loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak jest teraz ale miał opinie obiboka i kolesia, który marnuje swój talent. Ciekawe jak jest teraz? ;)
3
Czyli wg Ciebie Liverpool był w dwumeczu lepszy ale nie zasłużenie awansował?
0
Jak nie w necie to jest jeszcze coś takiego jak biblioteka - takie miejsce gdzie ludzie przychodzą wypożyczyć lub poprzeglądać książki. Polecam.
0
Widocznie już tyle zarobił, że wystarczy mu jakąś mniejsza gaża ;) nie przyjdzie za 2 mln euro na sezon ;)
1
Miazga :)
0
To idź szukać drużyny z lepszym bilansem.
0
Masz racje w Barcelonie został z głodówą pensją, ledwo na opłatę kawalerki starcza ;)
1
Co takiego zrobił? Wykonywał swoja robotę, swój obowiązek raz lepiej a raz gorzej. Taka prawda.
0
Jak już jesteśmy w takich klimatach to klasyk ;)
2
"Jeśli ktoś w to wątpi, to nie ogląda zbyt dużo piłki nożnej, biorąc pod uwagę co osiągnęliśmy w zeszłym sezonie." To tak odnośnie toku myślenia tych co tu się nieraz wypowiadają ;)
0
Arrigo Sacchi nigdy nie grał zawodowo a osiągnięcia trenerskie wręcz wybitne ;)
3
Podczas meczu BVB - Liverpool komentator stwierdził, że zawodnik się "zakałapućkał" ;)
1
Czyli szykuje się świetny komentarz ;)
2
Ach ten 2011, cóż to były za czasy... Wtedy nie było w piłce komercji reklam i kasy ;)
0
A może jakieś profeski nike ze starszych modeli? Będą w cenie połowek nowych ;). Jeśli chodzi o magisty to ordeny sam posiadam.
0
Jakaś gazeta coś napisała a wy wszystko łykacie jak pelikany i przyjmujecie za pewnik :p
0
0
Skoro tak mówisz to musi tak być :p
0
Jest archiwum wiec sobie poszukaj. Było o nich mowa w porannym przeglądzie prasy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
2
Ostatnio pojawiły się dwa ciekawe art na temat Neymara i Enrique i nie zostały przetłumaczone ;)
2
Mecz z Watfordem to tylko zasłona dymna ;)
0
Zacząć od nowa ;)
2
Obstawianie polskiej ligi to loteria ;)
0
Redakcja się obija ostatnio :p
2
A w Borussii nie jest zajechany mimo, że więcej biegają?
35
Redakcjo przetłumaczycie artykuł o Lucho?
0
Www.supersklep.pl
6
A ile jeszcze trzeba by było doliczyć podań, po których ktoś notował asystę ;)
0
Już grają jak jest zimno :p
2
Blatter/Platini: "Gianni bądź lepszym prezydentem niż my.... nie daj się złapać"