loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Może i przegraliśmy mecz ale doprowadzilismy do tego, że real na bernabeu broni wyniku 2:1 przez całą drugą połówę przeciwko osłabionej Barcelonie.
0
@MichuZ44 madrid cabron saluda El campeon!
0
No to lecimy!
1
@krissu8 żołądkowa z pieprzem.
5
@Jakchcesz spacer? Oni wzięli niemowlaka na Rysy, w takich warunkach i bez raków to trzeba mieć zdrowo nawalone w głowie.
0
@norbi77 ave. Prowadź wodzu.
0
@ArcziArtt mam to samo ;)
4
@mercurial2000 a miedź następna w kolejce ;) https://energetyka24.com/gornictwo/analizy-i-komentarze/polskie-zloza-ktorych-chce-caly-swiat-jestesmy-druga-norwegia
1
@BorzyKrzys i zapewne dla pracowników administracji ;).
3
@don'T.R.I.P.e właśnie jest winny kibicom dobrą grę, on i inni piłkarze. Gdyby nie kibice to dla kogo by grali? Jakie zarobki i życie by miał piłkarz gdyby nie ludzie, którzy to śledzą i tym żyją?
2
@tbas Guardiola kombinował z Abidalem, który był największym drewnem w drużynie i mu się udało. Może z Martinem też się uda.
1
@draxidox o Ringier Axel singer, co za niespodzianka.
0
@takisobiektos niepotrzebnie się zatrzymał, trza było biec ramię w ramię i karnego by nie było.
0
@wpwelement a dlaczego jesli ktoś wyrazi swój pogląd : "żydzi rządzą światem" to taki komentarz jest usuwany? Przecież nie ma nim obrażania, wulgaryzmów.
0
@gumaz trzeba z Polski pogonic wszystkiego media, które obrzydzają macierzyństwo i zakładanie rodziny. Wtedy dzietność się poprawi.
0
Diego zawsze w Ciebie wierzyłem ;)!
0
@Kubsoleon w tym plebiscycie tak. Dembele by wygrał bez ligi mistrzów?
0
@Kubsoleon i cóż ten Huijsen wygrał?
1
@gumaz ja nie. I znam też kogoś kto też nie.
18
@Azrik 2 czerwone i 10 meczów zawieszenia xd
0
@Zelazny_Mike bo na wsi jest kulturka, zazwyczaj ;).
0
@Lucerfi o to już pytaj tego kto zajmuje się zakupami u Ciebie.
2
Komentarz usunięty
0
Kto to chciał tego Fermina opychać?
0
Komentarz usunięty
0
@prodigy no i pudło. Cóż, nic nie dotarło widzę. Piękna projekcja. Pozdrawiam.
0
@prodigy gratulacje. Mógłbyś mieć i 10 takich papierów, nic by to nie zmieniło.
1
@Konradowskyy zespół, oczywiście zależy jaki i jacy goście mają być ;)
0
@malicinho zależy jak rozległe uszkodzenie. Może być miesiąc, może być i 9.
0
@prodigy jak masz taką potrzebę to się zapisuj, zdobywaj wiedzę, lepiej późno niż wcale.