0

Nie wiem jak jest teraz ale miał opinie obiboka i kolesia, który marnuje swój talent. Ciekawe jak jest teraz? ;)

3

Czyli wg Ciebie Liverpool był w dwumeczu lepszy ale nie zasłużenie awansował?

0

Jak nie w necie to jest jeszcze coś takiego jak biblioteka - takie miejsce gdzie ludzie przychodzą wypożyczyć lub poprzeglądać książki. Polecam.

0

Widocznie już tyle zarobił, że wystarczy mu jakąś mniejsza gaża ;) nie przyjdzie za 2 mln euro na sezon ;)

1

Miazga :)

0

To idź szukać drużyny z lepszym bilansem.

0

Masz racje w Barcelonie został z głodówą pensją, ledwo na opłatę kawalerki starcza ;)

1

Co takiego zrobił? Wykonywał swoja robotę, swój obowiązek raz lepiej a raz gorzej. Taka prawda.

0

Jak już jesteśmy w takich klimatach to klasyk ;)

2

"Jeśli ktoś w to wątpi, to nie ogląda zbyt dużo piłki nożnej, biorąc pod uwagę co osiągnęliśmy w zeszłym sezonie." To tak odnośnie toku myślenia tych co tu się nieraz wypowiadają ;)

0

Arrigo Sacchi nigdy nie grał zawodowo a osiągnięcia trenerskie wręcz wybitne ;)

3

Podczas meczu BVB - Liverpool komentator stwierdził, że zawodnik się "zakałapućkał" ;)

1

Czyli szykuje się świetny komentarz ;)

2

Ach ten 2011, cóż to były za czasy... Wtedy nie było w piłce komercji reklam i kasy ;)

0

A może jakieś profeski nike ze starszych modeli? Będą w cenie połowek nowych ;). Jeśli chodzi o magisty to ordeny sam posiadam.

0

Jakaś gazeta coś napisała a wy wszystko łykacie jak pelikany i przyjmujecie za pewnik :p

0

0

Skoro tak mówisz to musi tak być :p

0

Jest archiwum wiec sobie poszukaj. Było o nich mowa w porannym przeglądzie prasy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

2

Ostatnio pojawiły się dwa ciekawe art na temat Neymara i Enrique i nie zostały przetłumaczone ;)

2

Mecz z Watfordem to tylko zasłona dymna ;)

0

Zacząć od nowa ;)

2

Obstawianie polskiej ligi to loteria ;)

0

Redakcja się obija ostatnio :p

2

A w Borussii nie jest zajechany mimo, że więcej biegają?

35

Redakcjo przetłumaczycie artykuł o Lucho?

0

Www.supersklep.pl

6

A ile jeszcze trzeba by było doliczyć podań, po których ktoś notował asystę ;)

0

Już grają jak jest zimno :p

2

Blatter/Platini: "Gianni bądź lepszym prezydentem niż my.... nie daj się złapać"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?