loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie graczy: co lepsze ufc2 czy ufc3? Czym się różni sama rozgrywka?
0
Bohemian Rhapsody najlepiej w atmosie ;)
0
Ja nie mam i nigdy bym nie kupił majtkowca ;).
0
Tylu ludzi z tej strony jechało po Suarezie...
0
Jak nie napiszesz to rodzice nie pozwolą oglądać meczu?
0
Jeśli na fakturze jest wyszczegolniona karta to wszystko ok.
0
Dawno nieaktualne.
1
Zdarzało się to nie raz lepszym piłkarzom, z lepszych klubów i zdarzać się będzie.
0
Przecież takich jak ten cały magical to powinni usypiać.
0
4300 za tańsza wersję. Oczywiście, że nie jest wart tej ceny.
31
1100 zeta, z czego jakieś 600 za znaczek tommiego ;)
0
Sprawdź książkę "Co mężczyźni wiedzą o kobietach" ;).
0
Jakieś treningi może żeby tym kontuzjom zapobiegać?
2
Rozumiem, że film oglądałeś? Co w nim żałosnego?
0
S7, może s8 by się dało kupić w tej cenie.
0
A dziś kto będzie komentował mecz?
18
Nie ma to jak porównywać wypowiedzi osób, które już są w finale z wypowiedzią osoby przed rozpoczęciem turnieju. Słabo.
0
Armstrong ;).
0
W kolarstwie już jest ;)
1
No to akurat masz na pc Batmana ;) i to nawet 4 części. Zacznij od arkham asylum jak by co.
0
Dobre.
4
Batmany, uncharted.
2
Stanowski niezły cwaniak. Jak Janczyk się ogarnie i nie będzie pił to będą mieli zawodnika, jak będzie pił to będzie miał o czym pisać :p
5
Racja. Chwalił się polsat ile to nie wydał na studio, całe te zaplecze a po wczorajszym było widać ile tak naprawdę znaczą prowadzący i ich goście, do tego jeszcze Panasewicz w okularach przeciwsłonecznych i daremne analizy, żenada moim zdaniem. Oglądałem wczoraj Barce i Liverpool, szczególnie ten drugi mecz świetny a komentatorzy emocje jak by zbieranie grzybów komentowali, tragedia. Jak by tego było mało strasznie słabo słychać stadion.
0
Wiesz co tak sobie możemy pisać i nic z tego nie wyniknie. Najlepiej umów się do fizjoterapeuty i weź te badania, zdjęcia co masz. Z tego co pamiętam przy takich urazach co masz stosuję się terapie nieoperacyjną. A konkretnie co możesz a czego nie, czy usztywnic nogę czy nie powie Ci profesjonalista. Warto iść prywatnie i wydać kasę a nie czekac.
0
Robiłeś rezonans? Co Ci tam opisali? Jeśli to świeża sprawa to wiadomo, że nie możesz tego kolana forsować od razu tylko trochę musi minąć po tym jak się zerwało acl/mcl ale to też indiwidualna kwestia ile czasu. Idź do fizjo jakiegoś i Ci nakresli plan co robić dalej. Kolega zerwał więzadła to teraz biega w pół maratonach i tyra na siłce, crossfit tylko kilka miesięcy minęło zanim wrócił do sportu a nic nie rekonstruował.
0
Można a nawet trzeba ;) robic możesz wszystko to co nie boli ;).
4
Jak przyjdziesz w sobotę to powiedzą Ci, że masz przyjść w niedzielę ;)
0
Coś z tych http://www.rtvmax.pl/Sklep/TX-77EZ1000E,2,0,1237,15033.htm https://m.ceneo.pl/55410718, ewentualnie jakąś Mante :p
0
Weź się ogarnij człowieku i nie wklejaj tu takich cymbałów.