1

@Konradowskyy zespół, oczywiście zależy jaki i jacy goście mają być ;)

0

@malicinho zależy jak rozległe uszkodzenie. Może być miesiąc, może być i 9.

0

@prodigy jak masz taką potrzebę to się zapisuj, zdobywaj wiedzę, lepiej późno niż wcale.

1

@Safrani bardzo ogólnie to podałeś. Zagadnienia tożsamości płciowej i orientacji psychoseksualnej również się pojawią.

1

@macio_944 taktyczny

0

Był może ktoś Was wczoraj na festiwalu Zorza w Katowicach?

0

@mkord jak cena polskiego węgla jest za duża to ktoś zaczyna go sprowadzać zza granicy...

0

@pluszek tak się oszczędza na transporcie :)

3

@Arden jak byłem ostatnio w Zakopcu to Arabki chciały przepuszczać mnie w drzwiach ;)

2

@LeszekFCB do utylizacji ;)

0

@Unikatowy obczaj sobie jeszcze tcl 75c7k w tej kasie, ogólnie chińczyki dają więcej stref podświetlania w tej samej kasie co przekłada się na dokładniejsze czernie i jasność czyli lepszy efekt hdr w grach i filmach, no i Samsung bez dolby vision. Może już są testy na hdtvpolska. Bo to nowe modele.

0

@Starrk kojarzysz może ile dopłaca Ci firma do tego pakietu?

0

A jest może jakaś statystyka o ilości akcji w polu karnym rywala nas i madrycioków? I ilości fauli na mecz?

0

@Frimpong i to jak.

0

A pamiętacie jaka murawa była na Stamford Bridge za Mourinho?

0

@HypeR mógłby grać w Narcos.

0

@marcin62 są tacy debile, którzy uważają, że sprzedawca MUSI mieć resztę wydać.

3

@Derean a co się Laboga wtedy wzniecił, jaki ten Mbap wspaniały.

0

@Faro ale żeby z lewym tak przegrać wyścig.

0

@noface też Laboga: "Carvajal miał poważna kontuzje po agresywnym wejściu Pino" czy jakoś tak ;).

0

@daniel32778 nie no jakie czerwo? Widać ewidentnie na powtórce, że się poślizgnął i nie było to zamierzone.

0

@Criss18Barca czemu bojkotują mecz?

0

@NeroTFP1 sam jedzie, sam zawiesza :)

0

@Tasde a w jaki sposób on pasożytuje?

1

@Shad0wK1ng a koszula i buty wyjściowe gdzie?

1

@Sulimo dostał chłop kilkadziesiąt lat temu ziemie za pół darmo a teraz zostanie milionerem ;).

4

@Gibbon_FCB a to jest taki mit w ogóle?

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja niebawem będę w okolicach ale nie wiem czy porwie się na Rysy ;)

1

@Who_you_mam Puyol też zaczynał na boku obrony, może Martin wystrzeli z formą ;)

1

@Karol145 idea trzymania się stołków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?