8

Może i przegraliśmy mecz ale doprowadzilismy do tego, że real na bernabeu broni wyniku 2:1 przez całą drugą połówę przeciwko osłabionej Barcelonie.

0

@MichuZ44 madrid cabron saluda El campeon!

0

No to lecimy!

1

@krissu8 żołądkowa z pieprzem.

5

@Jakchcesz spacer? Oni wzięli niemowlaka na Rysy, w takich warunkach i bez raków to trzeba mieć zdrowo nawalone w głowie.

0

@norbi77 ave. Prowadź wodzu.

0

@ArcziArtt mam to samo ;)

1

@BorzyKrzys i zapewne dla pracowników administracji ;).

3

@don'T.R.I.P.e właśnie jest winny kibicom dobrą grę, on i inni piłkarze. Gdyby nie kibice to dla kogo by grali? Jakie zarobki i życie by miał piłkarz gdyby nie ludzie, którzy to śledzą i tym żyją?

2

@tbas Guardiola kombinował z Abidalem, który był największym drewnem w drużynie i mu się udało. Może z Martinem też się uda.

1

@draxidox o Ringier Axel singer, co za niespodzianka.

0

@takisobiektos niepotrzebnie się zatrzymał, trza było biec ramię w ramię i karnego by nie było.

0

@wpwelement a dlaczego jesli ktoś wyrazi swój pogląd : "żydzi rządzą światem" to taki komentarz jest usuwany? Przecież nie ma nim obrażania, wulgaryzmów.

0

@gumaz trzeba z Polski pogonic wszystkiego media, które obrzydzają macierzyństwo i zakładanie rodziny. Wtedy dzietność się poprawi.

0

Diego zawsze w Ciebie wierzyłem ;)!

0

@Kubsoleon w tym plebiscycie tak. Dembele by wygrał bez ligi mistrzów?

0

@Kubsoleon i cóż ten Huijsen wygrał?

1

@gumaz ja nie. I znam też kogoś kto też nie.

18

@Azrik 2 czerwone i 10 meczów zawieszenia xd

0

@Zelazny_Mike bo na wsi jest kulturka, zazwyczaj ;).

0

@Lucerfi o to już pytaj tego kto zajmuje się zakupami u Ciebie.

2

Komentarz usunięty

0

Kto to chciał tego Fermina opychać?

0

Komentarz usunięty

0

@prodigy no i pudło. Cóż, nic nie dotarło widzę. Piękna projekcja. Pozdrawiam.

0

@prodigy gratulacje. Mógłbyś mieć i 10 takich papierów, nic by to nie zmieniło.

1

@Konradowskyy zespół, oczywiście zależy jaki i jacy goście mają być ;)

0

@malicinho zależy jak rozległe uszkodzenie. Może być miesiąc, może być i 9.

0

@prodigy jak masz taką potrzebę to się zapisuj, zdobywaj wiedzę, lepiej późno niż wcale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?