loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie niby Messi powiedział: "albo Enrique albo ja"? Nauczcie się tłumaczyć :p
0
No przecież zdaje sobie z tego sprawe ;).
0
Man city tez dostało karę za złamanie zasad FFP i co? Zapłacili paredziesiat mln euro kary i transfery mogli robić :).
0
Luz, żartuje przeca ;) widze, że Dezertera sie słucha :).
0
Obudź sie synku.
0
Nie. To Fcabrca.com. Na pudelku nie bywam. Rozumiem, że Ty tak i stąd twoja sugestia?
0
Chopie odstaw tego pudelka ;)
1
Ciekawe czy byla by z nim gdyby grał w okręgówce. Jak uważacie?
0
Dobra. Mówisz o groźnych, bardzo dobrych sytuacjach czy nawet setkach, po których piłka powinna wpaść do siatki. Ja mówie o wszystkich stworzonych w pierwszej połowie. W sumie oddanych 9 strzałów: po 1 bramka, 1 zablokowany, 3 celne i obronione, 4 poza światło bramki. Więc zgodzisz sie, że sytuacji ogołem było wiecej niż 2?
0
Powiedziałem. Sprawdź sobie. Mam za Ciebie szukac?
0
To może sobie sprawdź jezcze raz jak to wygladało bo sytuacje były, tak jak i w drugiej połowie tyle, że nie zostąły wykorzystane.
0
Dlaczego byla słaba Twoim zdaniem?
0
jak Chelsea da w zamian Matića to może iść ;)
0
Podwyzka? A to nie jest tak, że duża część tej sumy za jego transfer (80 czy te 100 mln euro, nie wiem dokladnie) i tak zostało przelane na konto jego (badź jego taty) firmy?I czy w tej sumie za transfer nie była własnie wpisana jego gaża? _
0
Sorry z tel to było a więc munirelhadudi się zbłaźnił :p
0
Mnirelacji aha gimbus się zbłaźnił :p
30
Nie mierz wszystkich własną miarą, nie każdy musi się na****ć ;)
0
A gdzie ja napisałem, że to wina ustawienia? To, że tak ten mecz wyglądał to pewnie składowa kilku czynników, ale co ja tam wiem ;). Ktos tu na forum podał tego linka http://www.zonalmarking.net/2011/08/29/barcelona-5-0-villarreal-tactics/ i przypomniałem sobie ten mecz bo też był to chyba pierwszy taki meczy kiedy Pep wysłał taka 11stke i wygladało to o wieeeele lepiej, wręcz miazga. Barcelona wyszła 1 obroncą i cały czas utrzymywała się przy piłce a Villareal był wręcz rozbity kiedy ganiał za piłką. Fakt, słabszy przeciwnik niż psg ale wygrac w takim stylu też rzecz wielka.
1
Zgadzam się. Mecz dobry ale nie doskonały. Było kilka momentów gdzie wyglądało to wręcz kiepsko: dziury pomiędzy formacjami zarówno w ataku jak i w obronie, kilka razy niektórzy zawodnicy spóźnieni z pressingiem i psg wychodziło z akcją, troche strat też sie zdarzyło,pomyłki po ktorych psg mialo swoje szanse a do tego było wiele (jak na Barce) momentów gdzie zawodnicy wybijali piłke w trybuny (miałem wrażenie, że dawno nie widziałem takiego meczy gdzie tyle razy wybijali po autach). Najważniejsze, że wygraliśmy z dobrą drużyną i mometami psg nie wiedziało co się dzieje kiedy wymienialiśmy piłke. Pierwszy mecz z takim ustawieniem i składem więc następnymrazem będzie lepiej :)
0
Jak dla mnie to pokazuje co mogą osiągnać nieliczni ;)
0
Chyba niektórzy tu zapominają albo po prostu nie wiedza, że Ferguson przez swoje pierwsze lata w MU nie wygrał nic a drużyna grała piach. Dopiero potem przyszły sukcesy... Idioci skreslaja Lucho po kilku miesiącach... Śmiech...
0
Hmmm może coś takiego: "ciekawe co te pajace z gazet napiszą jutro o naszej pogawędce hehe"
0
Jest jakiś program w tv, który transmituje mecz hiszpanii albo argentyny?
0
Fcbarca.com coraz bliżej do pudelka :P
0
Co Ty za głupoty opowiadasz, Reus miał do nas przejść tylko Barca z niego zrezygnowała kiedy podpisali Suareza.
0
Bo dużo tych osób to kibice sukcesu, nie klubu czy drużyny. Taka przykra prawda. W dodatku pełno tu ekspertów, trenerów i znawców ;)
0
A gdzie Arek? ;)
0
W Liverpoolu też grał na skrzydle, nie był ciągle przyspawany do jednej pozycji więc nie jojcz jak.nie ogarniasz.
0
Suchy jest chłopak, widać przecież. Jak chcecie zobaczyć jak wyglada grajek ze zbędnymi kilogramami to poszukajcie zdjęć Janczyka albo iwańskiego :P
0
każdy lewy czy prawy obronca w takiej sytuacji pobiegłby zaasekurować środkowego. Gdyby bartra zachowal sie poprawnie, zastawił sie albo wybił piłke nie pisałbys teraz o zachowaniu alby. Jeszcze inaczej: gdyby Milik strzelił celnie i zdobył gola to co bys teraz pisał?