loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 dzięki, ma to sens ;)
0
Czy ktoś z Was pracuje w turystyce/biurze podróży? Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego te same wczasy/wycieczka są droższe lecąc z Polski niż np. z Berlina? Różnica ceny to nawet 25%.
0
@FranciscoZubra tzn.? Co on robi?
1
@Criss18Barca i to z odnawialnych źródeł.
0
@adamek20151 oglądałem mecze Polek. Uważam, że walecznośći i serca do gry nie można im odmówić ;)
5
@Kgorecki2500 ale wiesz zus, czynsz, pracownicy, podatki, prąd, woda, gaz. Właściciel prawie nic nie zarabia ;).
2
@betonito Rashford może Lewemu buty nosić na trening.
1
@TR3YWAY o 10:30 na wsi wstałeś? To Ty chyba z miasta albo nierób jakiś ;)
1
@RafiVeB bo to była agentka SB.
0
@sciahoo chłop pisze, że koszt personelu dziennie to 5/6 tyś i ma ok 11 pracowników, już widzę jak płaci pracowników naście koła za miesiąc ;).
1
@jotyn pomysł pewnie taty.
2
@agaFCB tak? Sprawdź kanał Kobiety bez duszy na YouTube i zobacz jak to wygląda w praktyce.
2
@Rastafarnianin swoją drogą czemu kobieta ma iść wcześniej? Z reguły mają lżejsze i mniej obciążające pracę.
2
@Kinginiesta Klany... W większości przypadków.
1
@Roobo to ta co powiedziala:"nie bójcie się imigrantów, bójcie się Polaków"?
1
@Roobo zmowa cenowa.
1
Czy to pudelek?
1
@Walpiano myślę, że Joker grany przez Nicholsona był również genialny.
0
@Ricardinio14 oglądaj wersję rozszerzone.
0
@draxidox i bardzo dobrze. Niech wprowadzają.
1
@Lanosss 6 tygodni? Mocni są.
0
@Chada a chłop się naprodukował...
0
@lithotripter jak ktoś pisze, że jest chory to powinien mieć l4, jak ma to wie do kiedy te l4. Więc pytanie normalne.
0
@Gronek zabrakło trochę dyscypliny.
0
@DanielPL znajdzie nową żonę jak i klub ;)
0
@Faro a jak można taki złożyć bez wydania $ i nie grania? Pytam bo się słabo orientuję.
2
Fermin musi tu zostać na długie lata.
0
@lajcior nie podoba mu się, że żydzi rządzą światem.
0
@HarveySpecter nie dostanie odprawy skoro sam się podał do dymisji.
0
@Kgorecki2500 będą męczarnie.