loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Konradowskyy zespół, oczywiście zależy jaki i jacy goście mają być ;)
0
@malicinho zależy jak rozległe uszkodzenie. Może być miesiąc, może być i 9.
0
@prodigy jak masz taką potrzebę to się zapisuj, zdobywaj wiedzę, lepiej późno niż wcale.
1
@Safrani bardzo ogólnie to podałeś. Zagadnienia tożsamości płciowej i orientacji psychoseksualnej również się pojawią.
1
@macio_944 taktyczny
0
Był może ktoś Was wczoraj na festiwalu Zorza w Katowicach?
0
@mkord jak cena polskiego węgla jest za duża to ktoś zaczyna go sprowadzać zza granicy...
0
@pluszek tak się oszczędza na transporcie :)
3
@Arden jak byłem ostatnio w Zakopcu to Arabki chciały przepuszczać mnie w drzwiach ;)
2
@LeszekFCB do utylizacji ;)
0
@Unikatowy obczaj sobie jeszcze tcl 75c7k w tej kasie, ogólnie chińczyki dają więcej stref podświetlania w tej samej kasie co przekłada się na dokładniejsze czernie i jasność czyli lepszy efekt hdr w grach i filmach, no i Samsung bez dolby vision. Może już są testy na hdtvpolska. Bo to nowe modele.
0
@Starrk kojarzysz może ile dopłaca Ci firma do tego pakietu?
0
A jest może jakaś statystyka o ilości akcji w polu karnym rywala nas i madrycioków? I ilości fauli na mecz?
0
@Frimpong i to jak.
0
A pamiętacie jaka murawa była na Stamford Bridge za Mourinho?
0
@HypeR mógłby grać w Narcos.
0
@marcin62 są tacy debile, którzy uważają, że sprzedawca MUSI mieć resztę wydać.
3
@Derean a co się Laboga wtedy wzniecił, jaki ten Mbap wspaniały.
0
@Faro ale żeby z lewym tak przegrać wyścig.
0
@noface też Laboga: "Carvajal miał poważna kontuzje po agresywnym wejściu Pino" czy jakoś tak ;).
0
@daniel32778 nie no jakie czerwo? Widać ewidentnie na powtórce, że się poślizgnął i nie było to zamierzone.
0
@Criss18Barca czemu bojkotują mecz?
0
@NeroTFP1 sam jedzie, sam zawiesza :)
0
@Tasde a w jaki sposób on pasożytuje?
1
@Shad0wK1ng a koszula i buty wyjściowe gdzie?
1
@Sulimo dostał chłop kilkadziesiąt lat temu ziemie za pół darmo a teraz zostanie milionerem ;).
4
@Gibbon_FCB a to jest taki mit w ogóle?
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja niebawem będę w okolicach ale nie wiem czy porwie się na Rysy ;)
1
@Who_you_mam Puyol też zaczynał na boku obrony, może Martin wystrzeli z formą ;)
1
@Karol145 idea trzymania się stołków.