loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zelazny_Mike jak najszybciej? Przecież muszą wyciągnąć jeszcze więcej hajsu.
1
@cules100pro a ile dla Viniego za próbę ustrzelenia sędziego piłką?
0
@NeroTFP1 ok natomiast mimo to w 2025 grudniu również masz 20 dni pracy, tak samo jak w 2024 pomimo tych zmian.
0
@NeroTFP1 W grudniu 2024 były 2 niedzielę handlowe i wymiar czasu pracy również wynosił 160 godzin.
0
@BorzyKrzys a za te wolne w wigilię trzecia niedziela handlowa :).
2
@michal26 Raphinia, Lewy, Gavi i długo długo nikt.
0
@tbas no i potracimy punkty, niestety ale patrząc na ostatnie tygodnie to większości naszych piłkarzy brakuje jaj.
0
@ViscaelBarca2007 fakt natomiast mówi się, że zawodnik jest tak dobry jak jego ostatni mecz. Ma czas żeby się zrehabilitować.
7
"Iniaki Pena nabił się na nogę Viniciusa" komentarz z c+.
1
@FcPortoFan1999 tu mogli grać
1
@Criell w głowę dostał i chyba stąd ta zmiana.
0
Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma.
2
@Safrani byłeś w tym samym systemie, który jest dziś ;).
0
@FCB24 idź se pośpiewaj
1
@Safrani czasy się zmieniają, ludzie, uczniowie, nauczyciele i ich podejście, podstawa programowa też. Natomiast sam system nauczania nie, dalej jest taki, który wprowadzili ruscy jak tu wjechali lata temu. Czy wypadają na niekorzyść studia/liceum dziś a 20 czy 30 lat temu owszem, wypadają natomiast czy dziś czy kilkadziesiąt lat temu ludzie uczyli i uczą się w takim samym systemie.
0
@Olo14 fakt, co za dużo to nie zdrowo. Jest przyśpiewek trochę więcej ale sa nowe więc dopiero z czasem będzie to lepiej brzmiało.
3
@Safrani przecież system nauczania nie zmienił się od kilkudziesięciu lat a powinien, smartfon od najmłodszych lat i durne treści jest większym problemem.
0
@tbas
1
@AxelF ciekawe z tym jego programem o ludzikach bo brzmi to tak jak jeden odcinek Czarnego Lustra, w którym gość tworzył właśnie taką symulację ;).
0
@TR3YWAY miałem i będę jeszcze mieć bo nie skończyłem ;)
0
@MysticCat dni czy doby ;)?
1
@bezalkoholowy a mogło być jeszcze lepiej ;)
0
@LeszekFCB donek się oburzył za mecz na Litwie i zabronił oprawy.
0
@Criss18Barca może Prezydent by pomógł wnieść ;)
1
@MYTO w piłce zawsze jest jakaś szansa ;).
1
@gumaz a ma jakąś dyscyplinę? Robi coś? Może trzeba mu podać przykłady sportowców, którzy też pokończyli szkoły albo dalej się uczą?
2
@allien18 mody ma, był już nawet z 10 razy prany i dalej materiał dobrze wygląda.
0
@Adi123456789 dobrze, sezony odejdą ;)
3
@norbi77 nienawiść do realu tak zostałem wychowany.
1
@FCB_dimiC no niestety ale 11, która wyszła ostatnio też czuje ich nieobecność.