0

@Kacper1432 to są właśnie te detale.

2

Czemu te szmaciarze wygwizdują nasz hymn?

2

@FcPortoFan1999 z trybun będzie lepsze wsparcie niż na narodowym ;).

0

@kubix05 będzie pewnie głośniej niż na narodowym, to mi się podoba.

0

@kubix05 wiadomo ile biletów było dla kibiców Polski?

0

@Laminedependencia ciężko powiedzieć bo do tego inter gra niskim blokiem a my wysokim, nie robią pułapek a my robimy. Może się dostosuje a może będzie wtopa. W dodatku jest kilka statystyk, w których to Martin nad nim przeważa.

0

@PatrychoO co to za symbole i reklamy?

2

@Frimpong też pamiętam ten mecz i właśnie to jak Polacy potrafili zdominować Portugalię, która wtedy miała naprawdę mało do powiedzenia. I ta euforia po ostatnim gwizdku i duma z drużyny. Notowalismy później dobre wyniki z silnymi reprezentacjami ale takiego meczu już kadra nie zagrała.

1

@MesQueUnClub_87 dużo drewna było kiedyś natomiast znacznie więcej charakteru niż dziś.

1

@draxidox tyle, że na tego typu portalach są same artykuły obrzydzające rodzicielstwo a druga strona bycia rodzicem gdzie? Przypadek?
Natomiast nie liczyłbym na to, że ktoś z patologicznej rodziny przeczyta taki artykuł ;).

2

@Mow_mi_Douglas najbardziej samoocenę zawyża im atencja.

0

Niepotrzebny. Mamy Maldiniego.

0

@Faro średni pomysł, nie mamy innego takiego zawodnika jak Fermin.

0

@fumador ja się dziwię czemu nie został powołany najlepszy piłkarz ekstraklasy.

8

@fumador Kuba piesek platformy.

0

@BORO_12 Kounde zjazd straszny, podwoili mu pensje i zaczął grać piach.

0

@Sulimo a mieszkać? Albo się tam urodzić?

0

@urbipl no tak ale i bez wydawania dużej kasy była ekipa warta ponad miliard euro.

1

@Laminedependencia no to Mareczek jak już.

4

@NeroTFP1 W 5 lat napewno już kilku z nich tu nie będzie.

1

@BorzyKrzys a nie to?

0

@KamQiX od: Zespół kont Microsoft • account-security-noreply@accountprotection.microsoft.com

0

@PanMietek przy 2 h dziennie to beda grosze w skali roku ;). Chyba wziąłbym prędzej sharpa bo jakoś nie mam zaufania do xiaomi. Ja bym dołożył do czegoś lepszego ;).

0

Nietypowe zachowanie podczas logowania
Wykryliśmy coś nietypowego w ostatnim logowaniu na koncie Microsoft to**a@gmail.com.
Szczegóły logowania
Kraj/region: Wenezuela
Adres IP: 186.94.152.73
Data: 7.03.2026 05:52 (GMT)
Platforma: Windows
Przeglądarka: Microsoft Edge

Ktoś kiedyś dostał taką wiadomość @?

1

@Eklerek znałeś się dobrze z jego starym?

2

@Bykunn wzmacniam.

0

@PanMietek sprawdź. Nawet jak będziesz tylko 1.4 to te 144 Hz będziesz miał ale max w fullhd.

0

@PanMietek w zależności jaki masz standard wyjścia (np. Hdmi 1.4, hdmi 2.0 itd) masz określone parametry rozdzielczości i odświeżania https://pl.wikipedia.org/wiki/Hdmi.

0

@PanMietek ważne jeszcze jaki masz hdmi w lapku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?