loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Veratti... jemu stylem chyba najbliżej do Xaviego a i piłka mu się tak klei do nogi, że ho ho ;)
0
No właśnie Ty tak możesz myśleć i nikt Ci tego nie broni tak samo jak spekulować co właśnie czynisz. Faktem jest, że to Masche jest szybszym i bardziej dynamicznym piłkarzem niż Busi, też bardzo dobrze czyta grę i się ustawia więc skoro on nie zdążył tym bardziej nie zdążyłby Sergio.
0
Myślisz, że Sergio zdążyłby kiedy straciliśmy bramkę?
0
A to uważasz, że Busi nie zostawił by takich dziur? Jak mamy piłkę to lepszy Sergio bo upłynnia grę i dyktuje tempo, rozgrywa ale bez piłki jak trzeba grać w obronie to też pewnie by nie nadążył za akcjami.
0
To samo pomyślałem po meczu. Mathieu najrowniej przez cały mecz + bramka ;)
1
Nieśmieszne...
0
Drabinka? A nie mówił czasem prowadzący o następnym losowaniu po tych meczach?
6
Właśnie.... Gdzie oni teraz są?
0
A z jakich powodów tak uważasz, statystyk? Co za nimi przemawia?
0
Ciekawe grajki tylko to, że w obecnych drużynach mają takie wyniki nie oznacza, że w Barcy będzie im szło równie dobrze. Mogą odpalić a nie muszą.
0
Hehe właśnie pierwsze co pomyślałem jak przeczytałem newsa "połamia tam tego chudzine" ;). Z drugiej strony niejeden filgranowy grajek potrafił się dostosować.
31
Trzeba być uposledzonym, żeby cieszyć się z kontuzji zawodnika drużyny, której się kibicuje. Gratulacje.
0
Cóż tacy to są właśnie "kibice" a najgorsze jest to, że z roku na rok ich liczba wzrasta. Takie czasy, że po wygranych meczach wychwalają pod niebiosa a po słabszym meczu wieszaja na kimś psy natomiast ich właśnie doświadczenie z piłką sprowadza się (w wielu przypadkach) do konsoli i tv.
0
Ja wciąż liczę na to, że niektórzy się po prostu wyglupiaja ;)
0
Ciebie też tego uczył? Kosmos chopie :)
1
A co to ma do rzeczy? Nawet jeśli Krysia ma więcej to nie będzie mu to przeszkadzać, żeby przyklęknąć i elegancko wypastować buciki :)
29
Krystyna czytaj to uważnie: na następne gran derby przywieź pastę do butów bo masz co robić z butami Mesjasza ;)
0
A Jan Paweł II?
0
Mata w formie, którą miał w Chelsea 2 sezony albo 3 temu, zjada ich na śniadanie.
0
A co powiesz o jego występach kiedy grał w podstawowym składzie Chelsea?
0
Rzemieślnicy? Przecież tam jest dużo grajkow z dobrą techniką i panowaniem nad piłką, jak chcą to potrafią grać piłką. Są agresywni natomiast rzemieślnikami ich nazwać nie można.
1
Chodzi bardziej o to, że po takim laniu imprezuja.
1
Ile razy oglądasz mecz, bądź oglądacie wraz z resztą oceniających, przed wystawieniem ocen?
1
Zawsze można zacząć grać trzema obrońcami z tyłu ;)
0
0
A zobaczyłem sobie z ciekawości po raz pierwszy ten filmik, tego typa i na pewno ostatni. Coś takiego w ogole mnie nie śmieszy, po prostu słaby humor a ten gość co to nagrywa to jakiś pajac przecież. No ale co kto lub... ;)
0
100 podan na swojej połowie i 100 na przeciwnika? Wyjaśnij, w całym meczu czy podczas akcji czy jak?
0
Chętnie poczytam więc śmiało. Jak na razie to przytoczyłes tylko kwestie wyborów personalnych. Poczekam zatem na coś bardziej "taktycznego".
0
Jakie decyzje by musiał Enrique podejmować i co robić abys mógł z przekonaniem stwierdzić, że odzyskał zmysł taktyczny ?
3
A Wy (duża część ludzi z forum) i tak większość tego co pojawia się w prasie łykacie jak pelikan.