loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja niebawem.
0
Która wersje wolicie?
0
Toż to jakieś hiphopolo.
1
Kup ciastka zatem ;).
0
A dlaczego nie?
3
Nie biega, nie odbiera tylko stoi i stoi. Człowieku odstaw to co palisz albo zacznij brać połowę ;). No cóż za herezje.
0
Jak parszywa to gattuso by się musiał w niej znaleźć ;)
0
Wiadomo kto skorzystalby najbardziej jeśli chodzi o internet ;)
0
W poprzednim sezonie obrońcy byli Ci sami.
4
Messigedon? ;)
2
Hehe więcej do powiedzenia to mają kibice niż jego baba :p
0
Sevilla teże ma swoje problemy. Nie stracić bramki a chłopaki z przodu coś tam ustrzelą i będzie dobrze ;)
0
A w Polsce odwrotnie ;)
4
Mam podobnie. Juz dawno nie cieszyłem się tak z bramki na 1:1 ;).
0
Jest. Może jeszcze: Ryan Giggs moja historia.
0
Autobiografia Stevena Gerarda ta z ok 2006 czy 2007 roku, znajdziesz nawet w pdf.
0
Hehe jaka spina z byle powodu ;). Ja Barce oglądałem w c+ w upc, które sobie wykupiłem i tyle ale niech nikt nie pisze bzdur, że hd z neta równa się temu z tv. Nieraz będąc u kogoś czy to za free czy wysyłając SMS oglądało się ze stream ale jakość nie była tak dobra jak z dekodera aaaa i nie mam 100 cali ;)
0
Okres promocyjny ;) po jakimś czasie wyłącza.
0
Orientuje sie ktoś co z klientami UPC?
0
No to zdrówka i wytrwałości, dobra rehab i będziesz śmigać.
1
Racja, Barca nie umie grać.
0
Łakotka szyta czy wycięta?
0
Częściowo sie zgodzę natomiast ta firma jest studnia bez dna.
0
To może Ty wyślij mi link do badań, które świadczą o tym, że Ci syryjczycy, uchodźcy czy inni imigranci ciężko i uczciwie pracują? Pokaż mi statystyki. Jak na razie z doświadczenia swojego i znajomych wiem, że ludzie ze wschodu zasiedlajacy Europe, w większości, woli się obijac i pobierać zapomoge. Także na przyszłość nie halucynuj co kto wie, co kto ma w dupie. Pytałem w jaki sposób pomagasz to od odpowiedzu uciekasz. Nie bój się robie to co uważam za właściwe, krzywdy nikomu nie robie.
0
No to proszę... w jaki sposób im pomagasz? Jeśli to praca to robisz to bezinteresownie, w imię wartości, o których tak często wspominałeś? Nie, płacą ci. Poza tym dla tych, którzy uciekają liczy się przede wszystkim pomoc materialna i oni po to właśnie uciekają ze swojego kraju. Pewnie cześć z nich zamierza uczciwie pracować ale większość? Wątpię. Widzę, że co do reszty argumentów to już milczysz. Co do newsa - tak czytałem. Klub da, jak na razie, koszulki na licytacje. Świetnie. A co indywidualnie zrobią pracownicy klubu, prezesi, dyrektorzy, piłkarze? Jak pomogą poza tym? Niewiele.
0
Skoro tak bardzo wyznajesz wartości humanitaryzmu i jesteś tak solidarny to powiedz w takim razie jak zamierzasz tym uchodzcom pomóc? Co dla nich zrobisz? Ile własnych środków jesteś w stanie poświęcić na pomoc? Ile czasu? Ile pomogą im inni którzy tak się solidaryzuja jak Ty bądź nasi piłkarze? To tylko slogany, niestety bo ani oni ani Ty poza rzucaniem takimi hasłami nic nie zrobicie. Przykład, który podałem odnosi się do tego jak funkcjonuje, niestety,w większości świat, nie tylko nasz klub ale i inne instytucje. Jak sam widzisz są głoszone pewne wartości, ideały a koniec końców człowiek robi to co robi i kierować się może nie wartościami a swoim interesem.
0
Powiedziałem Ci, żebyś dowiedział się do czego dąży islam a nie czym jest więc nie zrozumiałeś co co Ciebie napisałem. Ale i tak należą Ci się gratulacje za zerknięcie do wikipedii i wysiłek, który w to włożyłeś.
0
Ja ci ciągle powtarzam, żebyś się dowiedział na własną rękę. Ale widzę, że lenistwo ci na to nie pozwala. Tak to jest jak mamusia wszystko robi za ciebie.
0
Powiedz szczerze: co ci stoi na przeszkodzie by zgłębić trochę swą wiedzę?
0
Ty jako Polak swoje poglądy polityczne wyrobiles sobie dzięki klubowi pilkarskiemu z Hiszpanii? Gratulacje. Jak powiedziałem wcześniej wizerunek, wizerunkiem a wartości wartościami natomiast rzeczywistość bywa czymś innym. Żeby sprostować o co mi chodzi: zgodzisz się ze mną, że jedna z wartości la Masii jaka chcą wpoic piłkarzom jest uczciwość tak? Messi - oszustwa podatkowe, zapewne ktoś powie, że to jego ojciec etc. naiwny uwierzy, że nasz wirtuoz o niczym nie wiedział. I gdzie ta spójność? Takich przykładów znajdzie się więcej już odnośnie samego klubu. Uważam, że piłkarze przez taki apel wykonują polecenie klubu, który dba o swój wizerunek ale sami tych ludzi nigdy nie przyjmą, może sypna parę groszy ale pod swój własny dach? Nie ma opcji.