensena
0
Maciek
też to pamiętam:P to z realem było,wtedy Patrick ostro potraktował Cesara Sancheza
0
Moim zdaniem henry'emu nic sie nie stało tylko zaczął udawać żeby nie dostać kartki,bo poWebbie nic nigdy nie wiadomo
0
fakt szans nie mają.Ciekawe na kogo trafimy w 1/2?? L'pool czy Chelsea?
0
*protestując
0
Ja na miejscu Guardioli zrobiłbym to samo.Karny był.I Pep miał racje prostesując.Webb to dla mnie nie porozumienie jeśli chodzi o sędziowanie
0
To już pewne że Lahm nie zagra?
0
ja z chęcią zobaczyłbym w finale Barce i Villarreal
0
a niech idzie!nawet do realu jeśli chce.I tak jest słaby więc nic mu nie pomoże zmiana klubu.
0
VV musi zostać w Barcy
0
hehe Tak samo jak mieli nas pokonać w pierwszym meczu:D a skończyło się 6:0......tyle że dla Barcy
0
To że zagrał w czapeczce Barcy o niczym nie świadczy.Moim zdaniem gorszy od VV.Jeśli VV nie przedłuży kontraktu to w Barcy widziałbym tylko Julio Cesara
0
Kasper Hauser
Teraz mamy 2009 rok a nie 2007! przestań żyć przeszłością chłopie
0
Zgadzam się z hoek'iem.VV pasuje do Barcy.
0
Jeśli VV odejdzie to na jego miejsce tylko Julio Cesar
0
Victor kiedyś powiedział że nie musi mieć takiego kontraktu jak Casillas.Moim zdaniem to agentowi bardziej zależy na tym kontrakcie bo gdyby takowy został podpisany to jakiś procent wpada w jego kieszeń
0
Hlebowi wyraźnie nie leży gra w Primera Division,tu trzeba być szybkim i grać szybko.Dobrym przykładem na to jak ciężko zmienić styl jest nasz Guddy któremu gra się tu o wiele trudniej niż w anglii
0
Zubizarreta znanay był bardziej z kiksów niż jakiejś cudownej gry
0
marofcb
najpierw się naucz podstawowych zasad ortografii a potem bierz się za komentowanie