1

Veratti... jemu stylem chyba najbliżej do Xaviego a i piłka mu się tak klei do nogi, że ho ho ;)

0

No właśnie Ty tak możesz myśleć i nikt Ci tego nie broni tak samo jak spekulować co właśnie czynisz. Faktem jest, że to Masche jest szybszym i bardziej dynamicznym piłkarzem niż Busi, też bardzo dobrze czyta grę i się ustawia więc skoro on nie zdążył tym bardziej nie zdążyłby Sergio.

0

Myślisz, że Sergio zdążyłby kiedy straciliśmy bramkę?

0

A to uważasz, że Busi nie zostawił by takich dziur? Jak mamy piłkę to lepszy Sergio bo upłynnia grę i dyktuje tempo, rozgrywa ale bez piłki jak trzeba grać w obronie to też pewnie by nie nadążył za akcjami.

0

To samo pomyślałem po meczu. Mathieu najrowniej przez cały mecz + bramka ;)

1

Nieśmieszne...

0

Drabinka? A nie mówił czasem prowadzący o następnym losowaniu po tych meczach?

6

Właśnie.... Gdzie oni teraz są?

0

A z jakich powodów tak uważasz, statystyk? Co za nimi przemawia?

0

Ciekawe grajki tylko to, że w obecnych drużynach mają takie wyniki nie oznacza, że w Barcy będzie im szło równie dobrze. Mogą odpalić a nie muszą.

0

Hehe właśnie pierwsze co pomyślałem jak przeczytałem newsa "połamia tam tego chudzine" ;). Z drugiej strony niejeden filgranowy grajek potrafił się dostosować.

31

Trzeba być uposledzonym, żeby cieszyć się z kontuzji zawodnika drużyny, której się kibicuje. Gratulacje.

0

Cóż tacy to są właśnie "kibice" a najgorsze jest to, że z roku na rok ich liczba wzrasta. Takie czasy, że po wygranych meczach wychwalają pod niebiosa a po słabszym meczu wieszaja na kimś psy natomiast ich właśnie doświadczenie z piłką sprowadza się (w wielu przypadkach) do konsoli i tv.

0

Ja wciąż liczę na to, że niektórzy się po prostu wyglupiaja ;)

0

Ciebie też tego uczył? Kosmos chopie :)

1

A co to ma do rzeczy? Nawet jeśli Krysia ma więcej to nie będzie mu to przeszkadzać, żeby przyklęknąć i elegancko wypastować buciki :)

29

Krystyna czytaj to uważnie: na następne gran derby przywieź pastę do butów bo masz co robić z butami Mesjasza ;)

0

A Jan Paweł II?

0

Mata w formie, którą miał w Chelsea 2 sezony albo 3 temu, zjada ich na śniadanie.

0

A co powiesz o jego występach kiedy grał w podstawowym składzie Chelsea?

0

Rzemieślnicy? Przecież tam jest dużo grajkow z dobrą techniką i panowaniem nad piłką, jak chcą to potrafią grać piłką. Są agresywni natomiast rzemieślnikami ich nazwać nie można.

1

Chodzi bardziej o to, że po takim laniu imprezuja.

1

Ile razy oglądasz mecz, bądź oglądacie wraz z resztą oceniających, przed wystawieniem ocen?

1

Zawsze można zacząć grać trzema obrońcami z tyłu ;)

0

0

A zobaczyłem sobie z ciekawości po raz pierwszy ten filmik, tego typa i na pewno ostatni. Coś takiego w ogole mnie nie śmieszy, po prostu słaby humor a ten gość co to nagrywa to jakiś pajac przecież. No ale co kto lub... ;)

0

100 podan na swojej połowie i 100 na przeciwnika? Wyjaśnij, w całym meczu czy podczas akcji czy jak?

0

Chętnie poczytam więc śmiało. Jak na razie to przytoczyłes tylko kwestie wyborów personalnych. Poczekam zatem na coś bardziej "taktycznego".

0

Jakie decyzje by musiał Enrique podejmować i co robić abys mógł z przekonaniem stwierdzić, że odzyskał zmysł taktyczny ?

3

A Wy (duża część ludzi z forum) i tak większość tego co pojawia się w prasie łykacie jak pelikan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?