loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AmigoBlancos napewno dajemy Newcastle więcej szans niż wy Osasunie.
1
@mmaciass https://www.filmweb.pl/film/Hook-1991-1220
1
@Adran360 https://www.salon24.pl/newsroom/1490001,norweski-fenomen-czego-nie-maja-polskie-dzieci-a-norweskie-maja-od-urodzenia. Tylko tyle i aż tyle.
0
@taxky szukaj dalej w takim razie, dzwoń po szpitalach na kiedy terminy.
0
@jeonek to Fede też do zawieszenia.
0
@taxky a jakiś orto co prywatnie przyjmuje u siebie w gabinecie i może na oddział wkręcić? Z resztą z tymi terminami to trochę bzdura bo to lekarz tak naprawdę decyduje kto potrzebuje zabiegu prędzej ;).
1
@John_Doe nie potrafimy szkolić dzieci więc wyniki są jakie są.
1
@Faro znaczy się ciągle siedzą w spokoju te dzieci z rodziny? To chyba chore są.
1
@bartekvisca ja się wychowywałem kilka km dalej od Szopienic, w sąsiedniej dzielnicy, lata 90 te. Z balkonu dało się zauważyć Hutę Ferrum ;). Natomiast nie było takiego dramatu jak tam. Dla mieszkańców i dzieciaków to było normalne. Ktoś tu wspomniał o ciemnym nalociena na śniegu i aż mi się przypomniały te obrazki. To jednak nie przeszkadzało, żeby pół dnia spędzić na górce na sankach albo grając w bale ;)
1
@mmaciass no niestety, przypomniał mi się ten cytat wczoraj gdy tu zaglądnąłem do jednej z dyskusji ;)
0
@Criss18Barca są na szczęście w Polsce ludzie, którzy już od jakiegoś czasu o tym mówią, chcą zmienić sport polskich dzieci na lepsze i wiedzą jak to zrobić ;). Co ciekawe założenia podobne jak w Norwegii ;).
0
Rugby to sport dla chuliganów, w który grają dżentelmeni. Piłka nożna natomiast to sport dla dżentelmenów, w który grają chuligani.
4
@wyrek pierw muszą zamknąć wszystkie nasze kopalnie i sprzedać je za grosze.
2
Jest pozytyw: gorzej już być nie może :).
0
@Tymoon19 tylko z przodu biegali Messi, Suarez i Neymar ;)
0
@Lionel_Messi10 retro dresy.
3
@Zbyszard LOTR.
0
@Gall nie. Na ostatnim byłem niecałe 2 lata temu w czerwcu.
1
@ranger3120 Drogówka.
0
@bartulek98 z 2 tyg temu na Seville zaczynały się od 150 euro, dziś prawie 300.
0
@gumaz a tymczasem na wsi cyk wesela na 200+ osób :).
0
@michal1899 dostał podwyżkę i elo.
8
@damianex10 no właśnie nie ma w tym nic niesamowitego chyba, że ktoś jest przewrażliwiony.
0
@marcin62 zagubiony w przestrzeni, Bernal czekał na piłkę a nie był nawet za nim tylko z boku.
1
@reloaded nieco bliżej niż galeria jest też Lidl.
0
@Hellrider ano właśnie ;)
3
@draxidox wszystko niemal robione w Chinach a urządzenie do gazowania w Izraelu ;)
14
@directedbyfcb no pomógł mu zrozumieć, że jest lepszym piłkarzem niż Brahim ;)
0
@Karol145 nie no najcięższa jednak będzie włoska dla napastnika ;)
0
@cules100pro a jednak karnetowicze odsprzedają bilety ;)