0

Zawsze można wybrać wersję 64gb za jedyne 5500, 00 zł ;)

1

Zgadza się, trzeba poprawić jeszcze wiele zarówno w ofenzywie jak i defenzywie ;)

1

Do fizjo idź. Jakie to wiezadło? Bo, niestety, tylko poboczne się zrasta. Jakie badanie robiłeś?

0

Była kiedyś w xfactor ;).

0

Nie chodzić spać o 18 :p

0

Ten program jest źle skonstruowany. Kasę dostają również ci, których stać na wiele ;)

2

"Życie nie polega tylko na chodzeniu do pracy i siedzeniu w domu" i napisała to osoba, która poza nauką na tą chwilę nie ma żadnych innych obowiązków. Powodzenia

0

Ostrawa? Albo wynająć jakiś domek nad jeziorem, obok ognisko i takie tam? ;)

0

Jak kolega wyżej polecam Acera na nowym procku z ssd. Mam w nieco innej konfiguracji (128 ssd + 1tb) od grudnia i działa bardzo dobrze. Do takich zastosowań będzie miała aż nadto, ewentualnie nawet wersja 4gb mamie wystarczy. Minus taki, że matryca ma słabe kąty widzenia.

1

Może po prostu przestań się cały dzień opi******ć, do tego wstań wcześniej rano, do tego przed snem magnez z b6 i cynk.

0

Tak, można było bo akurat w tym meczu Pep po raz pierwszy wystawił Leo na środku ataku jako fałszywą 9, Leo zaczął na prawym skrzydle a po kilkunastu minutach zmienił się z Eto. Zaskoczenie też tu zrobiło swoje bo Real cały mecz nie wiedział jak na to zareagować. A czy takie granie jest proste? No raczej nie ;). Cruyff kiedy powiedział: "Granie w piłkę jest bardzo proste, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz, jaka istnieje"

0

Futbol od A do Z.

0

Jeśli chodzi Ci o panoramę to tak, da się.

1

Nie jesteś w ekipie to nie dostaniesz flagi :p

3

Narcos a potem El Chapo ;).

0

Komentarz usunięty

19

Tak, liga i puchar to żart, w pierwszym sezonie miał wygrać sześć pucharów. Valverde to przegryw, zwolnić go.

0

Szału nie ma ale napewno lepsze niż to

;)

7

Jaki "nołlajf".

0

Mam w UPC. Od 80.

1

Ja nic nie przedłużałem i mam. Wiele osób również.

1

Do końca roku są za free w wielu przypadkach.

0

Znów więzadła tylko jakie?

1

Raczej jakoś niż jakość.

0

Info od konsultanta UPC. Dzwonił dziś i proponował na rok umowę za 30 zł. Mówił, że do końca listopada będzie bezpłatnie tak szczegółowo już. Nie wiem jak to jest uzależnione od posiadanych pakietów. Mam c+ mniejszy, element.

0

Do końca roku jest free. Potem 30 zł.

1

Jeśli ktoś uważa, że jego największymi zaletami jest harówka i destrukcja to naprawdę nie zna się na piłce.

3

Lepiej się porządnie wyleczyć niż stosować taki sprzęt ;).

2

Tyle, że takie liczby nie oddają wszystkiego. Messi starał się zagrywać często do przodu a Dembele w poprzek albo do tyłu ;).

0

Nie jest taniej. A ludzie wolą wziąć samochód w leasing niż zapłacić więcej podatku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?