loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na temat katastrofy Man United jest i film fabularny.
1
https://m.ceneo.pl/47115207 tu masz dobry tv
0
A może po prostu Portugalia grała z drużyną, która lubi atakować i zostawiała im dużo miejsca? Z kimś takim zawsze łatwiej strzelić bramkę niż z drużyną która broni całą drużyną.
0
Ty pijany czy niespełna rozumu?
0
Powieś inny plakat :P
3
To delektuj się w takim razie bramkami Filippo Inzaghiego ;)
1
Widzisz tylko jak ktoś nie oglądał meczu to powie, że Ronaldo to jest jednak naj naj naj i w ogóle bo hat trick z Hiszpanią itd. a jak ktoś oglądał to widział, że karnego wymusił, druga bramka De Gei natomiast tylko trzecia piękna.
0
Czy gdzieś na upc jest kanał TVP 4k?
0
Komentarz usunięty
0
"Gruby na bramkę!"
1
Generalnie bardzo fajne tylko szkoda, że tak biało ;)
1
Od lat mam tv i później dobrałem do tego neta i wszystko ok.
0
Nie mów innym co mają robić :p
0
Niezłe sraki tu latają ;)
0
A jak lubi pić?
0
Co było takiego tragicznego w tym filmie?
3
Napewno nie będzie to luźna rozmowa. Przywiażą Cię do krzesła i za każdym razem jak się pomylisz będziesz rażony prądem albo oblewany lodowatą wodą :p
1
Jest ;)
0
Pytanie czy jest sens dopłacać do g7 względem v30?
0
Jak myślicie, co lepsze? LG v30, LG g7, S8/S8+, p20 pro/p20 a może coś innego jeszcze? W gry nie gram, ma być szybki telefon i robić dobre zdjęcia.
0
Zawsze możesz skorzystać z takich usług jak sprawdzenie auta https://auto-weryfikacja.pl.
0
Na kaca najlepsza jest ciężka praca :P
0
Jak chcesz 3000 to mów im, że chcesz 3700 haha ;)
0
Masz jeszcze? ;)
0
Kriokomora :)
0
Jak scena z jakiejś polskiej, starej komedii ;)
0
Tak to jest jak grają w gorolowicach ;)
0
Gańba...
0
2 lata temu jak Polacy grali z Irlandią to mecz ten wypadał w poprawiny po weselu. Pan młody, który z resztą sam był fanem piłki, wyczuł co się święci i na mniejszej salce zrobił nam strefę kibica ;)
0
Fauda.