loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba pomylił się ktoś kto te newsy tu pisze i wkleja ;). A Suarez trenować może więc na następny raz autor tych tekstów niech się lepiej zorientuje.
0
"Barça osiągnęła wstępne porozumienie na piśmie z zawodnikiem, jednak w przypadku Suáreza nie jest to legalne," Co za idiota pisze te wiadomości? :P
1
Świetny news, gratulacje!
0
0
Użyjwaj częściej wyobraźni chlopaku i oglądaj uważniej jak grają bo podczas meczu sztywno pozycji trzymać się nie trzeba (w wielu meczach tak było). To ofensywny pomocnik aka "10" ma przez cały mecz biegać 10/15 metrow za plecami "9"? Dobre.
0
Ale jakiej pozycji nie ma?
0
To nie może grać jako atakujący pomocnik w srodku, za plecami napastnika?
0
A taka tam mala manipulacja mediami ;)
4
Cesc - 13/22 :P
0
Nie ma za co stary, nie przepraszaj za swą naturę :P
0
Chciałbym, żeby w polskiej kadrze były takie problemy jak ma del Bosque.
0
Akurat w finale LM śmiało można mówić o szczęściu.
0
Racja ;)
0
Tylko tu chodzi o transfery, które realnie wzmocnią skład i zwiększą konkurencje na każdej pozycji. Zawodnicy, ktorych podałeś raczej tego nie uczynią.
1
8 transferów? Hahahha napewno :P
1
Czy się walczy czy się leży 20 baniek się należy :P
20
Czy Jose postawi autobus?
0
No to z kim zacznie ten presezon jak większość będzie na mundialu :P
0
W głowie nie mieści mi się, że Messi jak i cała reszta ekipy mogliby nie dać z siebie wszystkiego w tych dwóch meczach, w końcu mistrz jest w ich rękach ;). Jeśli będzie widać brak zaangażowania to osobiście im pocisne ;)
0
Obecnie zarabia 13 (co daje sume z podatkiem =18,59), będzie zarabiał 20 (+ podatek= 28,6). Więc "tylko" 10 baniek wiecej co roku a nie 15 jak wspomniałes. Chyba, że ja cos źle licze ;)
0
Skąd niby wziąłeś takie liczby?
12
20 milionów za sezon zmienne coś tam coś tam. Mam nadzieje, że dwóch następnych meczy nie przejdzie obok, zagra na 110% i pokaże, że jest wart tej kasy!
0
Ciekawe co bys powiedział gdyby kogoś z Twojej rodziny, przyjaciół spotkało to samo.
0
Popisałeś sie, naprawde.
0
Nie no bez jaj. Szacunek za to jak gra ale te aktorzenie? Takie zachowania, jak dla mnie, go skreślaja.
3
Ta, arsenal napewno go puści za 30 płacąc rok wcześniej 50 :P
0
No to gdzie ja sie myle skoro sam napisałeś, że ktoś mu pomagał? Przecież wcześniej własnie o tym wspomniałem.
2
Przecież oni sami tych książek nie napisali :P
0
O kurde ale na idiote chłopcze wyszedłes. Gratulacje :P
0
"Jeśli byłby Amerykaninem, jego numer zostałby zarezerwowany, a koszulka zawisłaby na Camp Nou" to jeśli jest hiszpanem, katalończykiem numeru nie można zarezerwować?