loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czaicie? Travis na niego spojrzał XD
0
@Comentateiro od lat nie było tak słabo.
2
@JoseArkadioMorales ale komu niby, Tobie? Gej jesteś czy co?
11
Wiadomo i tak, że legia to stara....
0
@patrix211 laga na Ferrana.
0
@HarveySpecter mieliśmy ogromną przewagę a Inter dużo szczęścia przy naszych akcjach, Sommer im kilka strzałów wybronił.
0
@mrmiki racja, chłop się poślizgnął.
1
6. Coś za łatwo tracimy bramki.
Co do Yamala trzeba dodać jak on się wczoraj dobrze się bawił.
0
@esem91 bo na wyjazdy jeżdżą Boixos nois a na domowe mecze mają bana.
0
@Zoker oglądając ten filmik miałem wrażenie, że chce za wszelką cenę wybielić real. Bardzo często mówi, że real mógł wygrać ale, że Barca mogła im wrzucić manite to już nie.
4
@macio_944
0
@Croocers skrzydłowy, napadzior.
0
@arfer ciekawe ilu z młodych będzie tu dalej za 5 lat?
1
Madrid cabron saluda El campeon!
0
@Lucyffffer1922 to się okaże. W każdym razie udanego wieczoru życzę i po 3 punkty!
0
@Lucyffffer1922 czyli gość może być w stanie wypełnić swoje obowiązki jak powinien czy nie bo się wzruszył?
0
@Lucyffffer1922 wspomniałeś, że płacze i stwierdzasz, że jest przerażony. To może jednak to, że płakał nie oznacza, że jest przerażony?
0
@Lucyffffer1922 łzy nie są oznaką słabości. Emocje były. To nie oznacza, że gość jest przerażony.
0
@Lucyffffer1922 gdyby był przerażony to nie dopuścili by go do meczu.
0
@bartekvisca warto nadrobić zaległości.
0
@draxidox i teraz pomnożyć to x500, ładna suma wychodzi...
1
@fart pytanie czy on jest w stanie grać lepiej na linii niż grał przed kontuzja.
0
@Kozinho. Nie przesadzaj gościu, okręgówka go czeka.
0
Myślicie, że to początek końca Ter Stegena w Barcelonie?
10
To dopiero dokument
0
@krefi10 zawsze lepiej po bieżni.
0
@MichuZ44 kiedyś w reklamie rodzinę przedstawiali jako kobietę, mężczyznę i dzieci. Dziś często w reklamie tych samych produktów pojawia się para albo para z pieskiem. Przypadek?
0
@Krzysztof1987 podbijam ;)
1
@loswariatofano żartowałem :)
1
Szkoda tego realu....