0

To chyba pomylił się ktoś kto te newsy tu pisze i wkleja ;). A Suarez trenować może więc na następny raz autor tych tekstów niech się lepiej zorientuje.

0

"Barça osiągnęła wstępne porozumienie na piśmie z zawodnikiem, jednak w przypadku Suáreza nie jest to legalne," Co za idiota pisze te wiadomości? :P

1

Świetny news, gratulacje!

0

0

Użyjwaj częściej wyobraźni chlopaku i oglądaj uważniej jak grają bo podczas meczu sztywno pozycji trzymać się nie trzeba (w wielu meczach tak było). To ofensywny pomocnik aka "10" ma przez cały mecz biegać 10/15 metrow za plecami "9"? Dobre.

0

Ale jakiej pozycji nie ma?

0

To nie może grać jako atakujący pomocnik w srodku, za plecami napastnika?

0

A taka tam mala manipulacja mediami ;)

4

Cesc - 13/22 :P

0

Nie ma za co stary, nie przepraszaj za swą naturę :P

0

Chciałbym, żeby w polskiej kadrze były takie problemy jak ma del Bosque.

0

Akurat w finale LM śmiało można mówić o szczęściu.

0

Racja ;)

0

Tylko tu chodzi o transfery, które realnie wzmocnią skład i zwiększą konkurencje na każdej pozycji. Zawodnicy, ktorych podałeś raczej tego nie uczynią.

1

8 transferów? Hahahha napewno :P

1

Czy się walczy czy się leży 20 baniek się należy :P

20

Czy Jose postawi autobus?

0

No to z kim zacznie ten presezon jak większość będzie na mundialu :P

0

W głowie nie mieści mi się, że Messi jak i cała reszta ekipy mogliby nie dać z siebie wszystkiego w tych dwóch meczach, w końcu mistrz jest w ich rękach ;). Jeśli będzie widać brak zaangażowania to osobiście im pocisne ;)

0

Obecnie zarabia 13 (co daje sume z podatkiem =18,59), będzie zarabiał 20 (+ podatek= 28,6). Więc "tylko" 10 baniek wiecej co roku a nie 15 jak wspomniałes. Chyba, że ja cos źle licze ;)

0

Skąd niby wziąłeś takie liczby?

12

20 milionów za sezon zmienne coś tam coś tam. Mam nadzieje, że dwóch następnych meczy nie przejdzie obok, zagra na 110% i pokaże, że jest wart tej kasy!

0

Ciekawe co bys powiedział gdyby kogoś z Twojej rodziny, przyjaciół spotkało to samo.

0

Popisałeś sie, naprawde.

0

Nie no bez jaj. Szacunek za to jak gra ale te aktorzenie? Takie zachowania, jak dla mnie, go skreślaja.

3

Ta, arsenal napewno go puści za 30 płacąc rok wcześniej 50 :P

0

No to gdzie ja sie myle skoro sam napisałeś, że ktoś mu pomagał? Przecież wcześniej własnie o tym wspomniałem.

2

Przecież oni sami tych książek nie napisali :P

0

O kurde ale na idiote chłopcze wyszedłes. Gratulacje :P

0

"Jeśli byłby Amerykaninem, jego numer zostałby zarezerwowany, a koszulka zawisłaby na Camp Nou" to jeśli jest hiszpanem, katalończykiem numeru nie można zarezerwować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?