0

Pytanie graczy: co lepsze ufc2 czy ufc3? Czym się różni sama rozgrywka?

0

Bohemian Rhapsody najlepiej w atmosie ;)

0

Ja nie mam i nigdy bym nie kupił majtkowca ;).

0

Tylu ludzi z tej strony jechało po Suarezie...

0

Jak nie napiszesz to rodzice nie pozwolą oglądać meczu?

0

Jeśli na fakturze jest wyszczegolniona karta to wszystko ok.

0

Dawno nieaktualne.

1

Zdarzało się to nie raz lepszym piłkarzom, z lepszych klubów i zdarzać się będzie.

0

Przecież takich jak ten cały magical to powinni usypiać.

0

4300 za tańsza wersję. Oczywiście, że nie jest wart tej ceny.

31

1100 zeta, z czego jakieś 600 za znaczek tommiego ;)

0

Sprawdź książkę "Co mężczyźni wiedzą o kobietach" ;).

0

Jakieś treningi może żeby tym kontuzjom zapobiegać?

2

Rozumiem, że film oglądałeś? Co w nim żałosnego?

0

S7, może s8 by się dało kupić w tej cenie.

0

A dziś kto będzie komentował mecz?

18

Nie ma to jak porównywać wypowiedzi osób, które już są w finale z wypowiedzią osoby przed rozpoczęciem turnieju. Słabo.

0

Armstrong ;).

0

W kolarstwie już jest ;)

1

No to akurat masz na pc Batmana ;) i to nawet 4 części. Zacznij od arkham asylum jak by co.

0

Dobre.

4

Batmany, uncharted.

2

Stanowski niezły cwaniak. Jak Janczyk się ogarnie i nie będzie pił to będą mieli zawodnika, jak będzie pił to będzie miał o czym pisać :p

5

Racja. Chwalił się polsat ile to nie wydał na studio, całe te zaplecze a po wczorajszym było widać ile tak naprawdę znaczą prowadzący i ich goście, do tego jeszcze Panasewicz w okularach przeciwsłonecznych i daremne analizy, żenada moim zdaniem. Oglądałem wczoraj Barce i Liverpool, szczególnie ten drugi mecz świetny a komentatorzy emocje jak by zbieranie grzybów komentowali, tragedia. Jak by tego było mało strasznie słabo słychać stadion.

0

Wiesz co tak sobie możemy pisać i nic z tego nie wyniknie. Najlepiej umów się do fizjoterapeuty i weź te badania, zdjęcia co masz. Z tego co pamiętam przy takich urazach co masz stosuję się terapie nieoperacyjną. A konkretnie co możesz a czego nie, czy usztywnic nogę czy nie powie Ci profesjonalista. Warto iść prywatnie i wydać kasę a nie czekac.

0

Robiłeś rezonans? Co Ci tam opisali? Jeśli to świeża sprawa to wiadomo, że nie możesz tego kolana forsować od razu tylko trochę musi minąć po tym jak się zerwało acl/mcl ale to też indiwidualna kwestia ile czasu. Idź do fizjo jakiegoś i Ci nakresli plan co robić dalej. Kolega zerwał więzadła to teraz biega w pół maratonach i tyra na siłce, crossfit tylko kilka miesięcy minęło zanim wrócił do sportu a nic nie rekonstruował.

0

Można a nawet trzeba ;) robic możesz wszystko to co nie boli ;).

4

Jak przyjdziesz w sobotę to powiedzą Ci, że masz przyjść w niedzielę ;)

0

0

Weź się ogarnij człowieku i nie wklejaj tu takich cymbałów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?