loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
1
@DonMatteo901 ja również. Pytanie co zrobiłby Braun będąc prezydentem Rzeszowa jak przyszłyby wytyczne z Warszawy?
0
@Yoshi94 nie jestem w temacie. A należały się Mentzenowi z jakiego powodu?
0
@Maciej_T konkrety, argumenty jakieś kolego dalekowzroczny?
0
@amanter Ok. Wyślą tam kilka osób. Jak coś kiedyś j***nie w ziemię jak to piszesz to ucieknie tam garstka osób. Więc co z tego będzie miała ludzkość? Wszyscy śmieszkujecie głupkowato a nikt nie podał żadnych konkretnych argumentów co z tego będziemy mieć.
0
@marcin62 a jaki pożytek ma ludzkość z tych lotów?
0
@Danchos zależy od oferty operatora, składaj wypowiedzenie umowy i zobacz co zaproponują, negocjuj ;)
1
@tobiasson92 jaka konferencja, gdzie?
1
@msmsms racja. Nie mam nic przeciw temu, że jest alko pite na Wigilii, sam co chlapne natomiast nie to jest najważniejsze przecież :).
0
@Nonameforlife a to jest już ustawa?
0
@olikwierk10 masz jeszcze Ghost of tsushima, gra roku.
0
@rado_Barca to jaka jest prawda odnośnie covid?
1
Witam. Polecicie jakiś robot odkurzając, który ogarnia sierść?
0
@DanielOOL całkiem niezłe disco.
0
@DaPi w tvn jest i była burdel mama po wyroku ;)
1
@ravjano 55xh9096 sony
0
@justfootball ustawy z 28.10.20 o noszeniu maseczek wszędzie dalej nie ma pewnie? A ludzie nawet z psem pod blokiem w masce chodzą.
1
@paweldunajecfcb teraz się wojuje informacjami ;)
0
@DaPi taktyczny.
0
@Mathew86 absolutnie, przecież wiadomo, że 10 jest najcięższa ;)
0
@barcelonaLM daj linka jakiegoś.
0
@Kluivert_P zajrzyj na audio forum, dużo różnych sprzętów polecają i coś Ci tam sensownego doradzą.
0
@svensonFCB rolada, kluski, kapusta.
1
@Encore tutaj chyba wygrywa Akinfenwa ;)
0
@tommyVERceti dorzuć do planu martwy ciąg i potem daj znać jak tam brzuch ;). To ćwiczenie powinno być w planie treningowym jak i przysiady ;). Planki też można dołożyć.
0
@Lincolm dzięki.
0
Leci gdzieś Real City w tv?
0
Witam. Czy ktoś z Was kojarzy gdzie w Katowicach lub okolicy kupię jakieś gadżety, zabawki z Brawl Stars dla 6 latka?
0
@koksik2700 młody jakoś tam zabejcowany ;)