0

@cules100pro a jednak karnetowicze odsprzedają bilety ;)

0

@bulo a co Ty byś zmienił po pierwszej połowie albo w 60 minucie?

1

Wslizg głupi ale Mbappe już przed kontaktem z nogami przeciwnika zaczął upadać.

0

@SelloutCrowd Thiago odszedł po kilku sezonach w pierwszej drużynie ;).

1

@MichalZZZ Albacete! Alba cete! Alba cete!!! Epicki komentarz po golu Jefte.

0

@Zelazny_Mike maglek b6, zincas forte, zestaw witamin B, ashwagandha, witamina d.

0

@esem91 Osz juch, nie zrozumiał...

0

A jak było zazwyczaj w innych finałach, czy przegrani robili szpaler zwycięskiej drużynie?

0

@tomek8756 są w c+ lepsi komentatorzy niż Laboga.

1

@hugz beznadziejny raczej nie. Trzeba pamiętać, że ma dopiero 18 lat.

4

Puchar jest nasz bo puchar nam się należy!

0

@Frimpong a chociaż kratę piwka postawili za to?

3

@Lanosss no siedzi chłop pod pantoflem ;)

0

@adi7adi8 sprawdź historie Jacka Lohrke, też trochę oszukał ;)

0

@Rastafarnianin z tego co czytałem zatrzymano kilku kiboli Polonii Bytom i ruchu ale ten tweet lepiej wygląda ;).

3

@Who_you_mam wyjdź.

0

@Chada swojski trunek wgrywa z każdym z tych.

4

@Beztroskii tak a zwiększając podatek cukrowy ludzie przestali pić słodkie napoje i jeść słodycze.

7

Ale wał, Carreras jeszcze go trzymał z dołu ręki.

2

@Bobo25 to na kogo mają głosować?

0

@draxidox trzeba namieszać dziewczynom w głowach co by bardziej na chłopów wrukwione chodziły.

2

Jeśli on w ogóle rozważa real to niech się goni.

0

@pt9 nic tylko brać jak dają ;).

1

@maroon jak już to warto by było mieć kogoś takiego jak Jap Stam a nie tego pajaca.

3

@Cryptolis oni jedyne co z korupcją zrobią to będą ja stale pielęgnować. Na każdym kroku tam tak jest.

0

@Eklerek Mareczek coś taki smutny.

2

@Pawlak1992 Siemieniec ;).

5

@Pawlak1992 Benitez, Ferguson.

0

@Roobo mógł wcisnąć to główką z linii ;)

0

@Zelazny_Mike jak najszybciej? Przecież muszą wyciągnąć jeszcze więcej hajsu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?