0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

1

@DonMatteo901 ja również. Pytanie co zrobiłby Braun będąc prezydentem Rzeszowa jak przyszłyby wytyczne z Warszawy?

0

@Yoshi94 nie jestem w temacie. A należały się Mentzenowi z jakiego powodu?

0

@Maciej_T konkrety, argumenty jakieś kolego dalekowzroczny?

0

@amanter Ok. Wyślą tam kilka osób. Jak coś kiedyś j***nie w ziemię jak to piszesz to ucieknie tam garstka osób. Więc co z tego będzie miała ludzkość? Wszyscy śmieszkujecie głupkowato a nikt nie podał żadnych konkretnych argumentów co z tego będziemy mieć.

0

@marcin62 a jaki pożytek ma ludzkość z tych lotów?

0

@Danchos zależy od oferty operatora, składaj wypowiedzenie umowy i zobacz co zaproponują, negocjuj ;)

1

@tobiasson92 jaka konferencja, gdzie?

1

@msmsms racja. Nie mam nic przeciw temu, że jest alko pite na Wigilii, sam co chlapne natomiast nie to jest najważniejsze przecież :).

0

@Nonameforlife a to jest już ustawa?

0

@olikwierk10 masz jeszcze Ghost of tsushima, gra roku.

0

@rado_Barca to jaka jest prawda odnośnie covid?

1

Witam. Polecicie jakiś robot odkurzając, który ogarnia sierść?

0

@DanielOOL całkiem niezłe disco.

0

@DaPi w tvn jest i była burdel mama po wyroku ;)

1

@ravjano 55xh9096 sony

0

@justfootball ustawy z 28.10.20 o noszeniu maseczek wszędzie dalej nie ma pewnie? A ludzie nawet z psem pod blokiem w masce chodzą.

1

@paweldunajecfcb teraz się wojuje informacjami ;)

0

@DaPi taktyczny.

0

@Mathew86 absolutnie, przecież wiadomo, że 10 jest najcięższa ;)

0

@barcelonaLM daj linka jakiegoś.

0

@Kluivert_P zajrzyj na audio forum, dużo różnych sprzętów polecają i coś Ci tam sensownego doradzą.

0

@svensonFCB rolada, kluski, kapusta.

1

@Encore tutaj chyba wygrywa Akinfenwa ;)

0

@tommyVERceti dorzuć do planu martwy ciąg i potem daj znać jak tam brzuch ;). To ćwiczenie powinno być w planie treningowym jak i przysiady ;). Planki też można dołożyć.

0

@Lincolm dzięki.

0

Leci gdzieś Real City w tv?

0

Witam. Czy ktoś z Was kojarzy gdzie w Katowicach lub okolicy kupię jakieś gadżety, zabawki z Brawl Stars dla 6 latka?

0

@koksik2700 młody jakoś tam zabejcowany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?