loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kacper1432 to są właśnie te detale.
2
Czemu te szmaciarze wygwizdują nasz hymn?
2
@FcPortoFan1999 z trybun będzie lepsze wsparcie niż na narodowym ;).
0
@kubix05 będzie pewnie głośniej niż na narodowym, to mi się podoba.
0
@kubix05 wiadomo ile biletów było dla kibiców Polski?
0
@Laminedependencia ciężko powiedzieć bo do tego inter gra niskim blokiem a my wysokim, nie robią pułapek a my robimy. Może się dostosuje a może będzie wtopa. W dodatku jest kilka statystyk, w których to Martin nad nim przeważa.
0
@PatrychoO co to za symbole i reklamy?
2
@Frimpong też pamiętam ten mecz i właśnie to jak Polacy potrafili zdominować Portugalię, która wtedy miała naprawdę mało do powiedzenia. I ta euforia po ostatnim gwizdku i duma z drużyny. Notowalismy później dobre wyniki z silnymi reprezentacjami ale takiego meczu już kadra nie zagrała.
1
@MesQueUnClub_87 dużo drewna było kiedyś natomiast znacznie więcej charakteru niż dziś.
1
@draxidox tyle, że na tego typu portalach są same artykuły obrzydzające rodzicielstwo a druga strona bycia rodzicem gdzie? Przypadek?
Natomiast nie liczyłbym na to, że ktoś z patologicznej rodziny przeczyta taki artykuł ;).
2
@Mow_mi_Douglas najbardziej samoocenę zawyża im atencja.
0
Niepotrzebny. Mamy Maldiniego.
0
@Faro średni pomysł, nie mamy innego takiego zawodnika jak Fermin.
0
@fumador ja się dziwię czemu nie został powołany najlepszy piłkarz ekstraklasy.
8
@fumador Kuba piesek platformy.
0
@BORO_12 Kounde zjazd straszny, podwoili mu pensje i zaczął grać piach.
0
@Sulimo a mieszkać? Albo się tam urodzić?
0
@urbipl no tak ale i bez wydawania dużej kasy była ekipa warta ponad miliard euro.
1
@Laminedependencia no to Mareczek jak już.
0
@DariaFCB jej napewno https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1816202268993296&id=100018106225192
4
@NeroTFP1 W 5 lat napewno już kilku z nich tu nie będzie.
1
@BorzyKrzys a nie to?
0
@KamQiX od: Zespół kont Microsoft • account-security-noreply@accountprotection.microsoft.com
0
@PanMietek przy 2 h dziennie to beda grosze w skali roku ;). Chyba wziąłbym prędzej sharpa bo jakoś nie mam zaufania do xiaomi. Ja bym dołożył do czegoś lepszego ;).
0
Nietypowe zachowanie podczas logowania
Wykryliśmy coś nietypowego w ostatnim logowaniu na koncie Microsoft to**a@gmail.com.
Szczegóły logowania
Kraj/region: Wenezuela
Adres IP: 186.94.152.73
Data: 7.03.2026 05:52 (GMT)
Platforma: Windows
Przeglądarka: Microsoft Edge
Ktoś kiedyś dostał taką wiadomość @?
1
@Eklerek znałeś się dobrze z jego starym?
2
@Bykunn wzmacniam.
0
@PanMietek sprawdź. Nawet jak będziesz tylko 1.4 to te 144 Hz będziesz miał ale max w fullhd.
0
@PanMietek w zależności jaki masz standard wyjścia (np. Hdmi 1.4, hdmi 2.0 itd) masz określone parametry rozdzielczości i odświeżania https://pl.wikipedia.org/wiki/Hdmi.
0
@PanMietek ważne jeszcze jaki masz hdmi w lapku.