loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kch nie mam pojęcia, na koszulce miał napis szwagier.
0
@pt9 taki dzień po prostu czy wypalenie?
15
Potwierdzam, widziałem jak wnosił ostatnio telewizor że szwagrem.
4
@joloskyy przecież tu chodzi o wpisywanie godzin i dyżurów ile wlezie. Wykorzystują lipny system, który na to pozwala.
1
@Criss18Barca Euro to raczej tylko w lato. MŚ kto wie jeśli znów miały by być na bliskim wschodzie.
0
@MikiSmith napewno tempo gry wzrosło w porównaniu do tego co było kiedyś nawet te 15 lat temu, większa intensywność, więcej biegania, sprintów. Na mundialu jest jeszcze intensywniej bo sędziowie ponaglają grę. Jak ktoś się nie do leczył to jednak raczej nie zagra bez pozwolenia na grę. Będzie więcej urazów, to nieuniknione.
1
@Adran360 tak to można wstawać i oglądać :)
2
@fcbarcafan19 ciekawe ilu ludzi potraci nerkę na tych MŚ.
3
@macio_944 kasa, misiu, kasa.
1
@ProMILs ale manipulacja. Nieładnie.
1
@Bogan wyjazdową Hiszpanii mody już ma ;)
0
@Kazragore skoro tak wiele osób odwiedza to państwo nie musi ich wspierać :).
1
@Gaucho "no i co tam u starego?"
0
@Starrk może trochę przegiął ale przyznaj za co ta kobieta pobiera pensje? To jest żart.
1
@mmaciass jak 40 na raz to szacun dla kolegi.
0
@clyde kiedyś pełen luzu chłop a teraz jakiś taki sztywny.
2
@blakkudium taka pensja temu plackowi?
0
Komentarz usunięty
4
@draxidox ale po co pić do jedzenia? To zaburza trawienie.
1
@jacobFCB jak zaczynał to chodził po miejscach gdzie przebywali agenci, piłkarze i nawiązywał znajomości. Dziś to już cała siatka kontaktów.
1
@Zoker gdzieś na pewno będzie 13.
1
@nabial Kvara? No chyba jednak nie.
0
@Bzyczekk a kogo Messi nie przewiózł?
0
@Zoker 11 mln dla niego? Przesada.
1
@Arden ale tu już nie chodzi nawet o tych artystów. Oni są tylko pretekstem żeby mordy w komisjach trzepały siano.
1
@NeroTFP1 W książce opowiada dlaczego zrobił taką fryzurę ;)
0
@daniel32778 puchar pucharem ale najważniejsze są w tym wszystkim emocje ;)
0
@lithotripter tak, uznawane są małżeństwa zawarte za granicą natomiast na terytorium kraju związku małżeńskiego zawrzeć nie mogą. A pierwsza taka adopcja była nie tak dawno temu.
0
@Jakchcesz w Izraelu brak lewactwa i przyrost naturalny powyżej 2 ;).
0
@MOLESTA pewnie jakoś legie będą chcieli przepchnąć.