loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze można wybrać wersję 64gb za jedyne 5500, 00 zł ;)
1
Zgadza się, trzeba poprawić jeszcze wiele zarówno w ofenzywie jak i defenzywie ;)
1
Do fizjo idź. Jakie to wiezadło? Bo, niestety, tylko poboczne się zrasta. Jakie badanie robiłeś?
0
Była kiedyś w xfactor ;).
0
Nie chodzić spać o 18 :p
0
Ten program jest źle skonstruowany. Kasę dostają również ci, których stać na wiele ;)
2
"Życie nie polega tylko na chodzeniu do pracy i siedzeniu w domu" i napisała to osoba, która poza nauką na tą chwilę nie ma żadnych innych obowiązków. Powodzenia
0
Ostrawa? Albo wynająć jakiś domek nad jeziorem, obok ognisko i takie tam? ;)
0
Jak kolega wyżej polecam Acera na nowym procku z ssd. Mam w nieco innej konfiguracji (128 ssd + 1tb) od grudnia i działa bardzo dobrze. Do takich zastosowań będzie miała aż nadto, ewentualnie nawet wersja 4gb mamie wystarczy. Minus taki, że matryca ma słabe kąty widzenia.
1
Może po prostu przestań się cały dzień opi******ć, do tego wstań wcześniej rano, do tego przed snem magnez z b6 i cynk.
0
Tak, można było bo akurat w tym meczu Pep po raz pierwszy wystawił Leo na środku ataku jako fałszywą 9, Leo zaczął na prawym skrzydle a po kilkunastu minutach zmienił się z Eto. Zaskoczenie też tu zrobiło swoje bo Real cały mecz nie wiedział jak na to zareagować. A czy takie granie jest proste? No raczej nie ;). Cruyff kiedy powiedział: "Granie w piłkę jest bardzo proste, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz, jaka istnieje"
0
Futbol od A do Z.
0
Jeśli chodzi Ci o panoramę to tak, da się.
1
Nie jesteś w ekipie to nie dostaniesz flagi :p
3
Narcos a potem El Chapo ;).
0
Komentarz usunięty
19
Tak, liga i puchar to żart, w pierwszym sezonie miał wygrać sześć pucharów. Valverde to przegryw, zwolnić go.
0
Szału nie ma ale napewno lepsze niż to
7
Jaki "nołlajf".
0
Mam w UPC. Od 80.
1
Ja nic nie przedłużałem i mam. Wiele osób również.
1
Do końca roku są za free w wielu przypadkach.
0
Znów więzadła tylko jakie?
1
Raczej jakoś niż jakość.
0
Info od konsultanta UPC. Dzwonił dziś i proponował na rok umowę za 30 zł. Mówił, że do końca listopada będzie bezpłatnie tak szczegółowo już. Nie wiem jak to jest uzależnione od posiadanych pakietów. Mam c+ mniejszy, element.
0
Do końca roku jest free. Potem 30 zł.
1
Jeśli ktoś uważa, że jego największymi zaletami jest harówka i destrukcja to naprawdę nie zna się na piłce.
3
Lepiej się porządnie wyleczyć niż stosować taki sprzęt ;).
2
Tyle, że takie liczby nie oddają wszystkiego. Messi starał się zagrywać często do przodu a Dembele w poprzek albo do tyłu ;).
0
Nie jest taniej. A ludzie wolą wziąć samochód w leasing niż zapłacić więcej podatku ;)