loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro a jednak karnetowicze odsprzedają bilety ;)
0
@bulo a co Ty byś zmienił po pierwszej połowie albo w 60 minucie?
1
Wslizg głupi ale Mbappe już przed kontaktem z nogami przeciwnika zaczął upadać.
0
@SelloutCrowd Thiago odszedł po kilku sezonach w pierwszej drużynie ;).
1
@MichalZZZ Albacete! Alba cete! Alba cete!!! Epicki komentarz po golu Jefte.
0
@Zelazny_Mike maglek b6, zincas forte, zestaw witamin B, ashwagandha, witamina d.
0
@esem91 Osz juch, nie zrozumiał...
0
A jak było zazwyczaj w innych finałach, czy przegrani robili szpaler zwycięskiej drużynie?
0
@tomek8756 są w c+ lepsi komentatorzy niż Laboga.
1
@hugz beznadziejny raczej nie. Trzeba pamiętać, że ma dopiero 18 lat.
4
Puchar jest nasz bo puchar nam się należy!
0
@Frimpong a chociaż kratę piwka postawili za to?
3
@Lanosss no siedzi chłop pod pantoflem ;)
0
@adi7adi8 sprawdź historie Jacka Lohrke, też trochę oszukał ;)
0
@Rastafarnianin z tego co czytałem zatrzymano kilku kiboli Polonii Bytom i ruchu ale ten tweet lepiej wygląda ;).
3
@Who_you_mam wyjdź.
0
@Chada swojski trunek wgrywa z każdym z tych.
4
@Beztroskii tak a zwiększając podatek cukrowy ludzie przestali pić słodkie napoje i jeść słodycze.
7
Ale wał, Carreras jeszcze go trzymał z dołu ręki.
2
@Bobo25 to na kogo mają głosować?
0
@draxidox trzeba namieszać dziewczynom w głowach co by bardziej na chłopów wrukwione chodziły.
2
Jeśli on w ogóle rozważa real to niech się goni.
0
@pt9 nic tylko brać jak dają ;).
1
@maroon jak już to warto by było mieć kogoś takiego jak Jap Stam a nie tego pajaca.
3
@Cryptolis oni jedyne co z korupcją zrobią to będą ja stale pielęgnować. Na każdym kroku tam tak jest.
0
@Eklerek Mareczek coś taki smutny.
2
@Pawlak1992 Siemieniec ;).
5
@Pawlak1992 Benitez, Ferguson.
0
@Roobo mógł wcisnąć to główką z linii ;)
0
@Zelazny_Mike jak najszybciej? Przecież muszą wyciągnąć jeszcze więcej hajsu.