7

@AmigoBlancos napewno dajemy Newcastle więcej szans niż wy Osasunie.

0

@taxky szukaj dalej w takim razie, dzwoń po szpitalach na kiedy terminy.

0

@jeonek to Fede też do zawieszenia.

0

@taxky a jakiś orto co prywatnie przyjmuje u siebie w gabinecie i może na oddział wkręcić? Z resztą z tymi terminami to trochę bzdura bo to lekarz tak naprawdę decyduje kto potrzebuje zabiegu prędzej ;).

1

@John_Doe nie potrafimy szkolić dzieci więc wyniki są jakie są.

1

@Faro znaczy się ciągle siedzą w spokoju te dzieci z rodziny? To chyba chore są.

1

@bartekvisca ja się wychowywałem kilka km dalej od Szopienic, w sąsiedniej dzielnicy, lata 90 te. Z balkonu dało się zauważyć Hutę Ferrum ;). Natomiast nie było takiego dramatu jak tam. Dla mieszkańców i dzieciaków to było normalne. Ktoś tu wspomniał o ciemnym nalociena na śniegu i aż mi się przypomniały te obrazki. To jednak nie przeszkadzało, żeby pół dnia spędzić na górce na sankach albo grając w bale ;)

1

@mmaciass no niestety, przypomniał mi się ten cytat wczoraj gdy tu zaglądnąłem do jednej z dyskusji ;)

0

@Criss18Barca są na szczęście w Polsce ludzie, którzy już od jakiegoś czasu o tym mówią, chcą zmienić sport polskich dzieci na lepsze i wiedzą jak to zrobić ;). Co ciekawe założenia podobne jak w Norwegii ;).



0

Rugby to sport dla chuliganów, w który grają dżentelmeni. Piłka nożna natomiast to sport dla dżentelmenów, w który grają chuligani.

4

@wyrek pierw muszą zamknąć wszystkie nasze kopalnie i sprzedać je za grosze.

2

Jest pozytyw: gorzej już być nie może :).

0

@Tymoon19 tylko z przodu biegali Messi, Suarez i Neymar ;)

0

@Lionel_Messi10 retro dresy.

3

@Zbyszard LOTR.

0

@Gall nie. Na ostatnim byłem niecałe 2 lata temu w czerwcu.

1

@ranger3120 Drogówka.

0

@bartulek98 z 2 tyg temu na Seville zaczynały się od 150 euro, dziś prawie 300.

0

@gumaz a tymczasem na wsi cyk wesela na 200+ osób :).

0

@michal1899 dostał podwyżkę i elo.

8

@damianex10 no właśnie nie ma w tym nic niesamowitego chyba, że ktoś jest przewrażliwiony.

0

@marcin62 zagubiony w przestrzeni, Bernal czekał na piłkę a nie był nawet za nim tylko z boku.

1

@reloaded nieco bliżej niż galeria jest też Lidl.

0

@Hellrider ano właśnie ;)

3

@draxidox wszystko niemal robione w Chinach a urządzenie do gazowania w Izraelu ;)

14

@directedbyfcb no pomógł mu zrozumieć, że jest lepszym piłkarzem niż Brahim ;)

0

@Karol145 nie no najcięższa jednak będzie włoska dla napastnika ;)

0

@cules100pro a jednak karnetowicze odsprzedają bilety ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?